CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Praha 12 - Modřany, Komořany a okolí
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 49 

ok v pohode, hele das mi na tebe nejakej kontakt rychlejsi nez forum ?. jo uz mam fotky, ted je tam uploaduju, tak se na ne koukni (bouzel pres modem) kolem 30 MB nechal sem je v tom stavu jak sem je vytah z fotaku at se da na ne poradne podivat (jedna ma tak 800 kb , snazil sem se vyfotit i tvuj AP snad sem ho
nejak nasel ..
kdyztak sem na ICQ nebo na IrcNet kanal #czfree.net, #linux.cz
Guli.

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 11.09.2002 v 19:43
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Question pruzkum verejneho videni Příspěvek č. 50 

zdárek Modřaňáci

snažím se uděla si nějakej přehled na koho vidím a na koho ne pro plány budoucí. Zkuzte se podívat z vašich oken, střech a balkónů jestli vidíte node bluehillz (http://www.ptak.cz/czfree)

Body, které mají fotky nebo, které jsem já našel na fotkách(nebo si to alspoň myslím) už jsou na tom webu vypsané.

Pokud mě vidíte a nemám vás napsané mezi těmi o kterých vím na 100%, že na ně vidím napište mi, plz(mail/forum/...)

Díky

ptak
node bluehillz

Old Post 23.09.2002 v 10:27
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Re: pruzkum verejneho videni Příspěvek č. 51 

Ahoj,
pokud budes ochotny umistit si na barak dve trubky od Ronjy, tak bych se rad propojil.
Muj nod je Ondrej.Tesar
Nebude to sice hned, ale doufam, ze to stihnu nez zacne bejt hodne blby pocasi.
Ahoj Ondra
PS: Mas konektivitu na MAP-01 ???

Old Post 25.09.2002 v 21:26
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zviratko
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 52 

Na MAP-01 se muzes propojit klidne kabelem, to musi bejt kousicek od tebe

__________________

Zviratko

Old Post 26.09.2002 v 10:48
Zviratko je offline   Click Here to See the Profile for Zviratko   Find more posts by Zviratko   Click here to Send Zviratko a Private Message   Click Here to Email Zviratko   Visit Zviratko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

MAP-01 jede Příspěvek č. 53 

Cau,
node uz by mel jet, proto se domluvte se mnou a se zviratkem na pripojeni, pokud budete chtit, chtel bych jeste udelat nejakyz testy rychlosti atd.. , takze
piste .

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 30.09.2002 v 15:32
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Příspěvek č. 54 

Můžu se nějak připojit, když nevidím přímo na MAP? Myslím, že wi-fi nepodporuje takovéto připojení, ale není třeba možné postavit směrovou anténu, která by přeposílala signál z AP?

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 02.10.2002 v 17:42
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyDog
Newbie

Registrován: 07.10.2002
Příspěvků: 23

Thumbs up Příspěvek č. 55 

Naposledy upravil JohnyDog 31.01.2003 v 02:00

Old Post 09.10.2002 v 22:50
JohnyDog je offline   Click Here to See the Profile for JohnyDog   Find more posts by JohnyDog   Click here to Send JohnyDog a Private Message   Click Here to Email JohnyDog   Visit JohnyDog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 56 

Na mape jsem koukal ze Map01 jede a v diskuci okolo Barandova je ze uz je Barandov_1 ve vystavbe. Planuje se propojeni tehlech 2 bodu? Predpokladam ze Barandov pujde dobre pripojit k ostatni siti, takze tim by se pripojili i modrany.

Jinak ja mam problem ze na Map01 bych videl, ale az z vyssich pater, coz je ale u nas v baraku neresitelne. Vim o cem mluvim: na strese mame Eurotel a antenu na CB me tam nechali jen proto ze jsem ji tam mel uz predtim a stejne jsem ji musel tyhle prazdniny sundat :((

Ma nekdo v umyslu stavet v Modranech dalsi nod? Uz od konce prazdnin si pohravam s myslenkou pomoci Tomovi (nod tom) vybudovat tam druhy Modransky AP a ty 2 AP propojit Ronjou (to by ale bylo mozne jen pres OndrejeT a pak Outlawa).

Dalsi moznost je vybudovat AP u Aweho (toho taky znam osobne, stejne jako Toma), ale s Awem jsem o tom zatim moc nemluvil.

Mohli by jste se prosim k tomu vyjadrit, jestli je to vubec realne a tak?

Diky

/nax

Old Post 10.10.2002 v 20:11
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 57 

Navrhuju si dat schuzku s lidma z Barandova (nikoho neznam) a ze Zbraslavi (Chris, Kneza) uz sme neco planovali, tak by bylo dobry si na to sednout ve vice lidech. Da se u vas chytit signal z MAP-01 ?

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 10.10.2002 v 22:54
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peter
Team Leader

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 311

Příspěvek č. 58 

Cau JohnyDogu,

ses to ty Ten velkej clovek z infima BBS? Co na narozkach v hospe Pod Vysehradem pil ty rumy a cpal do me, tehdy maleho ditete, TCP/IP a stouchnul smerem Linux? Nebo je to jenom shoda prezdivek...:-(

-- Dalibor Straka

__________________

-- Dalibor Peter Straka

Old Post 11.10.2002 v 07:16
Peter je offline   Click Here to See the Profile for Peter   Find more posts by Peter     Click Here to Email Peter   Visit Peter's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dposlt
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 4

Levskeho 3187 Příspěvek č. 59 

Zdravim vsechny,

konecne jsem se dostal k aktivni ucasti. Bydlim v panelaku naproti ZS Angelovova, takze mam super vyhled do kraje, smer DUM, Hassova. Vidim az na Strahov. Pokud je tu nekdo,kdo je ochoten navrhnout spolupraci nebo mel navrh, (stavba AP apod) jsem okamzite pro.
Mejte se.

Dan

Old Post 11.10.2002 v 09:12
dposlt je offline   Click Here to See the Profile for dposlt   Find more posts by dposlt   Click here to Send dposlt a Private Message   Click Here to Email dposlt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyDog
Newbie

Registrován: 07.10.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 60 

Jsem to ja Jen misto infimy ted chdoim na IRC, a misto pod vysakem piju u naftare

Old Post 11.10.2002 v 13:20
JohnyDog je offline   Click Here to See the Profile for JohnyDog   Find more posts by JohnyDog   Click here to Send JohnyDog a Private Message   Click Here to Email JohnyDog   Visit JohnyDog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 61 

<b>Re: Levskeho 3187</b>
No, tak jestli to dobre pocitam tak jses z vchodu ob jeden. Mozna ze bys mohl chytit sygnal z MAP01 a videl bych docela dost realne moznost zritit tu AP. Ja tu mam 24h bezici linuxovy pocitac, takze muj problem je jen v umisteni anteny nekde kde by k necemu byla. Po peripetiich s antenou na CB coz jsem popsal vise na to naladu tady u nas nemam. Jak jsi na tom s umistenim anteny ty?

Kazdopadne nejdriv by bylo dobry vymyslet spojeni s map01. Hnat to pres radio me prijde dost spatnej napad, kuli strate paketu (pri spojeni s Barandovem nam asi nic jineho nezbyde, ale pro lokalni Modranskou pater jsem vsemi deseti pro Ronju).

<b>RE: Ostatni </b>
Byl bych pro nejake setkani, nejlepe o vikendu (treba patek vecer), treba ve Vrtuli, nebo nekde dole u posty v nejake hospudce.

A rozhodne jsem pro pozvani nekoho z Barandova i kdyz spis by mozna stalo za to spis kdyby nejaky vyslanec (asi guli ) prisel na jejich sraz, jestli budou mit nejaky dalsi. Pripojeni Zbraslavi uz pak bude docela pohoda, protoze ted jsou pripojeni na Spec.

/nax

Old Post 12.10.2002 v 15:05
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dposlt
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 62 

Ahoj,

jsem tenhle vikend doma. Večer bych si šel klidně někam sednout a probrat to.
Ráno jsem jel na Petřín, abych to vyzkoušel :-)
Moje nadšení nebralo mezí (jen jsem se asi nelíbil tomu securitakovy z US Ambasády. :-)))
Jestli bys mel cas a chut, kdykoliv dneska vecer nebo zejtra dopoledne na me cinkni
(vchod 3187, POSLT, zvonek poradne zmacknout.)

Zatim se mej.

Dan

Old Post 12.10.2002 v 16:19
dposlt je offline   Click Here to See the Profile for dposlt   Find more posts by dposlt   Click here to Send dposlt a Private Message   Click Here to Email dposlt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 63 

Hmm, tak dnes me to asi nevyjde a zitra dopoledne asi taky ne. Mozna nekdy po treti odpolene, ale to zas asi nemas cas ty, ze?

Jinak jak zhruba velke je to nadseni? Tim myslim kolik zhruba mas predstavu ze bys do toho byl ochoten vlozit financi? A taky jak s tou strechou, pripadne v kterem patre bydlis? Ja jsem v 6. patre, takze na strechu to mam celkem daleko, nicmene po tom CB mi tady zbyl kabel rg213, ale kapanek rozrezany (2 casti - to co vedlo po byte je jedna cast a to co vedlo po baraku vedle oken 2.).

Jinak jak jsem tady psal to spojeni pomoci ronji, bylo by neco takoveho mozne realizovat?

/nax

Old Post 12.10.2002 v 19:57
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dposlt
Newbie

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 64 

Old Post 13.10.2002 v 09:38
dposlt je offline   Click Here to See the Profile for dposlt   Find more posts by dposlt   Click here to Send dposlt a Private Message   Click Here to Email dposlt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz