CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 10111213141516171819202122 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Re: jenik Příspěvek č. 241 

Old Post 16.12.2002 v 11:24
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

to jenik Příspěvek č. 242 

Nic ve zlým, ale mám pocit, že jsi spadnul z Marsu. Moje mapy najdeš tak, že si klikneš na červenej domeček pod tímhle příspěvkem.

AP nemám na střeše ale v bytě(je to Krakonošův majetek) a zatím jsme s ním jenom dělali nějaké pokusy s Jackem a lzj. Já mám problém, že se na to ÄP ze svýho kompu nějak nemůžu napojit(ale to je můj problém)

Fotky nemám a myslím, že ani nepotřebuju, protože bydlím v baráku vedle MilanaK, z okna vidím dům cooka a můj dům je nižší, proto mi příjde rozumné vybudovat AP na těchto dvou domech(+míla, který by měl na oba vidět) a na mém domě AP být nemusí.
Jestli se pletu, tak mě někdo opravte.

Jestli ty moje fotky opravdu potřebujete, tak se na tu střechu zkusím dostat a klidně si to nafotím, fo?ák mám vlastní(momentálně u doktora, ale za týden by měl být zdráv).

Zkusím se v těch tvých fotkách zoriemtovat.

Old Post 16.12.2002 v 11:45
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Net pro kluky na Růžovém poli Příspěvek č. 243 

Nazdar vy tam nahoře. Tak jak je to s MilanemK? Podle mě je to jediná naděje pro Vás, aby jste měli na nás dole na Sítný spojení. Nebo musíte sehnat někoho, kdo bude bydlet v naší vyditelnosti. Až bude nějaké lepší počasí, tak to s Jeníkem odemě nafotíme. Vím na 100%, že na Mílu nevidím. Cooka teké ne, to je moc dole. Jedinej MilanK, ale nejsem si moc jistej, jestli je to správný věžák kterrý vidím. Jestli jo, tak je to jen jeho střecha. A ty jsou všechny stejný, ostatní podobné vážaky vidím aspoň i některá patra a ten milanův to není.
No mějte se a snažte se prověřovat na sebe viditelnost. Je mě jasné, že před Vánoci moc šasu není. Sám taky nestíhám. Čus všichni.

Old Post 16.12.2002 v 11:48
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Alnagon Příspěvek č. 244 

Naposledy upravil jenik 16.12.2002 v 12:27

Old Post 16.12.2002 v 11:53
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Re: Alnagon Příspěvek č. 245 

Old Post 16.12.2002 v 12:13
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Příspěvek č. 246 

ne , nic

Asi sem fakt spadnul z marsu.
Nekdo kdysi rekl ze predpokladem k uspechu je mit dostatek informaci.
A ja jsem asi dosti nenasytný.

Old Post 16.12.2002 v 12:30
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 247 

Old Post 16.12.2002 v 12:43
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

info Příspěvek č. 248 

spis mne pripada ze se tady chce akorat kazdej bavit, hadat , ale aby se shromazdily konkretni informace fakta a vybudovala se kvalitni sit spolecne tak aby to fungovalo bez problemu, ktomu se tady nikdo nema.
Sem nabyl dojmu ze si kazdy chce hrat na svem pisecku. Ok, mne je to jedno, ja jedu ve standartu cz free.
Informace o vyvoji poskytnu jenom tomu kdo je bude chtit a kdo si je vyzada.

Old Post 16.12.2002 v 13:06
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

to jenik Příspěvek č. 249 

Myslím, že to je nějaké nedorozumění. Nikdo se tady nechce hádat. Jde jen o to, že jsi sem vtrhnul jako velká voda, všechny sprdnul, že nic neděláme(aniž by sis fórum pořádně pročetl), začal tvořit nový diskusní server a prezentoval ho jako to jediné, co potřebujeme a co nás spasí. Kdykoli se někdo ozve s dotazem, jednáš hystericky(teď jsi ten server nevímproč vypnul).
Fakt ti nerozumím, nemám v úmyslu tě nijak urážet a schazovat tvou práci, jen se bojím, abys nedělal něco kontraproduktivního. Chápeš-li mé posty jako útoky, chápeš je špatně.

Alnagon

Old Post 16.12.2002 v 13:25
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

K vaší hádce Příspěvek č. 250 

Nerad Vám tu skáču do řeči, ale mám na to také svůj názor.

Jeník vytvořil myslím dosti dobrý web a to z toho důvodu, že sekce pro Kladno je na czfree dosti nepřehledná. Nejsou části fora atp.
Chápu reakce lidiček, že tenhle web moc nenavštěvovali, protože jsou všichni zvyklí lézt na czfree. Je to pro ně jednodušší. To jsem sám řekl Jeníkovi, aby s tím počítal. Pro nezájem lidiček tenhle web navštěvovat ho pravděpodobně odpojil. Myslím, že kdyby byl zájem není problém to zprovoznit.
Jestli si myslí, že se tu něco duplikuje, tak se mýlí. Koukněte se na ostatní kluky, kteří mají již aspoň nějaké sítě zřízené v jiných městech. Kluci z Rakovníka mají také svůj web. Není na tom nic špatného. Copak musíte těm Pražákům lézt pořád do prd...
To? vše.

Old Post 16.12.2002 v 13:39
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

upps Příspěvek č. 251 

Fakt se dneska bavim.
Buduji sit, nebastlim.
Histerka to bohuzel nejsem, ale je mne lito casu vlozeneho na pripravu materialu.
Chtel sem si proste udelat jenom prehled o tom v jakym stavu sme a jake jsou moznosti, ale jak to vypada tak je situace velmy spatna.
Bohuzel jelikoz neni nejaky centralni rozcestnik kde by se shromazdily materialy o stavu site. Pride novy clen a vi prd, protoze treba tvoje fotky sou ve statech, nebo moje sou tamhle, mapa je divna, nevi nic proste nic. A nez vytaha informace na koho se muze pichnout, na jakym kanale, jaky ma mit HW tak ztoho zesedivy a vykasle se na to, protoze se bude nekolik let probirat touhle konferou , zjistovat informace, ze kterych stejne nebude moudry.
No ja se uz tesim az budu drepet na levicce pod divadlem a serfovat pri venceni pavouka.
Kdo se bude chtit pripojit a bude to jenom trosku mozne tak budu zachovavat stanovisko GPL dale jako ted.
A ted du fakt uz neco delat, mne uz tohle nebavi. Taky se neci hadat, chci tvorit, ale sebraly mne stetce a platno je stale v daly a ja nevim co na nem je.
Sme dospely, nejsme politici, nebo lidi co ztoho chteji rejzovat love. Tak proc se nedohodneme jako myslici bitosti. Nechci neustale stirat narazku za narazkou. Nac ?.
Zacnem na novo, ptam se jako new user :

Jaky je stav ? Kde bych se mohl pripojit ?
Odpovi mne nekdo , nebo se mam prestehovat do prahy ?.

Old Post 16.12.2002 v 13:40
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Pro Jeníka Příspěvek č. 252 

Jeníku mám info na kterém kanále jede AP v Rozdělově a Švermově.

Teď mě napadá otázka, proč nejsou tyhle informace zveřejněné na tonhle servru nebo na kladenském? Co pak o to tu nejde? Proč mrx11 tyhle informace nezveřejní?
Proč Cook chce brezze net, copak nechce s námi komunikovat?

Proč tihle lidičky tu nenechávají aspoň nějaké informace o tom co si myslí.?

Moc to nechápu, ale asi nejsem sám.

Old Post 16.12.2002 v 13:48
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

to beny Příspěvek č. 253 

zebrej a dozebras se informaci )
treba kdyz das uplatek tak ti je sdeli ))

Old Post 16.12.2002 v 13:50
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

re upps Příspěvek č. 254 

Jsem rád, že se bavíš, to je hlavní. Kdyby to někdo bral jako obtěžování, tak je to problém.

Situace není velmi špatná, situace je ve fázi vývoje. Ber to tak, že ani Řím nepostavili za den.
Nemám nic proti centrálnímu rozcestníku, naopak bych ho uvítal, ale jestli to má být vizuálně stejné jako tohle, pak to vnáší do věci jistý zmatek. Tím byl inspirován můj dnešní první příspěvek.
Pokud se nějak zařídí, aby ten centrální rozcestník byl skutečně centrální, tak je to perfektní, ale jestli se za nějakou dobu na czfree.net objeví další zájemci a my o nich nebudeme vědět(protože to tady číst nebudem, aby se neříkalo že ležem pražákům do prd...) a oni o nás taky ne(stejně jako ty jsi nevěděl o mých dosavadních aktivitách), tak je to na pytel.

Kam by ses mohl připojit? Ty možná dokonce vidíš z okna přímo na Benyho.

Momentálně se tu rýsují tři oblasti - Rozdělov, Sítná a Kročehlavy. Takže by měli komunikovat spolu lidé v jednotlivých oblastech a mezioblastně ti, co na sebe vzájemně vidí.
Rozdělov a Kročehlavy by se možná mohly propojit mezi Cookem a mrx11. Jak to propojit se sítnou nemám tušení.

Old Post 16.12.2002 v 14:13
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re re upss Příspěvek č. 255 

Naposledy upravil jenik 16.12.2002 v 14:27

Old Post 16.12.2002 v 14:24
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

klid Příspěvek č. 256 

panove hlavne klid:
jenikovi se zda ze se tady nikdo neinformuje nebo dokonce ze se tady zamlcuji informace, k tomu musim jen nekolik poznamek
1) mapa kterou udelal alnagon je tady uz dlouho jeste drive nez si se zaregistroval
2) informace o AP ktere uz provozuje mrX, byly zverejneny uz 25.10.2002

nikdo nemohl vedet ze predchozi prispevky jen tak zahodis a nebudes je cist, od toho je to forum kdo chce tak se pripoji a precte si i predchozi . Kdyby bylo nutne kazdemu novemu prichozimu psat vsechny informace tak tady nedelame nic jineho

Takze jeste jednou zkus v rychlosti precist vsechny predchozi prispevky, "vycucni" z nich podstatna data a pokud se Ti jeste bude chtit tak znovu zprovozni svuj web. (nemuzes pocitat s tim ze se behem 14 dnu stane nejnavstevovanejsi strankou, ale postupne se na nem vytvori "informacni" centrum pro nas na Kladne)
Predem dekuji.

Old Post 16.12.2002 v 14:25
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 10111213141516171819202122 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz