CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Nedvědovo náměstí
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
BartyCok
Newbie

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 12

AP - testy Příspěvek č. 65 

2 > corvus & all:
nemam co bych dodal... super !!!!
Na moji strane je Zcom XI-626 s orig. pigtail. nevim jak se jmenuje ten konektor, ale to ma smysl resit az na pripojovacim kabelu.
Router je funkcni k testovani. Problem je el. pripojka na strese ktera jeste neni hotova. Zjistim jak rychle jsem schopen zajistit realizaci.
Diky a zatim.

__________________

BartyCok
#ICQ: 64498783

Old Post 25.04.2003 v 11:19
BartyCok je offline   Click Here to See the Profile for BartyCok   Find more posts by BartyCok   Click here to Send BartyCok a Private Message   Click Here to Email BartyCok     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyWolker__
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 68

měření Příspěvek č. 66 

Old Post 25.04.2003 v 15:49
JohnyWolker__ je offline   Click Here to See the Profile for JohnyWolker__   Find more posts by JohnyWolker__   Click here to Send JohnyWolker__ a Private Message   Click Here to Email JohnyWolker__   Visit JohnyWolker__'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vectra
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

měření Příspěvek č. 67 

Zajimavý.

Co jste měli za anténu?

__________________

waterworks

Old Post 25.04.2003 v 22:59
vectra je offline   Click Here to See the Profile for vectra   Find more posts by vectra   Click here to Send vectra a Private Message   Click Here to Email vectra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyWolker__
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 68

anténa .. hmm Příspěvek č. 68 

to se zeptej PEKEho, jinak to byla prostě tyč + takovej rošt.. směrová anténa

detaili a podrobnosti o ní fakt nevim )

ps: dobrej čas na diskuzi hehe...

Johny

Old Post 26.04.2003 v 00:15
JohnyWolker__ je offline   Click Here to See the Profile for JohnyWolker__   Find more posts by JohnyWolker__   Click here to Send JohnyWolker__ a Private Message   Click Here to Email JohnyWolker__   Visit JohnyWolker__'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 69 

zdravim vsechny,

komunikoval jsem trochu s antem a podle toho co mi rekl, ma plnou kapacitu, jelikoz pripojil modrany a jeste neco, neni u nej misto pro nas signal. z toho plyne ze nam asi nezbyva nez pockat na optiku.

pred chvili jsem videl, ze se hybe krovi okolo ADSL, telecom pry chysta zvyseni minimalni pripojky na 512. mozna by to byla pro zacatek dobra investice.
majte se carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 30.04.2003 v 18:24
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyWolker__
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 68

Fotky Příspěvek č. 70 

Teď mě tak napadlo, kdyby někdo z vás potřeboval udělat fotky z vaší střechy řekněte. Mam celkem použitelnej digi fo?ák. Možná fotky potřebujete, a nemáte to čim nacvakat ))

rád bych taky nějak pomohl rozvoji sítě, a hw zatim nemam - nejsou peníze, tak aspoň tohle málo co mohu udělat.

s pozdravem Johny

Old Post 01.05.2003 v 20:24
JohnyWolker__ je offline   Click Here to See the Profile for JohnyWolker__   Find more posts by JohnyWolker__   Click here to Send JohnyWolker__ a Private Message   Click Here to Email JohnyWolker__   Visit JohnyWolker__'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

Příspěvek č. 71 

Ahoj !

S Ronjou od DEUa to vypadá ještě na dlouho, podle posledních informací ji pořád testují na vzdálenost delší než 1km.

To Carlo > Koukal jsem se na stránky Anta a je to tak jak píšeš, full connect. Nevím co k tomu víc dodat.

To corvus > Jak to vypadá s tou sektorovou?

Jak dál pokračovat,
na 3R tedy bude sektorovka od corvuse, která bude směřovat dolu do Podolí. Dole v Podolí bude někde všesměrovka. Možná nic nebrání tomu najít vhodné místo pro tuto všesměrovou a začít jí realizovat. Možná by se to dalo celé rozchodit dřív než bude Ronja. Můžete se prosím k tomu vyjádřit.

Dík
PEKE

__________________

Close the Windows,
Power by Debian GNU/Linux

Old Post 07.05.2003 v 14:52
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyWolker__
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 68

Taky jsem si myslel že Příspěvek č. 72 

by to bylo příjemné, vybudovat si v podolí sí? a potom jen počkat na signál, zatím bysme mobli v našem omezeném počtu ladit a testovat.

Jinak mam teď penízky na sí?ovku, takže až bude čas tak bych se mohl zapojit trochu víc aktivně, ... teď mam dusno ve škole ale koncem tohoto měsíce už bude pohoda

to buď budu a nebo nebudu mít maturitu

dotázek: jaké místo se vám nejvíce líbí na umístění AP v podolí?

čuss, Johny

Old Post 07.05.2003 v 17:21
JohnyWolker__ je offline   Click Here to See the Profile for JohnyWolker__   Find more posts by JohnyWolker__   Click here to Send JohnyWolker__ a Private Message   Click Here to Email JohnyWolker__   Visit JohnyWolker__'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carLo
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 73 

zdravím podolí, jsem tady po týdnu a tak nevím jak se věci pohnuly, nebo nepohnuly. mám teď zkouškový a jsem rád, že si vyberu poštu. chtěl bych vědět jestli se změnil stav věcí ohledně AP 3R, to znamená, jestli se podařilo zřídit přípojku na napájení a jak to vypadá s corvusovou anténou.
co se týče našeho intranetu, přijde mi to jako dobrý nápad, já osobně mám kartu i plechovku, takže bych se mohl více či méně aktivně zapojit.

ohledně příspěvku stay_d: vyjadřuji souhlas a navrhuji sraz našeho klubu ( ) někdy zhruba za čtrnáct dní. chtělo by to ale, aby se do té doby pohnuly věci trochu dopředu, to znamená se domluvit a osobně řešit konkrétní věci. nabízím pro začátek umístění retranslačního AP na svém balkoně, v polovině června bych měl být schopen se aktivně zapojit, tzn. bastlení, nákupy a tak. chtěl bych aby nám to do konce léta běželo.

myslíte že je to reálné? carLo

__________________

.kernel_in_my_mind.

Old Post 13.05.2003 v 20:41
carLo je offline   Click Here to See the Profile for carLo   Find more posts by carLo   Click here to Send carLo a Private Message   Click Here to Email carLo   Visit carLo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEKE
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 76

retranslační AP Příspěvek č. 74 

__________________

Close the Windows,
Power by Debian GNU/Linux

Old Post 15.05.2003 v 09:47
PEKE je offline   Click Here to See the Profile for PEKE   Find more posts by PEKE     Click Here to Email PEKE   Visit PEKE's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vectra
Newbie

Registrován: 14.03.2003
Příspěvků: 11

MEETING Příspěvek č. 75 

Taky bysme v červnu měli probrat věci o kterých nám psal Stay D:

*Nepodceňujte právě tyto dvě otázky organizační a finanční, pokud to zaspíte, můžete dojít do bodu, ve kterém nebudete vědet jak dál a nebudete se schopni dohodnout třeba na banálních věcech jako je IP a DHCP, MAC Policy, šifrování, platby, kdo spravuje server, kdo vybírá peníze na společné projekty atd. atd. Je toho opravdu dost.*

Když se to pak ze strany DEU rozjede - jako když to najdem.

__________________

waterworks

Old Post 15.05.2003 v 10:54
vectra je offline   Click Here to See the Profile for vectra   Find more posts by vectra   Click here to Send vectra a Private Message   Click Here to Email vectra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medvjed
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 2

Re: Aktuální stav v Podolí Příspěvek č. 76 

Ahoj vsem podolakum,
chci se zeptat, jak vypada aktulani stav pripojeni. Bydlim v ulici Leva AP je Brloh a mel bych zajem o sit.
Zdravi Medvjed

Old Post 16.06.2003 v 15:56
medvjed je offline   Click Here to See the Profile for medvjed   Find more posts by medvjed   Click here to Send medvjed a Private Message   Click Here to Email medvjed   Visit medvjed's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyWolker__
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 68

2Medvjed Příspěvek č. 77 

nechceš pokecat - sem Johny - na mapce jsem hned vedle tebe stejnej blok baráků!

napiš - mam čas už teď ps: nech tu tvoje ICQ

Johny

Old Post 16.06.2003 v 18:24
JohnyWolker__ je offline   Click Here to See the Profile for JohnyWolker__   Find more posts by JohnyWolker__   Click here to Send JohnyWolker__ a Private Message   Click Here to Email JohnyWolker__   Visit JohnyWolker__'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medvjed
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 2

Re: 2Medvjed Příspěvek č. 78 

Old Post 17.06.2003 v 07:22
medvjed je offline   Click Here to See the Profile for medvjed   Find more posts by medvjed   Click here to Send medvjed a Private Message   Click Here to Email medvjed   Visit medvjed's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

podoli net? Příspěvek č. 79 

Old Post 02.09.2003 v 16:03
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alli
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 49

SSID PVK Příspěvek č. 80 

Vsiml jsem si taky ve vasich merenich, ze zde je hodne silny signal PVK72610478.

Podobny signal jsem nameril primo z bytu notebookem. Nevite komu to patri?

Anebo, jak se to da zjistit?

Alli

Old Post 02.09.2003 v 16:05
alli je offline   Click Here to See the Profile for alli   Find more posts by alli   Click here to Send alli a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz