CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Připojen k síti,ale nejede internet
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Vil
Newbie

Registrován: 15.02.2008
Příspěvků: 1

Připojen k síti,ale nejede internet Příspěvek č. 1 

Stav: prihlasen, sila signalu velmi dobra. Ma to drobny hacek, nezobrazuji se internetove stranky. Resil jsem to se spravcem site. K siti jsem normalne prihlasen a jsem na listu IP adres v programu, ktery sit spravuje (nijak me neblokuje). Pri kazdem pokusu nacist internet naskoci: Cas spojeni vypresl.
Vypnul jsem firewall, porovnal nastaveni s jinymi pocitaci, zkusil vsechny kombinece povolovani a nepovolovani sluzeb, preinstaloval ovladace a Firefox. Nic nezabralo. Celej tyden se s tim drbu. Na nezabezpece siti to normalne beha. I ping a ipconfig facha.
Divny je, ze je neuveritelny nepomer mezi prijatymi a odeslanymi pakety (cca 1:10) . V programu broadcom wireless sem spustil diagnostiku pripojeni a jako neuspesny se ukazal test zpetne smycky a overovani. Vim hovnec co to je, ale tebe by to mohlo nekoho z va rknout. Kdyz dam opravu pripojeni, tak mne to napise, ze se zdarila a ze zarizeni funguje spravne. Nevim, co si s tim pocit. Nekdo kdo tomu rozumi by to treba vyresil hladce, sem ale v zahranici a tezko to budu prekladat. Prijmam tipy, odkazy na programy a cokoliv, co by umoznilo zobrazit v prohlizeci internet.
Informace o PC: HP conpacq z roku 2005, sitovy adapter broadcom 802.11g BCM 4318
System: Windows XP, prohlizec Firefox
Poz: Nejdivnejsi je, ze se mne asi u trech pokusu podarilo nacist google. Taky mne asi chybi ovladac k modemu na sbernici PCI ( je u toho zluty otaznik).

Old Post 15.02.2008 v 19:21
Vil je offline   Click Here to See the Profile for Vil   Find more posts by Vil   Click here to Send Vil a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz