CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Nemá někdo vyz. diagramy k této anténě....
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Guzii
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 98

Příspěvek č. 33 

Dade_Marfi ... to to PetrLa - ceny jsou bez dane ze ? Mělo být asi pro mě že? Okopíroval jsem přímo mail který mi byl zaslán. Pochopil jsem z něj, že jsou ceny bez DPH, takže je nutno k mnou uvedeným cená DPH připočítat.

btw Dade_Marfi - odkud jseš z ostravy? Já studuju na bani

Ad. cesta do Prahy. Mám v Praze kámoše, možná by se s nima dalo nějak domluvit.

Old Post 15.05.2006 v 22:31
Guzii je offline   Click Here to See the Profile for Guzii   Find more posts by Guzii   Click here to Send Guzii a Private Message     Visit Guzii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 34 

to Guzii - Novy Jicin, 30km od OVi ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 15.05.2006 v 22:40
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Merlin
Newbie

Registrován: 28.05.2002
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 35 

__________________

Merlin
===================================
kdo zabojuje a uteče, může zabojovat i zítra...
===================================

Old Post 16.05.2006 v 08:20
Merlin je offline   Click Here to See the Profile for Merlin   Find more posts by Merlin   Click here to Send Merlin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

cena Příspěvek č. 36 

Ceny jsou určitě bez daně. Pan Petýrek mi je vždy posílal bez DPH, tak usuzuju že tomu tak bude i teď.

Co se týká konektorů Spinner, tak jsem si nechal dělat u pana Petýrka dva propojovací kabely, a byly osazeny právě těmito konektory. Musím říci, že vypadají velice dobře udělané a i materiál mě překvapil. Uvidím jak budou vypadat za rok provozu venku :-). Docela mě udivilo uvnitř konektoru takové zvláštní těsnění. To se u každého konektoru nevidí...zvláš? ne u těch z I4...ty jsou proti tomu jen chudí příbuzní. Taky si myslím, že ten konektor bude podstatně dražší.

Teď pár poznatků z provozu. Vyměnil jsem antény a ty kabely (jsou to antény na AP. 2x 10db panelka od Waxu.) a klienti co mi dřív živořili mají odezvu pingu při 64B 2,5ms a při 1500B do 7,5ms...někde dokonce pod 7ms. Podotýkám že je to silně zarušené prostředí (ke všemu ještě sídliště...hromada odrazů) a dříve s pingem o velikosti 64B se odezvy pohybovaly někde kolem 10ms. Zařízení jsou většinou Ovislinky 1120 (fw APPro). Klientské antény Wax 14dB plná parabola. Od doby výměny ani jeden výtuh ani zásek. Dřív docela běžně kvůli rušení. Měřil jsem kolik se tím dá prohnat a dostal jsem se mírně nad 600KB/s, což je necelých 5Mbit/s a to si myslím je fyzická možnost ovislinku a pásma B.

Old Post 16.05.2006 v 08:25
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 37 

jo jo ... dobra antena dela sve ...

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 16.05.2006 v 08:51
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Merlin
Newbie

Registrován: 28.05.2002
Příspěvků: 48

Re: cena Příspěvek č. 38 

__________________

Merlin
===================================
kdo zabojuje a uteče, může zabojovat i zítra...
===================================

Naposledy upravil Merlin 16.05.2006 v 10:04

Old Post 16.05.2006 v 09:56
Merlin je offline   Click Here to See the Profile for Merlin   Find more posts by Merlin   Click here to Send Merlin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Re: Kabel Příspěvek č. 39 

__________________

Old Post 16.05.2006 v 11:35
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PetrLa
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 121

Re: Re: Kabel Příspěvek č. 40 

Old Post 16.05.2006 v 12:25
PetrLa je offline   Click Here to See the Profile for PetrLa   Find more posts by PetrLa   Click here to Send PetrLa a Private Message   Click Here to Email PetrLa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 41 

to PetrLa - no v celku i souhlasim, take si zakladam na kabelazi a vsem kolem ....

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 16.05.2006 v 12:47
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Kvalitní kabel - nutnost! Příspěvek č. 42 

Taky souhlasím, co dobrou anténou získáš, šmejdem kabelem ztratíš.... Objednával jsem pigtaily na 5G ale nějak jsem se přepočítal. Objednal jsem o jeden míň. Ale spoj se musel aspoň testnout. Tak se použil 2m kabel určený na 2.4G (RG 58). Jelo to ale AP (cpx 54AG) neustále měnilo rychlost a propustnost nic moc a velký kolísání pingu (i když absolutní síla signálu OK). Po výměně za 1m pigtail spoj ožil naprosto super, ping téměř nekolísá, dvojnásobná rychlost, stabilních 54Mbit, i když se signál zvednul je o něco...... Takže pokud člověk nemá slušnou anténu, kabeláž a wifinu tak to fakt nemá smysl. A na kabel mnoho lidí pohlíží "z patra" ono to tam nějak doleze.....

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 16.05.2006 v 13:10
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telefon
Newbie

Registrován: 01.03.2007
Příspěvků: 25

Re: Kvalitní kabel - nutnost! Příspěvek č. 43 

__________________

váš telefon

Old Post 08.11.2007 v 18:29
telefon je offline   Click Here to See the Profile for telefon   Find more posts by telefon   Click here to Send telefon a Private Message     Visit telefon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz