CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > monitoring trhu od ČTU
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

monitoring trhu od ČTU Příspěvek č. 1 

Nevím jestli jsem to zařadil do správné části, případně prosím o přeřazení.

Už jste nekdo zkoušel vyplňovat ty formuláře?
Vyznáte se někdo v tomto procesu?
Uvítám jakékoliv postřehy

Old Post 06.02.2007 v 12:47
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 2 

zkouším vyplnit nejprve tu registraci a nejde tlačítko uložit.

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 06.02.2007 v 13:42
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 3 

co myslis registraci? to co jim mas papirove poslat?
s tim jsem nemel zadny problem, je nutne ridit se pokyny v pravo nahore tedy zadat ic dat vyhledat a pak dovyplnit
(vyplnoval jsem v win-firefox 1.5.0.9)

Old Post 06.02.2007 v 15:25
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 4 

jsem to vyzkoušel později znovu, ale stejně to trvalo nějak dlouho, než se načetla další stránka a není to tím že bych měl pomalé připojení

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 06.02.2007 v 16:38
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 5 

co tyká celkové pomalosti vsech stranek na ctu.cz tak to je dlouhouhodobý stav z jejich strany

Old Post 06.02.2007 v 16:41
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 6 

jakej monitoring? link?

__________________

Old Post 07.02.2007 v 11:35
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 7 

Old Post 07.02.2007 v 11:43
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsara
Newbie

Registrován: 25.01.2006
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 8 

je už na čase abych to poslal, jsem pracně vyplnil formuláře v programu, uložil a dal tlačítko zveřejnit na internetu. podle toho jejich návodu se to má objevit v záložce k zveřejnění a tam se to neukáže, co mám dělat, nebo jim to mám poslat poštou jako za stara

__________________

správce sítě olbramNET a jinak borec

Old Post 18.02.2007 v 08:55
jsara je offline   Click Here to See the Profile for jsara   Find more posts by jsara   Click here to Send jsara a Private Message     Visit jsara's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 9 

uložit nemá vliv na to co se objeví na jeji strankach je nutne dat přenést data na server(nejsem si jist nazvem položky nemam tu ted ten program )
zepta se te to na prihlasovaci udaje do te jejich databaze a a pak se provede uploud xml dat
pokud mas s timto krokem problemy je mozne ze se snazis nahrat stary TS formular (byla v nem chyba je nutne stahnou novy)
pak v zalozkach ostatni uvidis ze je tam tlacitko odeslat(to uz je v te jejich aplikaci)

Old Post 18.02.2007 v 18:12
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 10 

ja vubec nevim o cem je rec, to je nejaka nova povinnost ze zakona o elektronickych komunikacich? Uz sem dostal jednu pokutu 3000 Kc za to ze sem jim neposlal nakej formular, kterej sem prej podle novyho zakona mel vyplnit, na kterej me ani neupozornili. Prece nema kazdej kapacity aby studoval jakej blabol po nem kterej urednik chce :(
Je i tohle povinny?

__________________

Old Post 18.02.2007 v 19:24
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 11 

Zkousel jsem tam dat nase ICO a nic to nenaslo, tak to zrejme vyplnovat nemusim.

__________________

Old Post 18.02.2007 v 21:10
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 18.02.2007 v 23:38
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 13 

tyka se to pouze siti ktere maji registraci jako verejne

Old Post 19.02.2007 v 18:21
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 14 

no zrovna pred par min utami jsem se dozvedel ze i nase sit je podle zakona o elektronickych komunikacich jiz povazovana za verejnou, a to presto, ze mam v ruce registraci ke GL pro neverejnou sit, ktera plati po0dle data na ni uvedenem do roku 2009 :( Nakonec jsem se rozhodl pokutu 3000 Kc za naprosty nesmysl zaplatit, nebot v pripade odvolani mi bylo sdeleno ze se najdou i jine paragrafy a pokuty ze spravniho rizeni jsou minimalne 10000 Kc :(

__________________

Old Post 19.02.2007 v 20:26
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nechtej
Newbie

Registrován: 01.08.2005
Příspěvků: 51

CTU Příspěvek č. 15 

uff. tak jak to tedy je? máme všeobecné oprávnění na neveřejnou síť a přesto mi přišel papír ať to přes portál vyplním a pošlu. Nevíte někdo?
Dík

__________________


To že jste paranoidní ještě neznamená, že po Vás nejdou...

Old Post 20.02.2007 v 06:05
nechtej je offline   Click Here to See the Profile for nechtej   Find more posts by nechtej   Click here to Send nechtej a Private Message   Click Here to Email nechtej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 16 

Nektery papiry vyplnujou i neverejny site (registrovany u CTU).

Old Post 20.02.2007 v 06:21
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz