CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > ovislink 5460 zničený firmwarem
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

ovislink 5460 zničený firmwarem Příspěvek č. 1 

Old Post 18.10.2005 v 06:43
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

Re: ovislink 5460 zničený firmwarem Příspěvek č. 2 

Old Post 19.10.2005 v 18:21
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

Smile je živý! Příspěvek č. 3 

Ano, žije tam! ale nejde se přihlásit... nmap na 192.168.2.1 ukazuje otevřený jenom port 80. Znamená to, že se ten firmware nahrál nějak podivně? Vy jste použil ten samý?

Jak jste přišel na tu adresu? Někde jste to vyčetl nebo na to jde nějak přijít?

Každopádně děkuju moc!

Old Post 19.10.2005 v 19:05
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

Re: je živý! Příspěvek č. 4 

Old Post 19.10.2005 v 19:28
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

seriovy port? Příspěvek č. 5 

Vy jste tam připojený přes sériový kabel? Bude mi stačit to rozmontovat a seriakem se k tomu připojit? Nebo to bude chtít alespoň minimum zručnosti?

A vám to přihlášení přes telnet funguje?

Old Post 19.10.2005 v 19:41
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

Re: seriovy port? Příspěvek č. 6 

Old Post 19.10.2005 v 19:50
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

to jsem se bál Příspěvek č. 7 

Jo, přesně toho jsem se bál, to je za hranicemi mého chápání ten seriák...

Mám bohužel teď tu 5460 v práci, ale vypadá to, že to umí router nastavit přes web, je to tak? Zkoušel jste to?

Díky

Old Post 19.10.2005 v 20:05
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

Re: to jsem se bál Příspěvek č. 8 

Old Post 19.10.2005 v 20:07
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

placený? Příspěvek č. 9 

Takže ten firmware je placený, když chci něco změnit?? Nezkoušel jste nějaký jiný? Já se bojím že by mi umřela další krabička a u vás mám takový pocit, že to přes ten sériák jde spravit. Možná je to klam

Zatím, jdu spát

Old Post 19.10.2005 v 20:21
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja_Opava
Newbie

Registrován: 28.10.2004
Příspěvků: 53

Re: placený? Příspěvek č. 10 

Old Post 19.10.2005 v 20:26
Paja_Opava je offline   Click Here to See the Profile for Paja_Opava   Find more posts by Paja_Opava   Click here to Send Paja_Opava a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phax
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 6

jiny fw? Příspěvek č. 11 

Zdravim,

nezkousel jsi mezitim nejaky dalsi firmware? Tenhle vypada pekne, ale kdyz nejde nic menit je na nic. Nevim jestli se tohle jeste hodi do tohohle fora - nemohl bys mi dat nejaky email nebo neco, kdyby ses prosim mohl podelit o rady?

Diky

Old Post 21.10.2005 v 15:48
phax je offline   Click Here to See the Profile for phax   Find more posts by phax   Click here to Send phax a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heroinin
Newbie

Registrován: 26.09.2005
Příspěvků: 11

oziveni 5460 Příspěvek č. 12 

Old Post 20.11.2005 v 12:33
heroinin je offline   Click Here to See the Profile for heroinin   Find more posts by heroinin   Click here to Send heroinin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalc
Newbie

Registrován: 02.03.2006
Příspěvků: 1

jak sprovoznit tftp klienta???? Příspěvek č. 13 

Ahoj tam mam podobny problem se znicenym firmware ale to co tady pisete poslani noveho firmware pres TFTP klienta tak to zkousim a nic bohuzel nejsem doma ale momentalne v anglii takze tohle je moje jedina moznost jak to nahrat do ovislinku.Zkusil jsem stahnout tftp klienta na ktery davate odkaz ale bohuzel nejde spustit v XP tak potom v prikazovym radku co se snazim zbastlit prikaz pro odeslani neleze odeslat.Muzete prosim popsat podrobneji jak na to???

Old Post 02.03.2006 v 11:57
michalc je offline   Click Here to See the Profile for michalc   Find more posts by michalc   Click here to Send michalc a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladass393
Newbie

Registrován: 17.04.2006
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 14 

__________________

2006 koně na mars

Old Post 03.08.2006 v 08:33
ladass393 je offline   Click Here to See the Profile for ladass393   Find more posts by ladass393       Visit ladass393's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladass393
Newbie

Registrován: 17.04.2006
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 15 

__________________

2006 koně na mars

Old Post 03.08.2006 v 08:43
ladass393 je offline   Click Here to See the Profile for ladass393   Find more posts by ladass393       Visit ladass393's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 16 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 03.08.2006 v 10:25
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz