CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Linux instalace?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Blaikie
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 22

Linux instalace? Příspěvek č. 1 

porad se nam nedari spravne nainstalovat rh 8. chtel jsem se zeptat, mame pII 233/64 a sitovku xi 626, neni mozny aby mi nekdo poslal nebo nekam dal na net kompletni bootovaci disketu nebo pripadne i cd, ktery bych pak pouzival? to by bylo pro nas nejjednodussi, nejde nam instalace sitovky.

diky za jakoukoliv pomoc,
tomas

Old Post 30.11.2002 v 01:00
Blaikie je offline   Click Here to See the Profile for Blaikie   Find more posts by Blaikie   Click here to Send Blaikie a Private Message   Click Here to Email Blaikie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

tohle je duplicitni thread Příspěvek č. 2 

ta wifi karta se instaluje zvlast, ovlada se pomoci modulu hostap.

Uz se to tu probiralo - pouzij vyhledavani.

__________________

Old Post 30.11.2002 v 01:17
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 30.11.2002 v 01:47
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondřej
Newbie

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 4 

xchaos:to co jsi napsal je fakt super protože přesně tahle věc tady nikde nebyla. ja osobně s linuxem pravě začínám(nebejt czfree tak jsem s linuxem vubec nezačel(díky bohu za czfree))takže teprve na nektarý postupy v linuxu přicházim. Na tenhle postup kterej jsi napsal jsem já,jeden kámoš(má podobný vědomosti o linuxu jako já) a tlustej manulal k linuxu přicházeli asi tejden.
tim co jsi napsal jsi potvrdil moje zprávný pochpopení aspon základů linuxu(což mě potěšilo). Jen mam takovej dotázek. tou poslopností příkazů která se má dát do rc-local myslíš takový to:
iwconfig wlan0 mode master
iwconfig wlan0 essid "czfree"
atd..

nebo se tam má napsat něco jinýho?

Old Post 03.12.2002 v 23:15
ondřej je offline   Click Here to See the Profile for ondřej   Find more posts by ondřej   Click here to Send ondřej a Private Message   Click Here to Email ondřej     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz