CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > restart site / network ve wisp
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

restart site / network ve wisp Příspěvek č. 1 

Ahoj , nechce se mi vse licit znova proto jen kopiruji PM kterou jsem pred chvili zplodil

"ahoj na foru pises ze si kamarad s wisp-em :-) a protoze trebuju vyresit neco na co se mi nedari najit odpoved obracim se na tebe.

Wisp funguje dobre. Jakmile se ale spusti nejake p2p programy na ktere jsou forwardovane porty zacne padat. I po vypnuti techto programu nadale pada, mozna proto ze se neustale snazi konektit ostatni klienti, kteri jeste nevedi ze uz jsem program vypnul.

Reseni je pokazde jednoduche, staci dat restart networking. Coz mi vnuklo myslenku, jak mu rict aby pri kazdem zatuhnuti site, ji restartoval?

Bez toho ze by rebootoval cely komp neb je jaksi podivne staveny a proste se nerebootuje ze systemu, musim vypnout a zapnout power.

thx for advice"

nejake napady?

chozze

__________________

Chozze

Old Post 31.08.2006 v 01:36
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz