CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Nefunguje mi login do connected.czf
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
khooca
Newbie

Registrován: 17.01.2006
Příspěvků: 3

Nefunguje mi login do connected.czf Příspěvek č. 1 

Zdravím,

před týdnem jsem se připojil do czfree. Dostanu se i na connected.czf, kde se ale nemůžu zalogovat - údajně mám špatné přihlašovací jméno. Poradí někdo co s tím?

Petr

Old Post 18.01.2006 v 22:57
khooca je offline   Click Here to See the Profile for khooca   Find more posts by khooca   Click here to Send khooca a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solny
Team Leader
zastupce cloudu 10.11


Registrován: 19.10.2003
Příspěvků: 273

Příspěvek č. 2 

Ahoj,

to bude tim, ze se do database Connected fora jeste neprenesl Tvuj login z database na VF.

Kdysy se to tu resilo, ze synchronizace uctu moc casto neprobiha. je to videt i ve statistice:

Na VF

Registrovaných Členů: 27,183
Vítáme našeho nejčerstvějšího člena, BobFox

Na Connected

Registrovaných Členů: 22,796
Vítáme našeho nejčerstvějšího člena, petr1234

Nekdo kdo na to ma prava by zase mohl nechat zesynchronizovat ucty aby mohli Connected pouzivat i dalsi clenove.

__________________

http://gandalf.brevnov.czf
http://search.brevnov.czf

Old Post 19.01.2006 v 03:02
solny je offline   Click Here to See the Profile for solny   Find more posts by solny   Click here to Send solny a Private Message   Click Here to Email solny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

PM2 Carlos...

Old Post 19.01.2006 v 07:14
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khooca
Newbie

Registrován: 17.01.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 4 

Carlosovi jsem psal, ale neopověděl. Je někdo jiný kdo by to mohl udělat?

Old Post 20.01.2006 v 13:47
khooca je offline   Click Here to See the Profile for khooca   Find more posts by khooca   Click here to Send khooca a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

ne, neni

Old Post 20.01.2006 v 14:04
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khooca
Newbie

Registrován: 17.01.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 6 

Takže mám prostě smůlu. Co už.

Je tu někdo ochotný poskytnou adresy, nebo alespoň kontakty na lokální novinkové FTP? Kdyžtak prosím o kontakt na mail....kuju

Old Post 21.01.2006 v 15:18
khooca je offline   Click Here to See the Profile for khooca   Find more posts by khooca   Click here to Send khooca a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

novinkove ftp?

Old Post 21.01.2006 v 18:43
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 31.01.2006 v 21:27
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupkat.c
Newbie

Registrován: 03.02.2006
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 9 

Ja bych taky chtel svuj login na connected.czf, a taky mam login krupkat kterej mam od 05-02-2005 kterej taky na czf neni.

Old Post 08.02.2006 v 15:49
krupkat.c je offline   Click Here to See the Profile for krupkat.c   Find more posts by krupkat.c   Click here to Send krupkat.c a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

jediny kdo spasi vase duse je carlos... ...teda... on se na vas spis vysere, soude dle toho, ze o problemu vi, na oba stroje (VF i CF) pristup ma... a radeji nam tu implementuje ty reklamy

Old Post 08.02.2006 v 15:53
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz