CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Podrazsky
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 19

Question Příspěvek č. 97 

Old Post 24.10.2002 v 17:53
Podrazsky je offline   Click Here to See the Profile for Podrazsky   Find more posts by Podrazsky   Click here to Send Podrazsky a Private Message     Visit Podrazsky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 98 

Old Post 25.10.2002 v 06:12
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrx111
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 99 

Uz sem na Kladne vybudoval 2 AP, ktere sice slouzi pro muj vlastni prenost dat na jednu technoligii, ale hlavne maji slouzit pro pripojeni Inetu. Mam uz 6 uzivatelu, kde se bude pristi tyden budovat spojeni s AP. Chtel jsem koupit linku od Peretu, ale maji 1000Kc/64kbps, nebo 2900/128kbps a aktivacni poplatek 10000Kc. To se mi zda dost. Pokud je reala moznost spojeni s Prahu, mohu do toho neco investovat. (cas, penize a budovani trasy). Anteny jsou na obou AP sektorove 180st. a pokryvaji docela velkou cast. Delal jsem mereni na ruznych mistech a vysledky jsem dosahnul velice zajimave. Existuje czfree nekde v Hostivicich, nebo v okoli? Jeden z pripojenych lidi je v Hornim Bezdekove a do Hostivic z baraku vidi. Dalsi moznost je realizovat spojeni s Prahou z vezaku v Rozdelove, kam bych mel pristup a nebo z 12.p panelaku u Aralu. Je to ten nejblize k Praze, kam mam take pristup. V pripade zajmu mi muzete kdokoliv dat vedet na 603-214307.

Old Post 25.10.2002 v 09:21
mrx111 je offline   Click Here to See the Profile for mrx111   Find more posts by mrx111   Click here to Send mrx111 a Private Message   Click Here to Email mrx111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking Vitej! Příspěvek č. 100 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 25.10.2002 v 14:52
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magus
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 101 

Moh bych posloužit jako mezistanice mezi Kladnem a Slaným. Bydlím ve Vinařicích, eventuelně možný i Švermov, ale ten je v ďoliku.
Kdo na mě vidí ?

Old Post 27.10.2002 v 12:37
Magus je offline   Click Here to See the Profile for Magus   Find more posts by Magus   Click here to Send Magus a Private Message   Click Here to Email Magus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cook
Newbie

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 5

Lightbulb KLADNO Příspěvek č. 102 

Zdravim, v nejblizsi dobe namontuji anteny na strechu vezaku v Polske ulici /u kulataku/ na Kladne. Chtel bych tam dat jednu smerovou ant. na Rozdelovsky AP a jednu vsesmerovou /resp. s vyz. uhlem pi/ bydlim v baraku naproti, takze budu chytat na integr. antenu /WLAN Orinoco/ v notesu.
Ridit to bude router orinoco.
Dlouho jsem tu nebyl, takze jsem ani netusil, ze je tolik zajemcu z Kladna. Pokud byste meli zajem o pripojeni, tak me kontaktujte.

Zaroven bych mohl vhodne vyresit situaci s pripojenim do Phy, protoze z tohoto vezaku je dobra viditelnost na Phu.

__________________

cook

Old Post 27.10.2002 v 18:15
cook je offline   Click Here to See the Profile for cook   Find more posts by cook   Click here to Send cook a Private Message   Click Here to Email cook     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avanger
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 103 

Čau lidi
Tak jak to vypadá už něco funguje a jak to vypadá pro mě (ve Hřebči).

Old Post 30.10.2002 v 20:16
avanger je offline   Click Here to See the Profile for avanger   Find more posts by avanger   Click here to Send avanger a Private Message   Click Here to Email avanger     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podrazsky
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 19

Re: KLADNO Příspěvek č. 104 

Old Post 30.10.2002 v 22:49
Podrazsky je offline   Click Here to See the Profile for Podrazsky   Find more posts by Podrazsky   Click here to Send Podrazsky a Private Message     Visit Podrazsky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cook
Newbie

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 105 

Na Hrebec i Bustehrad bude pravdepodobne videt, alespon na vyssi budovy. Myslim, ze to v podstate staci - na nejakou vysokou budovu v Hrebci /Bustehrade/ se umisti AP - router s 2 kartami na vezak v Polske bude smerovat jedna /realizace se smerovou antenou/ a druha bude vsesmerova, cili umozni pripojeni vice lidem. Pokud bude ovsem vice takovychto zajemcu, tak by to pro me znamenalo, ze na vezak budu muste umistit vice anten. Nez se zacne budovat, chtelo by to asi vymyslet nejvyhodnejsi a nejrozumnejsi infrastrukturu /coz nelze, ale aspon mapu Kladna a okoli a vyznaceni poctu zajemcu.../ MOzna i zkusit system letaku nebo treba inzerce v RISK, stoji to par korun a podle me bude zajemcu velike mnozstvi.
cook

__________________

cook

Old Post 30.10.2002 v 23:13
cook je offline   Click Here to See the Profile for cook   Find more posts by cook   Click here to Send cook a Private Message   Click Here to Email cook     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking Cooku souhlas Příspěvek č. 106 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 31.10.2002 v 03:23
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 107 

to cook: prosim napis sem na sebe nejakej kontak nebo mi napis na: miloslav.tuma@volny.cz nebo 603410336 rad bych se zucastnil instalace tveho AP, a soucasne vyzkousel primou viditelnost ke mne v Holandske ulici abych si mohl upresnit umisteni moji anteny. Navic Ti muzu poskytnout nejake znalosti a dve ruce na praci.

to mrx111: s tebou bych se take rad zkontaktoval a pripadne zkusil zmerit tvoji sit u mne.


Old Post 31.10.2002 v 08:47
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cook
Newbie

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 108 

kontakt: 608963504, cook1@quick.cz

az to budu instalovat, tak se ozvu, musim sehnat instal. krabicim, klic od strechy, atd.

Obecne o instalaci anten: povoleni musi dat domovni rada a jeji razitko putuje nekam na mesto... trva to zpravidla mesic. Vzhledem k tomu, ze se jedna o pasmo 2.4G a male vykony, tak nebudou problemy.
Podstatne horsi situace je napr s tahanim kabelu mezi panelaky, coz by nemuselo byt spatne predevsim z uspory financi.

to Krakonos: cena anten je dobra. Videl jsem taky externi "pendreky" na orinoco, maji mit dosah cca 400m, cili by se mohl dat jeden AP se smerovkou napr. mezi 10 uzivatelu a ti by meli jen sitovku a tuto antenu. Nebo WLAN do PCI u ktereho podobna antena je. Cena by pak byla kolem 2500. A AP by se rozpocital...

__________________

cook

Old Post 31.10.2002 v 18:46
cook je offline   Click Here to See the Profile for cook   Find more posts by cook   Click here to Send cook a Private Message   Click Here to Email cook     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cook
Newbie

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 109 

Jeste k tem mapam:
na ty maep Krocehlav nejsem, bydlim v Polske, smerem na Pritocno: naproti vezaku co je u kulataku...
Pres vikend hodim na net celou mapu Kladna a okoli - krakonosuv odkaz mi nejde...
Je nutne si uvedomit, ze zajem o takovouhle vec bude mit temer kazdy a v blizkem okoli Kladna jsou desitky vesnic...

__________________

cook

Old Post 31.10.2002 v 18:53
cook je offline   Click Here to See the Profile for cook   Find more posts by cook   Click here to Send cook a Private Message   Click Here to Email cook     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

! Příspěvek č. 110 

Zdarek, nevim skym uz jsem se to bavil o tom, ze bude instalovat bod a pak spolecne pojedeme s notebookem po Klande a udelame mapu pokryti. Jsem zde a pripraven tu mapu udelat:-) Zatim zdar a ozvete se
Radek Poláček

Old Post 31.10.2002 v 21:39
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrx111
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 78

Příspěvek č. 111 

Old Post 31.10.2002 v 22:29
mrx111 je offline   Click Here to See the Profile for mrx111   Find more posts by mrx111   Click here to Send mrx111 a Private Message   Click Here to Email mrx111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 112 

Sláva, něco se děje, jen připomínám, že mám doma díky Krakonošovi)nějaké karty, které se při troše šikovnosti dají narvat do notebooka a jednu AP anténu.

Old Post 01.11.2002 v 07:40
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz