CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > wla5000ap a wl-500b
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ujkotroomi
Newbie

Registrován: 30.08.2004
Příspěvků: 48

wla5000ap a wl-500b Příspěvek č. 1 

Zdravim, mam takovy problem - mam wla5000ap k providerovi a chci za to dat router s AP, vzal jsem wl-500b, WAN port jsem nastavil podle síťovky od providera a strčil jsem do toho ten wla5000ap, vsechno se zda nastaveny v poradku, ale nedopinguju se na branu providera. Zkousel jsem ruzny nastaveni, tak jsem se chtel zeptat, jestli vubec je mozny tyhle dve krabicky zapojit tak jak chci. Predem dekuji za pripadne odpovedi

Old Post 22.12.2006 v 18:27
ujkotroomi je offline   Click Here to See the Profile for ujkotroomi   Find more posts by ujkotroomi   Click here to Send ujkotroomi a Private Message   Click Here to Email ujkotroomi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 2 

máte zkřížený UTP kabel mezi krabičkama?

Old Post 22.12.2006 v 18:47
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ujkotroomi
Newbie

Registrován: 30.08.2004
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 3 

mám.

Old Post 23.12.2006 v 13:47
ujkotroomi je offline   Click Here to See the Profile for ujkotroomi   Find more posts by ujkotroomi   Click here to Send ujkotroomi a Private Message   Click Here to Email ujkotroomi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 4 

ja mam podobne-compex k providerovi a v dome asus nejakej novejsi, a na asusu mam nastavenou gateway ne ten compex ale uz ip toho ap providera, musis to taky nastavit aby-jestli ti 50g prideluje ip k tem pc aby prideloval taky gateway, ktera bud bude 500g nebo to providerovo ap, aspon tusim ze to takhle je momentalne se nemohu podivat

Old Post 23.12.2006 v 13:59
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 24.12.2006 v 10:53
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ujkotroomi
Newbie

Registrován: 30.08.2004
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 6 

Dhcp nepotrebuju, dns jsem nastavil providera, jako branu jsem zkousel lan i wan adresu asusu, nevim jestli tam nebyl nejakej problem s routovanim, protoze maska providera je 255.255.255.240, ale tabulka na asusu se mi zdala v poradku - sit providera na wan, lokalni na lan a default na branu providera

Old Post 24.12.2006 v 15:15
ujkotroomi je offline   Click Here to See the Profile for ujkotroomi   Find more posts by ujkotroomi   Click here to Send ujkotroomi a Private Message   Click Here to Email ujkotroomi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz