CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Co takhle celé Brno?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
eXpLoSiv
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 1

Talking Co takhle celé Brno? Příspěvek č. 1 

Nazdárek!

No nechci se nějak předčasně radovat, protože jsem se o tomhle projektu dozvěděl teprve dneska a rozhodně jsem zatím nestačil všechno pročíst .. ale každopádně se mi to líbí a určitě budu mluvit z duše i většině z vás, když řeknu, že je to velice lákavá nabídka na připojení ;-)

Jen mám pocit, že bychom dokázali víc (možná i rychleji a kvalitněji ), kdybychom se spojili a né si každý hráli na svém písečku Viděl jsem tady něco o Vinohradech, Juliánově, Masarykově čtvrti, Modřicích .. atd. atd. :-) Já bydlím v Kohoutovicích (Prokofjevova), ale určitě bych sehnal i někoho trošku výš, nebo v Bohunicích, taky u přehrady nebo i v tom Juliánově by se výhledově něco našlo.

Nejvíc mě samozřejmě láká vlastní připojení, ale vybudovat pár takovýchhle přípojných bodíků po Brně a umožnit připojení i ostatním, kteří už jsou znudění "naším skvělým DialUpem" .. hm, to bych považoval za vlastní malé přispění pro lepší budoucnost netu v naší matičce zemi. Co vy na to?

eX

__________________

eX

Old Post 22.01.2003 v 18:28
eXpLoSiv je offline   Click Here to See the Profile for eXpLoSiv   Find more posts by eXpLoSiv   Click here to Send eXpLoSiv a Private Message     Visit eXpLoSiv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Net Příspěvek č. 2 

No bylo by to asi fajn, ale tohle je problém hlavně kvůli vzdálenostem mezi námi co máme zájem se připojovat do větších sítí.A největší problém je najít dobrého ISP co tě pustí na net.

Old Post 23.01.2003 v 19:15
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

bohunice Příspěvek č. 3 

ja mam nd uz hotovy a jestli se nepletu, tak kohoutovicky vodojem jsem od anteny videl. ted mam testovaci smerovku smerem na pisarky, ale bude tam vsesmerovka. pak staci mmds sito a namirit cca na bohunickou nemocnici a neni problem. Net tu mam, takze vam muzu neco pustit, po dohode.
olda

bezdrat.euweb.cz

Old Post 10.02.2003 v 15:39
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frcko
Newbie

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 2

Kohoutovice by sly :o))) Příspěvek č. 4 

Ahojte, ctu a hrabu se v konferenci kolem czfree.net asi 4 tejdny a zacinam mit cim dal vetsi presvedceni, ze ely projekt v Brne je trochu zmateny. Nicmene, my mame svuj bod ktery samozrejme posleze chceme pripojit do CZFree.net. Na tomto budu je k dispozici i net. A ted primo k vam. Muzeme zridit dalsi bod v Kohoutovicich na tom vysokym zlutym panelaku (je to ten zadni ja stoji ty tri a na jednom je bejvala rest Grand prix). Takze pokud by vas bylo dost tak se klidne muzem domluvit a zacit neco delat. Zatim cai Frcko

Old Post 17.05.2003 v 21:31
Frcko je offline   Click Here to See the Profile for Frcko   Find more posts by Frcko   Click here to Send Frcko a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jara
Newbie

Registrován: 19.05.2003
Příspěvků: 3

Cool Přístupový bod na Musorgského Příspěvek č. 5 

Ahoj, bydlím na ulici Musorgského a měl bych zájem o připojení. Díky za info. Jara

Old Post 19.05.2003 v 14:39
Jara je offline   Click Here to See the Profile for Jara   Find more posts by Jara   Click here to Send Jara a Private Message   Click Here to Email Jara   Visit Jara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepop
Newbie

Registrován: 18.03.2003
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 6 

Nazdarek ..pokud vim, tak o kohoutkach je tady cely oddil ale poklud v tom chcete delat bordel .. proc ne jsem pro .. Pokud jse o ISP tak neni nic jednoduzsiho, ale necham si to pro sebe ..problem v Kohoutkach je UMC .. jediny problem

Naposledy upravil pepop 19.05.2003 v 16:46

Old Post 19.05.2003 v 16:41
pepop je offline   Click Here to See the Profile for pepop   Find more posts by pepop   Click here to Send pepop a Private Message   Click Here to Email pepop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz