CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 81 

konečně někdo ve věžáku, bejt APčka na věžákách, tak jsme docela happy, přibliž nějak ve kterým bydlíš

Old Post 04.10.2002 v 09:20
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlad
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 1

Pripojeni Kladna Příspěvek č. 82 

Sice nebydlim ve vezaku, ale snad se najde zpusob, jak mohu pomoci. Jdu do toho.

__________________

Vlad

Old Post 08.10.2002 v 07:29
Vlad je offline   Click Here to See the Profile for Vlad   Find more posts by Vlad   Click here to Send Vlad a Private Message   Click Here to Email Vlad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Railbot
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 83 

Zdravim all, muze mi nekdo strucne a jasne rict jak je na tom ted Kladno co se tyce tohodle pripojeni ?
Ja bydlim v Rozdelove, v sidlisti kousek od vezaku...tak by me zajimalo jestli tam taky nekdy neco bude, thx

Old Post 08.10.2002 v 17:13
Railbot je offline   Click Here to See the Profile for Railbot   Find more posts by Railbot   Click here to Send Railbot a Private Message   Click Here to Email Railbot   Visit Railbot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sroub
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 84 

Kde presne bydlis, ja mam babcu v druhym vezaku a zvazuju tam udelat node.
Zdravim Sroub.

Old Post 08.10.2002 v 20:29
sroub je offline   Click Here to See the Profile for sroub   Find more posts by sroub   Click here to Send sroub a Private Message     Visit sroub's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking Krocehlavy - situace? :) Příspěvek č. 85 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 08.10.2002 v 20:35
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doug
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 4

Z Prahy na Kladno Příspěvek č. 86 

Uf, tentokrat se to snad objevi ve spravnem tematu...

Pres dva roky se uz snazim o nejake pripojeni vzduchem na Prahu, protoze z okna vidim na letiste, ale zatim se mi nic nepodarilo, i kdyz tam o teoreticky mozne ceste vim. Posledni dobou jsem na to nemel cas, ale zkusim zase prostouchnout, co by s tim slo delat, a dam vedet.

Old Post 09.10.2002 v 14:04
Doug je offline   Click Here to See the Profile for Doug   Find more posts by Doug   Click here to Send Doug a Private Message   Click Here to Email Doug   Visit Doug's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doug
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 4

Nove tema Příspěvek č. 87 

Zdravim,

vinou sve hlouposti jsem zalozil nove tema Z Prahy na Kladno, na Sroubovo doporuceni ho tam ale necham, at muzeme trochu rozlisovat. Mozna budu mit sanci pritahnout za relativne rozumny peniz Internet do Krocehlav a zajimalo by me, o jak silne lince ma podle vas smysl se bavit...

Old Post 11.10.2002 v 07:22
Doug je offline   Click Here to See the Profile for Doug   Find more posts by Doug   Click here to Send Doug a Private Message   Click Here to Email Doug   Visit Doug's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Doug jako magnet Příspěvek č. 88 

Jak silná? Co nejsilnější :-). Samozřejmě záleží na té ceně na kterou bychom se skládali a kolik by se nás skládalo. No ale vlastně i na tom, nakolik bychom to dokázali využít, což netuším.

Old Post 11.10.2002 v 07:37
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doug
Newbie

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 89 

Samozrejme, ale abychom pak neskoncili s linkou, kterou naprosto nemame sanci vyuzit a jen za ni zbytecne platime. Proto se ptam, o jakem rozsahu se vubec mam zkusit dohadovat. Ja treba nepotrebuju stahovat velke objemy dat, ale rad bych mel 24 hodin denne rychly Internet. Co ostatni?

Old Post 11.10.2002 v 07:53
Doug je offline   Click Here to See the Profile for Doug   Find more posts by Doug   Click here to Send Doug a Private Message   Click Here to Email Doug   Visit Doug's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 90 

Já jsem na tom obdobně. Stahování stamegových souborů není mým koníčkem, spíš bych šel po stabilitě spojení a rychlosti(nedokážu říct, co je pro mne rychlé a co ne, vím jen co je to LAG při romote access :-))

Old Post 11.10.2002 v 07:57
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Podrazsky
Newbie

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 19

Thumbs up Re: Nove tema Příspěvek č. 91 

Old Post 11.10.2002 v 11:36
Podrazsky je offline   Click Here to See the Profile for Podrazsky   Find more posts by Podrazsky   Click here to Send Podrazsky a Private Message     Visit Podrazsky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking "testovaci balicek 3 karty, 1 AP" Příspěvek č. 92 

Cauky Alnagone, ptal jsem se na USPS a balicek uz by jsi tam mel 4 dny mit - je tomu skutecne tak?
Chtel jsem se taky zeptat esli jsi pridal dalsi zajemce do mapky Kladna, jak jsi psal
Diky za odpoved Krakonos

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 23.10.2002 v 16:54
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 93 

Nojo,
omlouvám se, že jsem nedal vědět, balík přišel už v pátek. Zkusmo jsem si nainstaloval jednu kartu do počítače a pochopitelně jsem žádné AP ve vzduchu nechytil.
Co je potřeba udělat s tím APčkem, abych ho detekoval, pouhé zapnutí do elektriky zřejmě nestačí. :-)
Bejt tak APčka na věžákách, to by byl hvízdot.
Teď se ale objevila na můj vkus poměrně zajímavá nabídka firmy Peret. (20 hodin měsíčně 64kb za 280Kč + každá další hodina za 14Kč)
Mám pocit, že mám v mapě všechny, o nichž vím, kde přesně bydlej. Není-li tomu tak, ozvěte se mi.

Alnagon

Old Post 24.10.2002 v 08:18
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking Příspěvek č. 94 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 24.10.2002 v 15:33
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 95 

Z Míly strach? Kde jsi na to přišel? Nevím, jestli to má na střeše, nějak sem(do fóra) nechodí.

Old Post 24.10.2002 v 15:47
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 96 

Nemam moc casu tak sem nepisu, ale uz mam PC jeste nainstalovat Linux, a na antene se postupne pracuje. Ohledne karet se dohodnu s Alnagonem.


Old Post 24.10.2002 v 16:14
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz