CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > mikrotik
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dolby.digital00
Junior Member

Registrován: 24.08.2006
Příspěvků: 114

mikrotik Příspěvek č. 1 

ahoj

jal jsem se vyzkouset mikrotik!

potreboval bych poradit. po 2dench vahani jsem do toho skocil ale teprve se ucim! jenze bych to potreboval uz pouzit tak vas prosim o radu. s 2 kamosem sem si kdysi vytvoril sit na hrani her pres koax a pozdeji jsem ho vyuzily na spolecne sdileni netu a postupem casu se me zeptal dalsi kamos ale dratem to neslo jal jsem se zakoupit ovislink 1120 kadz jsem tu vsech udelal tak me s litosti oznamil ze by ho to stslo moc penez a nejde do toho ja do toho zahucel 5000.- ... :-( sleha jak blazen dalsi pripojeni s jiz nekonalo az ted pred tydnem me oslovil soused jestli tu neni naky levny net tak jsem mu nybydnu al to zkusi pres nas aspon se slozime na nakou poradnou linku tak rikal ze do toho de no a co se nestalo zapojil jsem myleho ovise co me lezel doma v supliku a tyden ho zkousel asi 3x se zasek nechapu proc a pak se spalil ... no smula jak krava :-( tak sem si rek ze skusim mikrotik ad treba ¨to pojede vpoho a tak sem se chtel zeptat jak se u tohoto systemu provadi filtrovani MAC nejak jsem nato neprisel... dik soused uz me uhani kdy to bude zatim to tam dam bez toho filtrovani

dik

Old Post 21.09.2006 v 21:07
dolby.digital00 je offline   Click Here to See the Profile for dolby.digital00   Find more posts by dolby.digital00   Click here to Send dolby.digital00 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz