CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Kamýk, Libuš, Lhotka a okolí
« 891011121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 209 

ad aui, nejaky sitovky by se mi doma nasly, ale dam jenom ty, co nemaji tp, ty potrebuju

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 20.03.2003 v 15:38
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Konfigurace routeru na SHF Příspěvek č. 210 

Old Post 20.03.2003 v 18:18
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 211 

Old Post 21.03.2003 v 08:13
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 212 

__________________

Naposledy upravil SHF 21.03.2003 v 11:42

Old Post 21.03.2003 v 11:29
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 213 

2SHF: napis na i4.cz, prodavaji je, a meli by byt schopni to upresnit

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 21.03.2003 v 12:15
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 214 

Sorry, ale jelikoz jsem ten konektor v zivote nevidel, tak nemohu blize referovat.... Nez jsem byl poucen, tak jsem uvazoval presne jako ty.
Ten napad s redukci na nejaky mene exoticky konektor jsem po pohledu do katalogu GESu taky mel, ale nejdrive jsem to napsal Simandlovi. A on mi odpovedel ze to nejde a hned to pridal do FAQ na svych strankach. Proto jsem vam je doporucoval k precteni.

Moje zjisteni je, ze nejlevnejsi na panelovou N samici se zavitem je GES, kde ji maji za 51Kc. GM a Rasel jsou drazsi. Ostatni konektory jsem jeste nekupoval.

OndraT

Old Post 21.03.2003 v 12:21
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 215


Zdravím,

Tak jsem zapátral co to je za exotický konektor a liší se to takto:

Normální SMA samice (nemá středový kolíček) má na sobě vnější závit na který se šroubuje matice protějšího konektoru.

"Reversní" SMA samice má na sobě tu matici.

Povedlo se mi najít redukci z R-SMA na SMA za 5.80 EUR. Pátrám dál kde by bylo co levnějšího.

__________________

Old Post 21.03.2003 v 15:38
SHF je offline Click Here to See the Profile for SHF Click here to Send SHF a Private Message Click Here to Email SHF Visit SHF's homepage! Find more posts by SHF Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 216 

Tak karty na testovaní tenhle víkend ještě nemám. Každopádně společně s Tomášem bychom měli mít všechno potřebné, takže v neděli budeme vyrábět ty antény. Jinak ta stránka na simandl.cz je samozřejmě to základní z čeho vycházím, ale v bookmarcích mám jeětě pár jinych. No uvidíme.

Zatím mě nedošel z alphawave žádný potvrzovací mejl na objednávku, tak doufám že jestli se tam stavím v úterý tak mi ty karty dají. Myslím, že asi byte taky nejlepší když těch 2x350 obětuju a koupím přímo tam ty redukce R-SMA <-> N konektor.

2Awe: Jak pokračuje testování toho hw ap? Někde ve fóru jsem četl že některé Ap se nechají flešnutím fw i k regulaci výkonu a dokonce někdo zkoušel fw papírově od jiného výrobce (ale vnitřnosti asi byli stejné). Zkus se po něčem takovém podívat. Každopádně hw AP má ještě jiné nevýhody (mluvil o nich Deu na ow) např. nepotporují IPv6, QoS atd.

__________________

/nax

Old Post 22.03.2003 v 10:58
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 217 

2nax: snad nekupujes karty alphavawe ?

jinak, ten hw ap je docela dobrej, jediny, co nema, je regulace vykonu, nastesti mam docela dobry vztahy s tachiwanem, pokusim se to prosafit.

samozrejme, nema QoS, nema ipv6, ale to mne prece netrapi, podstatne je, ze jde k pocitaci pripojit pres TP (!), dokonce umi pracovat v rezimu, kdy transparentne preposila sitovy provoz do ethernetu.

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 22.03.2003 v 13:57
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 218 

__________________

/nax

Old Post 25.03.2003 v 11:45
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Měření Příspěvek č. 219 

Zdravíčko kolegové,

díky vydatnému snažení nax a dalších, se rýsují dvě možnosti připojení do CZFree.

1) Heaven - na Budějovické

2) ZPNet - na Bontonu

Bylo by potřeba opět se pokusit změřit signály na SHF a případně i LHN. Podle výpočtu by tu měly být měřitelné signály z jejich sektorů či všesměrovek. Myslím, že by to stálo ještě za jeden pokus o nové měření.
Nemáte někdo možnost zapůjčit anténu s co největším ziskem a WiFi kartu?

__________________

Old Post 25.03.2003 v 11:52
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 220 

__________________

Old Post 25.03.2003 v 11:59
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 221 

kartu mam, antenu a pigtail nikoliv

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 25.03.2003 v 14:23
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

Re: Měření Příspěvek č. 222 

__________________

/nax

Naposledy upravil nax 27.03.2003 v 19:15

Old Post 26.03.2003 v 21:09
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modrany-Daskova
Newbie

Registrován: 26.12.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 223 

Old Post 30.03.2003 v 17:53
Modrany-Daskova je offline   Click Here to See the Profile for Modrany-Daskova   Find more posts by Modrany-Daskova   Click here to Send Modrany-Daskova a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Pozdrav do Kamýku Příspěvek č. 224 

Ahoj Kamýčtí,

předem vám všem chci popřát zdárné vyřešení situace a trpělivost s tím, organizace není zrovna ve vašem případě jednoduchá.

Plechovka od simandla je super věc, za málo pěněz a je to hodně slušné a dokonce i na vzdálenost 1700 m použitelné. Možná i víc.

ZPNet. Jestli chcete měřit, tak dejte vědět mě nebo rovnou Drakula či sranda. Na serveru je mac omezení.

Držím palce!

__________________

Old Post 31.03.2003 v 03:11
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 891011121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz