CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Praha 12 - Modřany, Komořany a okolí
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

SpecAP-01 Příspěvek č. 193 

zdarek,

chci se zeptat jestli nekdo nemate nejake informace o node "SPecAP-01", ktery se dneska objevil v mape. Nedari se mi zkontaktovat jeho majitele.

Diky

__________________

Old Post 09.03.2004 v 19:35
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarcusDj
Newbie

Registrován: 14.03.2004
Příspěvků: 1

Question Modřany -Kamýk Příspěvek č. 194 

Zdravim
Potřeboval bych nejaké informace o připojení na net přes Vás.
Mohl by přispívat tak kolem 500Kč za měsíc na rýchlosti moc nezáleží ale aspoň tak kolem 56kbs
Potřeboval bych vědet co všechno si musím pořídit a kolik to asi stojí (stanice a pod.)
a jestli jde o neomezený přístup.
Bydlím v paneláku na ul. Levského u lesu Kamýk je to pod Libušskou předpovědní věží
Šlo by to ???
Četl jsem příspevky ale moc jsem neporozuměl výrazu "viditeľnost "
Tak zatím moc dík
čekám na odpověď
Marek

Old Post 14.03.2004 v 14:19
MarcusDj je offline   Click Here to See the Profile for MarcusDj   Find more posts by MarcusDj   Click here to Send MarcusDj a Private Message   Click Here to Email MarcusDj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 195 

"viditelnost" znamena presne to, co by sis myslel - tedy primou viditenost mezi antenami ;-D

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 14.03.2004 v 14:47
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Modřany -Kamýk Příspěvek č. 196 

__________________

Old Post 14.03.2004 v 17:43
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tykadlo
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 2

u hydraku Příspěvek č. 197 

Zdravim,
zkusil jsem doma (ul. Okruzni naproti CHMU) vyhledat dostupne. Videl jsem nejake dostupne AP, ale nevim jak ho najit. Vidim na panelaky i RD pres statovku. S kym bych se mohl zkusit spojit?

Dik, tykadlo.

Old Post 30.03.2004 v 13:13
tykadlo je offline   Click Here to See the Profile for tykadlo   Find more posts by tykadlo   Click here to Send tykadlo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 198 

zkus sem hodit ktere AP (SSID) si nasel
pak te nasmerujeme na prislusneho cloveka ..

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 30.03.2004 v 13:22
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shef
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 6

Pripojeni ala Slivenec Příspěvek č. 199 

Naposledy upravil Shef 31.03.2004 v 10:25

Old Post 31.03.2004 v 10:17
Shef je offline   Click Here to See the Profile for Shef   Find more posts by Shef   Click here to Send Shef a Private Message   Click Here to Email Shef     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 200 

Ozvi se mi na ICQ ..

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 31.03.2004 v 10:23
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tykadlo
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 2

komorany Příspěvek č. 201 

Zkousel jsem dva vecery, koho chytnu. Prvni vecer orion.czfree.net ale jen chvili. netel_komorany oba vecery, ale taky nebyl dostupne trvale. Je to slabym signalem? Na prvni testovani mam jen integrovanou antenu.

tykadlo

Old Post 01.04.2004 v 08:06
tykadlo je offline   Click Here to See the Profile for tykadlo   Find more posts by tykadlo   Click here to Send tykadlo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 202 

Cau
kdyz jsem se dostal k IRCu, uz si tam nebyl ..
kdyztak rovnou vlez na kanal #praha12.net

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 01.04.2004 v 09:04
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morm
Newbie

Registrován: 07.04.2004
Příspěvků: 2

Thumbs up Zájem o připojení Příspěvek č. 203 

Zdravím mám zájem o připojení přes CZFree. Byblím Nad Rážákem 33/1308 (roh Pískové a Nad Rážákem). Orinetačně jsem na zahradě chytil bzhill (alfa,beta) a jeden z MAPu. Kdo mě veme pod křídla? Potřeboval bych docela dost pomoct jsem v oblasti WiFi začátečník, ale modem mi už leze krkem. HELP pls.

Old Post 13.04.2004 v 07:23
morm je offline   Click Here to See the Profile for morm   Find more posts by morm   Click here to Send morm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 204 

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 13.04.2004 v 08:36
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morm
Newbie

Registrován: 07.04.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 205 

Musim rozchodit Edimaxe na notasi pod linuxem (Winy jsem zavrh), jestli se to povede zmerim, napisu ...

Nepamatuju si to, ale podle mapy bych rek, ze pripadav uvahu jedine MAP01.

Old Post 13.04.2004 v 08:51
morm je offline   Click Here to See the Profile for morm   Find more posts by morm   Click here to Send morm a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dcom
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 206 

zdar, mam dotaz ... kdo ma AP s MAC 00:0b:ac:e5:b2:ce ??
chtel bych se pripojit (jenom Czfree - net mam), jaky to je SSID? (SSID zadny nevidim, jenom MAC)

klic? atd ...
v node monitoru jsem to nenasel ... diq

__________________

Networks is my life ! ;o)

Old Post 16.04.2004 v 21:02
dcom je offline   Click Here to See the Profile for dcom   Find more posts by dcom   Click here to Send dcom a Private Message   Click Here to Email dcom   Visit dcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dcom
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 207 

aha ted koukam, ze je to Awe ?

__________________

Networks is my life ! ;o)

Old Post 16.04.2004 v 21:03
dcom je offline   Click Here to See the Profile for dcom   Find more posts by dcom   Click here to Send dcom a Private Message   Click Here to Email dcom   Visit dcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dcom
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 208 

ale koukam v node monitoru mas uplne jiny MAC ... jak to teda je?

__________________

Networks is my life ! ;o)

Old Post 16.04.2004 v 21:05
dcom je offline   Click Here to See the Profile for dcom   Find more posts by dcom   Click here to Send dcom a Private Message   Click Here to Email dcom   Visit dcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz