CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Máte někdo zkušenosti s AP WRT-311?
« 1819202122232425
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
honzamar
Newbie

Registrován: 15.12.2006
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 369 

Možná chyba ve firmwaru. Nějaký starší jsi zkoušel? 1.6.X

Old Post 10.05.2008 v 09:50
honzamar je offline   Click Here to See the Profile for honzamar   Find more posts by honzamar   Click here to Send honzamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skudlik
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 370 

1.7.0 - spatne prideluje DHCP pro pevne uvedeny MAC adresy.
1.7.2 - tohle opravuje

- porty nepresmerovavam, takze nemuzu otestovat
- od 1.7.0 mi zacal KONECNE fungovat spravne SIP telefon, co mam za tim natem pripojenej .. predtim to delalo podivnosti ve forme hluchych odchozich hovoru.
- fakci stabilne bez samovolnych restartu (pri dobrem chlazeni).

Old Post 31.05.2008 v 20:13
skudlik je offline   Click Here to See the Profile for skudlik   Find more posts by skudlik   Click here to Send skudlik a Private Message   Click Here to Email skudlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzamar
Newbie

Registrován: 15.12.2006
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 371 

1.7.2 jsem nezkoušel, ale SIP telefon mě dobře valil i s verzí 1.6.X. konktétně 1.6.3. A taky to bylo za NATem

Old Post 31.05.2008 v 22:18
honzamar je offline   Click Here to See the Profile for honzamar   Find more posts by honzamar   Click here to Send honzamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psticha
Newbie

Registrován: 09.05.2008
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 372 

Vracel jsem se postupně verzema FW dolu a při verzi 1.5.5 mi začalo chodit přesměrování portů.Jinak dvě verze FW mezi 1.5.5 až 1.7.2 (zapoměl jsem jaké) v režimu č.2 wan-> wlan jsem se k isp nemohl připojit rychleji než 1Mbit.

Old Post 01.06.2008 v 12:57
psticha je offline   Click Here to See the Profile for psticha   Find more posts by psticha   Click here to Send psticha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vydrat
Senior Member

Registrován: 12.12.2003
Příspěvků: 736

Příspěvek č. 373 

1.4.3, režim 2, voip (PAP2T) funguje naprosto v pořádku. V pořádku funguje i net jako takovej - když je slabý rušení tak to v "b" dává i skoro 4,5Mbit když je hůř tak kolem 3Mbit. Je fakt že používám statický IP adresy (není důvod pro DHCP).

__________________

Rád se hrabu v čemkoliv......
BOK.Net Vejprnice

Old Post 01.06.2008 v 19:53
vydrat je offline   Click Here to See the Profile for vydrat   Find more posts by vydrat   Click here to Send vydrat a Private Message   Click Here to Email vydrat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skudlik
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 374 

Na tehle starejch FW mi ten telefon fungoval taky OK. Pak jsem ale upgradil (nevim presne pri jake verzi, upgradoval jsem pravidelne, kvuli hledani stabilniho FW) a najednou to zacalo tak u 1/3 odchozich hovoru byt hluche. Hledal jsem chybu vsude mozne jinde - pouzivam vlastni asterisk server, pres kterej jsem dal pripojenej na 802.cz. Takze chybu jsem hledal predevsim v nem, ale nepovedlo se mi to vysledovat - podezrival jsem NAT co mam u toho asteriska ven do netu - s natama a conntrackem bejvaj dost casto tyhle problemy.

Mno a po upgradu na 1.7.0 to zatim neudelalo ani jednou (z mozna tak 30 hovoru). V changelogu maj od 1.6.7 psany "Přidání možnosti vypnutí zpracování SIP" nevim teda jestli s tim nemanipulovali jeste nejak, kazdopadne ted je to OK, s 1.6.5 to jeste blblo..

Stary firmwary jsou pro me nepouzitelny .. podle vytizeni mi tak 2-10x za den restartujou, coz je dost velkej vopruz....

Old Post 01.06.2008 v 20:43
skudlik je offline   Click Here to See the Profile for skudlik   Find more posts by skudlik   Click here to Send skudlik a Private Message   Click Here to Email skudlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzamar
Newbie

Registrován: 15.12.2006
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 375 

a jde tahle verze 1.7.2 nahrát na starší 1.6.X aby se zachovalo nastavení?

Old Post 01.06.2008 v 21:56
honzamar je offline   Click Here to See the Profile for honzamar   Find more posts by honzamar   Click here to Send honzamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skudlik
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 376 

upgradoval jsem 1.6.5 -> 1.7.0 -> 1.7.2 a nastaveni zustalo.

Old Post 01.06.2008 v 22:08
skudlik je offline   Click Here to See the Profile for skudlik   Find more posts by skudlik   Click here to Send skudlik a Private Message   Click Here to Email skudlik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delorean
Newbie

Registrován: 18.03.2008
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 377 

Old Post 06.07.2008 v 09:17
Delorean je offline   Click Here to See the Profile for Delorean   Find more posts by Delorean   Click here to Send Delorean a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ententeak
Newbie

Registrován: 07.09.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 378 

Dobrý den,

mám WRT-311 s FW 1.5.2 a chtěl jsem se zeptat, jestli se uložené nastavení dá importovat do 1.7.2 nebo jestli to tam musím zase všechno ručně nastavovat když provedu upgrade?
Četl jsem, že při přechodu mezi verzemi 1.X na 1.X+Y je potřeba nahrát iniciační config a tedy si nejsem jist, jestli je možné použít u 1.7 config z 1.5...

Předem děkuji za odpověď.

Edit: navíc všude se píše nahrát 1-3.bin, ale v zipu s 1.7.2 jsem našel pouze 1-2.bin, tak tomu trošku nevěřím...

Naposledy upravil ententeak 07.09.2008 v 11:02

Old Post 07.09.2008 v 10:53
ententeak je offline   Click Here to See the Profile for ententeak   Find more posts by ententeak   Click here to Send ententeak a Private Message     Visit ententeak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panelacek
Newbie

Registrován: 22.12.2008
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 379 

Cauky, borci nemate nekdo prosim fw do WRT-311 ve verzi 1.5.3 nebo o neco malo starsi?

Kdyz tak pls sem, na ICQ nebo email (spam-trash(alt)centrum.cz) diky moc..

Old Post 22.12.2008 v 15:38
Panelacek je offline   Click Here to See the Profile for Panelacek   Find more posts by Panelacek   Click here to Send Panelacek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzamar
Newbie

Registrován: 15.12.2006
Příspěvků: 96

Příspěvek č. 380 

Vysel firmware 1.7.3. Ale changelog nikde....

zkousel jsem ho na GWP a OK. Akorat bylo potreba po druhe aktualizaci restartovat zarizeni

Old Post 09.01.2009 v 09:54
honzamar je offline   Click Here to See the Profile for honzamar   Find more posts by honzamar   Click here to Send honzamar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
patrix
Newbie

Registrován: 24.05.2006
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 381 

Old Post 11.01.2009 v 13:31
patrix je offline   Click Here to See the Profile for patrix   Find more posts by patrix   Click here to Send patrix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

1.73 Příspěvek č. 382 

Dobrý den,

mám WRT-311 s FW 1.5.2 a chtěl jsem se zeptat, jestli se uložené nastavení dá importovat do 1.7.2 nebo jestli to tam musím zase všechno ručně nastavovat když provedu upgrade?
Četl jsem, že při přechodu mezi verzemi 1.X na 1.X+Y je potřeba nahrát iniciační config a tedy si nejsem jist, jestli je možné použít u 1.7 config z 1.5...

Předem děkuji za odpověď.

Edit: navíc všude se píše nahrát 1-3.bin, ale v zipu s 1.7.2 jsem našel pouze 1-2.bin, tak tomu trošku nevěřím...

Naposledy upravil ententeak 07.09.2008 v 12:02

Nahral jsem verzi 1,73 z verze 1,53 .. funguje zatim bez problemu nebylo potřeba config od verze 1,5 vys.

Nemám to vyzkoušené v zatěži tak zatim nemohu vic říct.

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 11.01.2009 v 21:57
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
machura
Newbie

Registrován: 16.11.2006
Příspěvků: 16

Příspěvek č. 383 

posledni asi 2 mesice jsem si vsimnul, ze napajeci dioda se mi asi ve vterinovem intervalu zhasina a rozsveci (zlute). Vymenil jsem i napajeci zdroj a porad stejne. Co by to mohlo byt ? Podle manualu zadny takovy stav neexistuje.

Old Post 22.05.2009 v 06:01
machura je offline   Click Here to See the Profile for machura   Find more posts by machura   Click here to Send machura a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raven-il
Senior Member

Registrován: 26.04.2004
Příspěvků: 1199

Příspěvek č. 384 

__________________

Jen 700wattů ....... a měsíc je blízko

Old Post 22.05.2009 v 21:25
Raven-il je offline   Click Here to See the Profile for Raven-il   Find more posts by Raven-il   Click here to Send Raven-il a Private Message   Click Here to Email Raven-il   Visit Raven-il's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1819202122232425  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz