CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > WIFI sit Pokryti signalem pomoci vice AP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
VEGAN
Newbie

Registrován: 06.04.2006
Příspěvků: 8

WIFI sit Pokryti signalem pomoci vice AP Příspěvek č. 1 

Zdravim

Predstavte si situaci kdy mate velkej barak o nekolika podlazich a potrebujete jej pokryt wifi, ale tak abych to neprepalil s vykonem tedy za pomoci vice Apcek konkretne ovislink WL-5460AP potrebuji tedy udelat abych na kazdem patre mel jedno Apcko pripojene ethernetem do site. A aby se vsechny Apcka navenek tvarili jako jedno a kdyz budu s notasem cestovat po patrech, aby se mi automaticky prepinalo mezi tim na kterem Apcku jsem zrovna pripojen


myslel jsem ze to bude umet pres WDS v Ap modu, ale tam WDS neni takze jsem skousel repeater, ale to zaciklilo sit pac to melo stejnej sitovej link ze dvou zdroju (lan a wifi ) tak jsem skousel jak mi nekdo poradil bridge, ale to jsem toho daneho bud nepochopil nebo je to blbost pouzivat na toto mod client nebo WISP me prijde take jako blbost takze otazka zni jde to vubec ??? a jak ??

__________________

VEGAN/SXE
PC FANATIK

Naposledy upravil VEGAN 08.06.2006 v 08:42

Old Post 08.06.2006 v 08:38
VEGAN je offline   Click Here to See the Profile for VEGAN   Find more posts by VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message     Visit VEGAN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steebe
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 248

Příspěvek č. 2 

kdyz si na notesu nastavis ESSID ANY tak se ti bude book pripojovat na nejblizsi dostupnej (dobrej) signal a tak budes migrovat po celym baraku .... :-D

Old Post 08.06.2006 v 15:31
Steebe je offline   Click Here to See the Profile for Steebe   Find more posts by Steebe   Click here to Send Steebe a Private Message   Click Here to Email Steebe   Visit Steebe's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vikyt
Newbie

Registrován: 20.03.2003
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 3 

Myslim, ze take je mozne to udelat tak, aby vsechny AP mely stejny ESSID a notes si vybere jedno z nich.

Old Post 08.06.2006 v 16:36
vikyt je offline   Click Here to See the Profile for vikyt   Find more posts by vikyt   Click here to Send vikyt a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VEGAN
Newbie

Registrován: 06.04.2006
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 4 

No takze notas mi najde to same ESSID najde nekolikrat takze to automaticke prepinani asi nehrozi :-/ jedna se o sitovku atheros CM - 9 ale CM -10 dela to same

a co se tyce ESSID ANY ma jeden hacek a to ze tam bude overovani pres radius domain server skrze 802.1x a WPA 2 a obavam se ze by zde mohl byt preci jen trosku problem protoze to overovani chvili trva nez uzna klienta za pripojeneho a tak by mohl litat od Apcka k Apcku a hledat kde se moze pripojit

__________________

VEGAN/SXE
PC FANATIK

Old Post 08.06.2006 v 19:23
VEGAN je offline   Click Here to See the Profile for VEGAN   Find more posts by VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message     Visit VEGAN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 5 

tak tohleto by me taky zajimalo protoze to budu taky resit...ale ja bych osobne rekl ze s levnyma APckama to proste neudelas tohleto...ale nevim...nikdy sem o tom neslysel ze by to nekde snad fungovalo..

Old Post 08.06.2006 v 20:32
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 6 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 08.06.2006 v 22:08
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 7 

Old Post 08.06.2006 v 22:25
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VEGAN
Newbie

Registrován: 06.04.2006
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 8 

__________________

VEGAN/SXE
PC FANATIK

Old Post 08.06.2006 v 22:28
VEGAN je offline   Click Here to See the Profile for VEGAN   Find more posts by VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message     Visit VEGAN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 9 

Old Post 09.06.2006 v 06:35
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VEGAN
Newbie

Registrován: 06.04.2006
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 10 

__________________

VEGAN/SXE
PC FANATIK

Old Post 09.06.2006 v 08:11
VEGAN je offline   Click Here to See the Profile for VEGAN   Find more posts by VEGAN   Click here to Send VEGAN a Private Message     Visit VEGAN's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz