CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
« 78910111213141516171819 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Re: Re: Re: konference (vystrel do tmy) :) Příspěvek č. 193 

Old Post 04.12.2002 v 16:40
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Re: Re: Slezina Příspěvek č. 194 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 04.12.2002 v 17:05
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Uživatel netu Příspěvek č. 195 

Pro Jenika.

Já tě chápu. Je toho moc a snažíš se tu něco dělat jen ty a pár dalších jedinců. Víš mě je přeci jasný, že "levnej" net by byl, až by jsme měli tak 20-30 uživatelů. To mě vysvětlovat nemusíš. Sám mám 750kbps bezdrát, i když ve smlouvě jen 128, ale to je jiná věc. Nejsem závislý na tom jestli se tenhle dobrej nápad rozjede nebo ne. Měl jsem na mysli, když jsem psal o tom, že se mě tahle myšlenka líbí to, aby to bylo za slušnej peníz přístupný i pro ostratní lidi. Víš já tahám z netu dost GB, ikdyž né až tak moc, jiní tahaj více. Těch 80 GB za měsíc to hodí. Pro mě by asi 2MB linka dělená 20 byla asi dost pomalá. Vím nebudou všichni připojeni ve stejnou dobu. Já beru myšlenku udělat na Kladně sí? jako něco, co přiblíží net jiným lidem, kteří si to teď nemohou dovolit a chtěli by být připojeni bez omezení času a objemu přenesených dat. Proto jsem nabídl i část svého připojení pro někho dalšího. Jsme trochu domluveni s Krakonošem na pokusu se navzájem spojit.
Já myslím, že tohle všechno proberem až na té slezině a teprv tam si řeknem co od toho každej očekává.
Tak se zatím měj a v klidu. Děláš to dobře.

Old Post 04.12.2002 v 22:14
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

O.K. Příspěvek č. 196 

Old Post 05.12.2002 v 07:33
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Možnosti připojení do netu Příspěvek č. 197 

Ahoj všichni.
Tak jsem sehnal pár možností, jak tu naší budoucí sí? připojit do netu. Přinesu vše na slezinu. Teď jen tak namátkou.

Metalické připojení od Telecomu rychl. 2048 kbps/s měsíčně 41000,- Kč
Odebrání konektivity na Kokosu od Jet2Wey 2048 kbps/s 21000,- Kč, problém je jen v tom, že by se musela použít technologie Miracle 10 GHz a ta je dost drahá ale dají se sehnat prý bazarové pojítka, cenu nevím.
Od InWay bych měl mít nabídku na napojení na Kožovou Horu pomocí bezdrátu 3,5GHz 2048 kbps/s asi až příští týden.
Ostatní nabídky nesjou až tak dobré, vše ale přinesu na slezinu.
Zatím se mějte, čus.

Old Post 06.12.2002 v 19:26
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanley21
Newbie

Registrován: 07.12.2002
Příspěvků: 3

Pridem... Příspěvek č. 198 

Cafte vsetci.
Pridem do MCka ako napisal Krakonos...
Nikoho z vas nepoznam, tak bude sranda ...

Cuz

Stanley

Old Post 07.12.2002 v 13:09
Stanley21 je offline   Click Here to See the Profile for Stanley21   Find more posts by Stanley21   Click here to Send Stanley21 a Private Message   Click Here to Email Stanley21   Visit Stanley21's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Konečně na střeše Příspěvek č. 199 

Tak jsem se konečně dostal dneska na střechu - díky tomu počasí.

Tak Krakonoše sláva bohu pro něj vidím. Směr do města taky dá se říci jde, ale směr za Vodárenskou je špatný. Vidím jen po Vodárenskou a za ní jen dva vysoké věžáky, jden co je u Unhoštský a ten druhej ten a samej někde vedle, nevím přesně kde. Na slezině všechno proberem, zatím čus.

Old Post 07.12.2002 v 13:37
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Kde jste? Příspěvek č. 200 

Čus. Tady to nějak spí nebo co?

Old Post 08.12.2002 v 11:43
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Mapa-Fotky Příspěvek č. 201 

Old Post 09.12.2002 v 08:52
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 202 

to Jenik: musim te zklamat ja jsem dal taky fotky na web uz pred mesicem,
muzes jeste prosim napsat nejake smery kam jsi to fotil od prvni fotky ( sever jih .......) nejak jsem se nezorientoval. Ale mas peknej vyhled.


to all: zase mi nechodi notifikace do mailu

Old Post 09.12.2002 v 12:38
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Příspěvek č. 203 

Old Post 09.12.2002 v 12:55
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 204 

Jo uz se orientuju, nasel jsem tvuj node v mape a ten sitenskej most je dobry orientacni bod. Je to k tobe pekna dalka.
Ale AP nemusis mit doma muze byt klidne nahore na strese napr. ve strojovne vytahu a muzes si stahnout k sobe jenom 100 Mb sit

Old Post 09.12.2002 v 13:02
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Příspěvek č. 205 

Old Post 09.12.2002 v 13:06
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Wifi mapa - nodes Příspěvek č. 206 

Old Post 09.12.2002 v 13:59
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

Jeník maká! Příspěvek č. 207 

Jeniku moc hezky makas. Skoda, mam malo casu, tak se nemuzu moc zapojit, jen jsem sehnal nejake konektivity do netu, snad docela slusnej HW bych mohl mit, alee to budu vedet az v tydnu za kolik a co to bude.
Ja fotky ze strechy nemam, jen jsem koukal kamerou na koho vidim. Na tvých jsem sice můj baracek nenasel, ale je tam určitě.
Taky jsem premyslel o nejakym AP co bych mohl dat na pudu. Mam volno na lince, jede to na 750 kbps, tak snad by se tam nekdo vesel ne, ale je to sdilny, rano na tom moc nejsem.
Domluvime vsechno ve ctvrtek.

Old Post 09.12.2002 v 18:45
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

Wifi Mapa - Zaneste POZICE !! Příspěvek č. 208 

Tak jsem to dotahl do konce.
Oriznul sem mapku, ponechal sem spravnou orientaci,
ma vsechny poitrebne barvy a stahnul sem rozliseni na 4000x4000 bodu z orezu 5500x5500.

Je to velmy slusne citelne, i ulice.

Takze pro vsechny. Do zitra at tam mate nahazeny svoje nodes !.
Ja uz tam jsem, s mapou uz nebudu hybat.

PS: Doufam ze nikdo nebydly za kolejema )
tam sem to odkrabloval.

Tech: Mapa si uz nebere 110 MB ram ze serveru ale jenom 30 ). Takze je wery speed. Uz se stim bohuzel neda nic lepsiho udelat .

Jenik

Old Post 10.12.2002 v 08:26
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 78910111213141516171819 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz