CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Prosím poraďte
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
RaduzR
Newbie

Registrován: 03.01.2012
Příspěvků: 4

Prosím poraďte Příspěvek č. 1 

Zdravím,potřebuji poradit z nastavením WR841ND,PC jsem měl připojen přes WIFI k internetu ale musel jsem ho přesunout do vzdálené místnosti kde již není žádný signál. Tak se potřebuji opět připojit koupil jsem
WR841ND v domnění že PC připojím přes interní WiFi k routru který bude sloužit jako most. Prosím poraďte jak na to a zda ještě něco dokoupit. Předem děkuji

Old Post 03.01.2012 v 12:14
RaduzR je offline   Click Here to See the Profile for RaduzR   Find more posts by RaduzR   Click here to Send RaduzR a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaduzR
Newbie

Registrován: 03.01.2012
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 2 

Tak jsem si myslel že mi tu někdo poradi

Old Post 05.01.2012 v 15:02
RaduzR je offline   Click Here to See the Profile for RaduzR   Find more posts by RaduzR   Click here to Send RaduzR a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Re: Prosím poraďte Příspěvek č. 3 

__________________

Většího čůráka byste jinde nenašli.
Zkurvím vše, na co sáhnu.

Old Post 05.01.2012 v 20:00
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Re: Prosím poraďte Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 05.01.2012 v 21:00
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaduzR
Newbie

Registrován: 03.01.2012
Příspěvků: 4

Re: Re: Prosím poraďte Příspěvek č. 5 

Old Post 06.01.2012 v 05:39
RaduzR je offline   Click Here to See the Profile for RaduzR   Find more posts by RaduzR   Click here to Send RaduzR a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 6 

No myslel jsem to dobre. Uz jsem potkal par takovejch co slyseli o "300mbps na wifi", ladili a ladili a stejne nakonec vrtali

__________________

Old Post 06.01.2012 v 16:26
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaduzR
Newbie

Registrován: 03.01.2012
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 7 

Old Post 08.01.2012 v 08:59
RaduzR je offline   Click Here to See the Profile for RaduzR   Find more posts by RaduzR   Click here to Send RaduzR a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz