CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > RouterOS + chybjejici wlan1
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

RouterOS + chybjejici wlan1 Příspěvek č. 1 

Ahoj,

jsem zacatecnik v Mikrotiku, pouze jsem si hral s routerboardem RB112 kde vse fungovalo bezproblemu. Pak jsem zkousel nainstalovat Mikrotik v2.9.27 na pocitac celeron 333MHz, a po najeti systemu se mi zavedl spravny driver pro wifi kartu nicmene zarizeni wlan1 se mi v interfacich neukaze :(. Karta je CB9-ext a ovladac to bere atheros AR5212. Projizdel jsem fora a google a nic jsem o tomto nenasel.

Poradil by nekdo jak na to?

Diky Vsem
Rohlik

Old Post 11.12.2006 v 11:23
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 2 

mas tam balicek wireless-old nebo novejsi wireless? mozna se ten prvni nejmenuje old, ale ma proste nejaky dodatek za jmenem a s nim mi to taky nefungovalo.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 12.12.2006 v 18:04
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

Příspěvek č. 3 

diky za radu, mam tam dva balicky wireless a wireless-legacy a ani s jednim mi to nefunguje :(, je to nejaky zacarovany

Old Post 12.12.2006 v 20:39
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 4 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 13.12.2006 v 00:14
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

Příspěvek č. 5 

prohazovani karet v PCI slotu jsem taky vyzkousel a je to stale stejne, asi ti je skutecne rozbity , ale diky za snahu

Old Post 13.12.2006 v 05:11
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 6 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 13.12.2006 v 11:35
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rohlik
Junior Member

Registrován: 05.05.2004
Příspěvků: 180

Příspěvek č. 7 

je tam chipset od intela I810, ale s tim by to nemuselo souviset ne?

Old Post 13.12.2006 v 11:39
rohlik je offline   Click Here to See the Profile for rohlik   Find more posts by rohlik   Click here to Send rohlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sj-shark
Member

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 385

Příspěvek č. 8 

tohle jsem resil na wrapech

po soft rebootu karty videt byly

__________________

... život je hra, hraní je život....
>>><www.gameparty.cz><<<
nejlepsi a nejvetsi herni server v srdci czfree.net

Old Post 13.12.2006 v 21:30
sj-shark je offline   Click Here to See the Profile for sj-shark   Find more posts by sj-shark   Click here to Send sj-shark a Private Message     Visit sj-shark's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz