CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > České Budějovice
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fanda
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 10

České Budějovice Příspěvek č. 1 

Jelikož v Českých Budějovicích běží 3 AP CZFREE, a další jsou ve výstavbě, pokládám za správné posunout konferu týkající se Č. Budějovic na toto místo.

Old Post 12.01.2003 v 11:15
fanda je offline   Click Here to See the Profile for fanda   Find more posts by fanda   Click here to Send fanda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mistr-X
Newbie

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 1

Net v CB Příspěvek č. 2 

Zdravim.. Dneska jsem zabrousil nahodou sem na tuhle supr sajtu pri hledani nejakeho alternativniho pripojeni na net a hlavne levneho.. Jelikoz asi tedka v Brne na kolejich koncim, kde sem mel gigabitove pripojeni, tak potrebuju domu do CB nakou lajnu.. Bydlim kousek od Lucerny(ulice Jeremiasova) 4 podlazni cinzak.. Bylo by zde mozne nake pripojeni za ruzumny peniz?? A dale muzu jeste nabidnout misto pro antenu(nebo jaxe tomu rika) v 8 patre na Maji na konecne u lesa vyhled na ten supermarket co tam je Albert nebo co to je..

Old Post 13.01.2003 v 10:39
Mistr-X je offline   Click Here to See the Profile for Mistr-X   Find more posts by Mistr-X   Click here to Send Mistr-X a Private Message   Click Here to Email Mistr-X   Visit Mistr-X's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DMUSIL
Newbie

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 3 

Ja se ted pripojuju k Inetu na sidlisti Maj, jsem v jednom z tech velkych 12ti patrovych vezaku. Bohuzel nemam vyhled na Gomel, kde je centrala od TELE2, coz je ekvivalentni moznost pro pripojeni, protoze mistni kabelovka chce zhruba stejne za pomalejsi linku - a navic nemam ani televizi abych se cucel na tech jejich 50 programu.
Cekam ze TELE2 pujde narozdil od kabelovky s cenou dolu.
K pripojeni potrebuji souhlas od druzstva se vstupem na strechu a umistneni anteny.
Chtel jsem puvodne obehnout sousedy, ale druzstvo je proti tahani kabelu po baraku, nebo aspon to nebude lehky...
K zapojeni do CZFNetu budu pak asi potrebovat totez - povoleni.

Ale slysel jsem, ze Transgasnet by mi mohl poskytnout levnejsi pripojeni, jen jsem na jejich webu nenasel cenik... Kdyby jste snad kdokoliv vedel, jak na to, dejte plz vedet smskou na 736237351 a nebo sem...

Inu uvidime.

Old Post 18.01.2003 v 22:13
DMUSIL je offline   Click Here to See the Profile for DMUSIL   Find more posts by DMUSIL   Click here to Send DMUSIL a Private Message   Click Here to Email DMUSIL     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c00ba
Newbie

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 5

diskuze wifi v cb... Příspěvek č. 4 

Old Post 03.02.2003 v 13:07
c00ba je offline   Click Here to See the Profile for c00ba   Find more posts by c00ba   Click here to Send c00ba a Private Message     Visit c00ba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-racer
Newbie

Registrován: 08.11.2002
Příspěvků: 13

ap Příspěvek č. 5 

to: fanda
muzes podat blizsi info, kde ty ap v budejicich jsou?
diky ondra

Old Post 10.02.2003 v 11:33
x-racer je offline   Click Here to See the Profile for x-racer   Find more posts by x-racer   Click here to Send x-racer a Private Message   Click Here to Email x-racer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz