CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > madrid.czfree.net
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
qiRz T
Newbie

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 3

madrid.czfree.net Příspěvek č. 1 

Old Post 04.05.2009 v 10:44
qiRz T je offline   Click Here to See the Profile for qiRz T   Find more posts by qiRz T   Click here to Send qiRz T a Private Message   Click Here to Email qiRz T     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Mame stejne pocity na Jiznim Meste, kde pwnet operuje predevsim.. Delaji nam vysilace na vedlejsich vchodech atd.. A kazda jejich antena vysila 8 virtualnich reklam s cenikem..

__________________

Old Post 04.05.2009 v 10:51
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qiRz T
Newbie

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

Old Post 04.05.2009 v 10:54
qiRz T je offline   Click Here to See the Profile for qiRz T   Find more posts by qiRz T   Click here to Send qiRz T a Private Message   Click Here to Email qiRz T     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 04.05.2009 v 10:57
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Tezko rict.. uz jsme je mockrat oslovovali s nejakou spolupraci a vzdycky to skoncilo na tom, ze nebyl zajem z jejich strany.. Dokonce me uz i jednou poslali sproste do ***** a ze jsme *****
Dela to tam jeden clovek co na tom podle meho nejak vydelava.. Ale mam jen neovereny informace..

__________________

Old Post 04.05.2009 v 10:57
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 6 

Tak co se týká PWNet a CZFree bylo tady již pár debat o tom co a jak stačí prohledat toto forum. Neberte to, že chci urazit, ale pokud jste prohledal Googlem tak jste mohl i toto forum a dobral by jste se více méně toho co se zde píše. Já jsem měl za to, že jste se JMNet - Alex domluvili a jste vedle sebe ok.

Tak jsem zvedavej co je možný pravý důvod této debaty. Ta původní taky vznikla z dvou postového uživatele, promiňte sledujete dění na CZFree s dvěma posty, zvláštní.

Tyto debaty se vedou celkem dost dlouho na to, aby znalí věci věděli, o co jde. Že to začlo tím, když si s pwnetu přišli pro rozsahy a poslali je z jmnetu do.... , když začal pwnet používat reklamau začal i jmnet, také, že pwnet si sežene místo postaví AP a ejhle za týden dva je AP JMNetu vedle. To je dost dobře ověřitelný z mapy CZFree.net.

Co se týká používání reklamy používá ji i JMNet navíc i s kartama který asi nejsou moc košer protože mne s nima rušíte pomalu i v Kyjích a okolí. To, že to došlo tak daleko, že JMNet chodí a přetahuje PWNetu APčkař je už dost smutný takže bych tu radši byl ticho a nerejpal. Takže stále je to o jednom nemáte si co vyčítat.

Tím, že jste se na začátku nedomluvili a JMNet poslal PWNet do prčic tak bohužel ted sklízíte sousední síť a s tím se holt budete muset smířit.

Nevšiml jsem si když JMNet přebere AP PWNetu, že by tu někdo dělal posty, narážky atd. ovšem když si postaví AP někdo někde kde to chtěl asi JMNet tak je problém.

Pokud Vím já jedná se o regulerní O.S. které funguje stejně jako JMNet.

PWNet má routy a to ode mne včetně rozsahu když jste jim ho nedali vy dal jsem jim ho já a to už tu píšu asi po stý.

Osobně Alexi pokud někoho pošlete do pr.... tak se pak nediv, že s Váma nechce nic mít. Vy jste chtěli začít spolupracovat v momentu kdy jste zjistili, že Vám PWNet přerostl přes hlavu.

Napadá mne proč se třeba nenavážíte do Doda ten Vám na Jižáku taky operuje a pokud vím používá CZFree rozsahy. K.


PS Lázno už jedeš na 10.41.x.x nebo 192.168..x.x v Kyjích? nebudeme to radši rozebírat, taky to děláš jak to jde nejlíp.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 04.05.2009 v 13:23

Old Post 04.05.2009 v 12:54
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qiRz T
Newbie

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 7 

Já hledal to AP, nikoli pwnet. To mi google našel opravdu jen na stránkách pwnet, což bylo to, co mě zarazilo. Sám jsem v tom dotazu psal, že dění moc nesleduju. Každopádně dík za vysvětlení, takle mi to stačí.

Old Post 04.05.2009 v 14:12
qiRz T je offline   Click Here to See the Profile for qiRz T   Find more posts by qiRz T   Click here to Send qiRz T a Private Message   Click Here to Email qiRz T     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 8 

Není zač.

Omlouvám se pokud má odpověď byla příkrá, ale tyto rozmíšky mne trochu vadí, protože, osobně mne štve, že ted JMNet hází špínu na PWNet jen protože se na ně na začátku vykašlali a pomohl jsem jim já a PWNet přerostl JMNetu trochu v lokální konkurenci na poli OSek. K.

__________________

Old Post 04.05.2009 v 14:16
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 04.05.2009 v 16:47
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belgarat
Senior Member

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 777

Příspěvek č. 10 

Bude se vyjadrovat - zejmena kdyz z toho ma prijem

Old Post 04.05.2009 v 18:29
belgarat je offline   Click Here to See the Profile for belgarat   Find more posts by belgarat   Click here to Send belgarat a Private Message   Click Here to Email belgarat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuuba
Junior Member

Registrován: 12.02.2007
Příspěvků: 246

Příspěvek č. 11 

Old Post 04.05.2009 v 20:23
kuuba je offline   Click Here to See the Profile for kuuba   Find more posts by kuuba   Click here to Send kuuba a Private Message     Visit kuuba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuuba
Junior Member

Registrován: 12.02.2007
Příspěvků: 246

Příspěvek č. 12 

Old Post 04.05.2009 v 20:34
kuuba je offline   Click Here to See the Profile for kuuba   Find more posts by kuuba   Click here to Send kuuba a Private Message     Visit kuuba's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
land2
Newbie

Registrován: 28.07.2005
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil land2 04.05.2009 v 21:02

Old Post 04.05.2009 v 20:42
land2 je offline   Click Here to See the Profile for land2   Find more posts by land2   Click here to Send land2 a Private Message   Click Here to Email land2   Visit land2's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin_x00x
Junior Member

Registrován: 14.12.2002
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 14 

__________________

Zucastnete se akce Zabij si sveho debila !!! Nyni na 3 mesice zdarma, pravidelny prisun debilu v ramci cloudu zarucen
------------
{|} aka x00xTheEv1l




Old Post 05.05.2009 v 10:53
martin_x00x je offline   Click Here to See the Profile for martin_x00x   Find more posts by martin_x00x   Click here to Send martin_x00x a Private Message   Click Here to Email martin_x00x   Visit martin_x00x's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz