CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Help s RDAA- 81 / Airca 8
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Help s RDAA- 81 / Airca 8 Příspěvek č. 1 

Zdravím Vas pokud možno všechny a mám prosbu na někoho zkušeneho už si zkrátka nevím jak pomoci . zakoupil jsem toto zařízení a přesně podle návodu který je publikovan mimo jiné i na n4.cz jsem upragoval firmvare pro režim klient.

Bohužel po nahrani a restartu už mám problem.. zařízení se neustale restartuje a nemá dostupné webové rozhraní .

Takze pres lan jsem v haji a jinak to jednak neumím a jednak na to nemam ani kabel.

Ozvěte se mi je škoda aby mi to tu leželo v šuplíku ,. Jirka Díky zatím.

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 26.11.2006 v 20:28
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Nikdo nepomůže ? Příspěvek č. 2 

Tak jak vidim nic zkusím to obnovit.. budou vánoce není čas ja vim....

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 03.12.2006 v 18:29
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KoZLiCeK
Newbie

Registrován: 02.10.2005
Příspěvků: 34

Thumbs down Příspěvek č. 3 

Hmm ISP... tak se nediv ze nemas reply.

Old Post 04.12.2006 v 15:29
KoZLiCeK je offline   Click Here to See the Profile for KoZLiCeK   Find more posts by KoZLiCeK   Click here to Send KoZLiCeK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 4 

no nevim tvari se to jako sdruzeni, ale na druhou stranu nema clensky prispevky ale ceny za pripojeni(+DPH)..podle toho samozrejme jako podnikajici subjekt neposuzuju kompatibilitu s myslenkou czfree, ale este sem to nikde nevidel..nejaka zminka o lokalni komunikaci tam taky je, ale pak zase ze kdyz je v domacnosti vice kompu musi byt za natem tak nevim
Rychlost uploadu napovida <spekulace>nasdileni adsl linky(nebo linek, podle novinek byl proovoz do interentu rozdelen na vice pateri)</spekulace> , coz taky nemuzu nekomu na venkove vycitat, ale myslim ze zrovna v Rakovniku by asi sla sehnat legalni konektivita za slusnej peniz
k takhle obecne popsanemu problemu se stejne asi moc vyjadrit nedokazu, zkusil bych reklamaci

__________________

Old Post 04.12.2006 v 23:10
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz