CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > AirCA8 a/b/g AP/bridge/klient nove
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pavarnik
Newbie

Registrován: 12.01.2006
Příspěvků: 28

AirCA8 a/b/g AP/bridge/klient nove Příspěvek č. 1 

Tak mam zajimavou zkusenost s AirCA8 v 5,8.

Spoj jako takovy beha jen v AP-klient rezimu, WDS nebo bridge proste nerozchodim.
Dal: kdyz za tim spojem pinkam na 2 zarizeni, jde me bud jedno, nebo druhe. Presne v dobe pingu me vysadi to druhe....

Vse jsem zkontroloval, brany, nastaveni...nevite nekdo jak se toho zbavit respektive rozchodit to v jinem rezimu nez AP-KLient..

Zaplatim i za radu, jsem zoufalej...

Old Post 19.01.2006 v 11:58
pavarnik je offline   Click Here to See the Profile for pavarnik   Find more posts by pavarnik   Click here to Send pavarnik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 2 

uz na hodne mistech jsem cetl ze je to stejne jako Ovislink 5000AP a ze do toho jde flashnout FW z toho ovise kerej tenhle problem nema, ALE nikde nikdo nenapsal ze to flshnul a ze to chodi bezproblemu :-) takze se me tu vali Airca8 a na disku FW z ovise a cekam az to nekdo odzkousi prvni :-)

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 24.01.2006 v 23:38
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackTeck
Newbie

Registrován: 06.07.2005
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 3 

Ja jsem to tak udelal se dvema AP v clientovi a funguje to naprosto v pohode.

Old Post 26.01.2006 v 19:12
HackTeck je offline   Click Here to See the Profile for HackTeck   Find more posts by HackTeck     Click Here to Email HackTeck   Visit HackTeck's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladinus
Newbie

Registrován: 20.07.2004
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 4 

Mě běží ve WDS uplně v pohodě. firmware CA8-4-AP-FW-v1_08e05.bin

Old Post 27.01.2006 v 06:57
Aladinus je offline   Click Here to See the Profile for Aladinus   Find more posts by Aladinus   Click here to Send Aladinus a Private Message   Click Here to Email Aladinus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
POWERuser
Member

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 300

Příspěvek č. 5 

Zreklamuj to pokud máš reálnou vzdálenost(do 4km) a rssi aspon 18.

__________________

O2 and ADSL SuX, Wi-Fi RuleZ ;-)

Old Post 08.02.2006 v 09:38
POWERuser je offline   Click Here to See the Profile for POWERuser   Find more posts by POWERuser   Click here to Send POWERuser a Private Message   Click Here to Email POWERuser     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salam
Newbie

Registrován: 08.02.2006
Příspěvků: 1

Exclamation Příspěvek č. 6 

Mam problem s AirCA8 . Mam 2 kusy - na jeden jsem nahodil firmware od ovislinku, bezi to v pohode a zatim to netuhne v rezimu client.

Ovsem na druhem kousku jsem menil parkrat firmware z clienta na ap a naopak a dostal jsem se do takove situace, ze mi uz fw nejde upgradovat - pri kliknuti na UPGRADE mi to napise STRANKU NELZE ZOBRAZIT ... nevite co s tim ? dik

Old Post 08.02.2006 v 15:48
salam je offline   Click Here to See the Profile for salam   Find more posts by salam   Click here to Send salam a Private Message     Visit salam's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Re: AirCA8 a/b/g AP/bridge/klient nove Příspěvek č. 7 

Old Post 09.02.2006 v 15:00
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavarnik
Newbie

Registrován: 12.01.2006
Příspěvků: 28

Jiz davno vyreseno, wds beha... Příspěvek č. 8 

Jiz vyreseno, wds beha....a odpadl problem s pingama.

Vse otazka nahrani spravneho firmwaru...Diky vsem za snahu.
pavarnik

Old Post 09.02.2006 v 16:37
pavarnik je offline   Click Here to See the Profile for pavarnik   Find more posts by pavarnik   Click here to Send pavarnik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janous
Newbie

Registrován: 11.01.2003
Příspěvků: 51

Re: Jiz davno vyreseno, wds beha... Příspěvek č. 9 

Old Post 18.02.2006 v 21:04
janous je offline   Click Here to See the Profile for janous   Find more posts by janous   Click here to Send janous a Private Message   Click Here to Email janous     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 10 

Provozuje tady nekdo P2P spoj s AirCou jak AP a microtic CM9 jako klient? zajima me jaka bude propustnost ve smeru uploadu na aircu, tedy smer microtik -> AirCA, slysel jsem ze AirCA ma upload spatny, ale doufam ze ne v rezimu AP.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 19.02.2006 v 10:21
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvorma
Senior Member

Registrován: 20.12.2005
Příspěvků: 540

Příspěvek č. 11 

Old Post 22.02.2006 v 14:56
dvorma je offline   Click Here to See the Profile for dvorma   Find more posts by dvorma   Click here to Send dvorma a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz