CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Ovislink WLA-5000AP
« 234567891011121314 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: nenašel jsem Příspěvek č. 113 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 16.05.2006 v 09:02
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Re: Re: nenašel jsem Příspěvek č. 114 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 16.05.2006 v 09:16
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Re: Re: Re: nenašel jsem Příspěvek č. 115 

Naposledy upravil Julian 16.05.2006 v 13:56

Old Post 16.05.2006 v 13:25
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Re: Re: Re: Re: nenašel jsem Příspěvek č. 116 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 16.05.2006 v 13:47
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Re: Re: Re: nenašel jsem Příspěvek č. 117 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 16.05.2006 v 18:15
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Bridge 385m Příspěvek č. 118 

zdravim, je toto zařízení vhodné nasadit v modu bridge na pateřní spoj o delce 385m v pásmu 5GHz

jaké by jste doporučili nastavení?
na co je potřeba dát si pozor?
nebo je zařízení k tomuto účelu zcela nevhodné?

Old Post 16.05.2006 v 19:53
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

Příspěvek č. 119 

__________________

Lukic

Old Post 16.05.2006 v 21:11
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sauron
Newbie

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 75

Výpadek po 40 minutách Příspěvek č. 120 

Zdravím. Koupili jsme dva ovise, a jeden máme v režimu AP a druhej v režimu Klient. A jede to suprově... rychlost odezva, jak má bejt. Akorát každejch 40 min to ztratí spojení na cca 1 minutu. (testováno při hraní her, při surfování jsem to nepostřehl). Zatím jsem nemohl ověřit jestli se to opakuje periodicky, ale zatím to vypadá že to periodický je. Nesetkal se s tím někdo? Nějaký nápad proč to tak dělá?

Díky za help.

Honza

Edit: Tak je to nepravidelný, měnil jsem kanál jestli to není nějaký rušení či něco podobnýho.. jednu chvíli jsem myslel, že je to OK, ale pak to taky padlo.. :( Nevadilo by mi to kdyby mě to na DOTě nevykopávalo

Naposledy upravil Sauron 26.05.2006 v 14:06

Old Post 26.05.2006 v 06:40
Sauron je offline   Click Here to See the Profile for Sauron   Find more posts by Sauron   Click here to Send Sauron a Private Message   Click Here to Email Sauron   Visit Sauron's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deelite
Newbie

Registrován: 04.07.2005
Příspěvků: 12

Padanie spoja, problemy s kanalom Příspěvek č. 121 

Skusal som nasadit jedneho Ovisa (FW 1.09e01) ako APcko oproti Compexu na vzdialenost asi 4,5 km s PW56-21 antenami, ale spraval sa mi akosi cudne.
1. Spoj bezal krasne, pingy 2-3ms. Ake z nicoho nic spoj vytuhol. Ovis sice zobrazoval zasociovaneho Compexa, ale data netiekli. Pomohol az reboot Ovisu. Toto sa opakovalo pravidelne.
2. Na ovise som mal nastaveny kanal 100, ale Compex ukazoval kanal 124 a neskor 136.

Mal niekto podobne skusenosti? Mam toho ovisa reklamovat?

Airca na tom istom spoji bezi v pohode.

Old Post 26.05.2006 v 07:10
deelite je offline   Click Here to See the Profile for deelite   Find more posts by deelite   Click here to Send deelite a Private Message   Click Here to Email deelite     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy007
Newbie

Registrován: 27.05.2006
Příspěvků: 1

Talking Nastavení Příspěvek č. 122 

Čau lidi, mam takovej problém mam WLA-5000AP a nevim jak se dostat do jeho nastaveni. Podle navodu v manualu mi to nejde. Mam pripojeni od AmigoNet!. Diky

Old Post 27.05.2006 v 09:10
Wimpy007 je offline   Click Here to See the Profile for Wimpy007   Find more posts by Wimpy007   Click here to Send Wimpy007 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sauron
Newbie

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 75

Re: Nastavení Příspěvek č. 123 

Old Post 27.05.2006 v 09:21
Sauron je offline   Click Here to See the Profile for Sauron   Find more posts by Sauron   Click here to Send Sauron a Private Message   Click Here to Email Sauron   Visit Sauron's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kennikr
Junior Member

Registrován: 12.06.2005
Příspěvků: 226

Site survey v commandu, jak ? Příspěvek č. 124 

Doufam, ze se neopakuji, ale nevite nekdo, jakej je prikaz pro site survey, kdyz mam radia ve WDS modu ? diky

Old Post 08.06.2006 v 09:38
kennikr je offline   Click Here to See the Profile for kennikr   Find more posts by kennikr   Click here to Send kennikr a Private Message   Click Here to Email kennikr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ostruvek
Newbie

Registrován: 06.03.2003
Příspěvků: 8

Problém s Ovisem Příspěvek č. 125 

Zdravím,

snažím se rozchodit spoj tvořený dvouma Ovisama (v obou je APčkový fw 1.09e01) ve WDS režimu. Spoj je dlouhý cca 4,5 km (ACK = 51). Všechno se tváří OK, pingy v klidu jsou 2 - 3 ms. Při zátěži (okolo 400 kB/s) jsou pingy dost divoký a objeví se loss několik desítek procent.

Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být? Zkoušeli jsme různé kanály, různé hodnoty ACK... ale nic nepomáhá, je to pořád stejný.

Předem díky za radu.

Old Post 13.06.2006 v 12:39
Ostruvek je offline   Click Here to See the Profile for Ostruvek   Find more posts by Ostruvek   Click here to Send Ostruvek a Private Message     Visit Ostruvek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foibos
Newbie

Registrován: 04.09.2004
Příspěvků: 9

Firmware Příspěvek č. 126 

Naposledy upravil foibos 01.02.2007 v 11:10

Old Post 13.06.2006 v 14:36
foibos je offline   Click Here to See the Profile for foibos   Find more posts by foibos   Click here to Send foibos a Private Message   Click Here to Email foibos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: Problém s Ovisem Příspěvek č. 127 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 13.06.2006 v 23:21
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ostruvek
Newbie

Registrován: 06.03.2003
Příspěvků: 8

Re: Re: Problém s Ovisem Příspěvek č. 128 

Old Post 16.06.2006 v 19:49
Ostruvek je offline   Click Here to See the Profile for Ostruvek   Find more posts by Ostruvek   Click here to Send Ostruvek a Private Message     Visit Ostruvek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz