CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > wla-5000 recovery konzole RS-232
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

wla-5000 recovery konzole RS-232 Příspěvek č. 1 

zdravim,
jestli tu presne toto forum je, tak mne nekamenujte ale jen navedte, protoze jsem ho dosti dlouho hledal a to i jinde.

no a ted k problemu:
mam umrete wla-5000v2 - chyba nahravanim fw (po nahrati jiz nekomunikuje, jen blika)
tak jsem zagooglil a vyhledal jak to zpravit, problem ovsem nastal v zapojeni, ktere se na nekterych zdrojich ruzni.

muj pripad - koupil jsem kabel na siemens c35/45 RS232 . odstrihl koncovku. vybral si kterej kabilej je kterej , konkretne jsem hledal RX, TX a GND. a uz zde jsem trosku na vazkach - RX a TX maji zelenou a modrou barvu. No to mne jeste nechalo celkem vklidu, ale tak jsem to napajel dle ruznych navodu(ktere se shoduji na 1,2 a 4pin na desce, brano ze strany blize kraji) a vzdy testnul. vysledek je ze na terminualu se nic neobjevilo

pls poradte jak to zapojit dobre, uz jsem nad tim ztravil dost castu tak at to ma nejake ovoce

p.s.: jestli se tu objevi konkretni a spravny navod dam ho pak sem do prvniho prispevku

Old Post 10.09.2008 v 10:15
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: wla-5000 recovery konzole RS-232 Příspěvek č. 2 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 10.09.2008 v 12:08
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz