CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Kladno
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

Lightbulb Příspěvek č. 1 

Pojdte taky pripojit Kladno, je nas tam 75 000 bez pripojeni:-( Ja zaridim potrebne

Old Post 28.06.2002 v 22:57
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Příspěvek č. 2 

Jsem pro!
Z bodu JavaII ci SlimmerCZ na Dedine by na Kladno mohlo byt videt. Netusim kolik je to km (bydlim na Kladne rok a navic jsem ted do konce roku v Califonii).
Jsem ochoten nest cast financnich nakladu.
Krakonos

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 24.08.2002 v 17:17
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

Question kdo Příspěvek č. 3 

Kdo to muze zmerit? A jak se to technicky provede? jsem taky ochoten se na tom podilet, ale kdo rychle dava, dvakrat dava, znate to. Takze, JAK????

Old Post 24.08.2002 v 18:14
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Příspěvek č. 4 

No s tim merenim to nebude asi tak horky - myslim, ze zadny z fungujicich vysilacu nema na Kladno dosah.
Mozna az bude nejekej funkcni na Dedine.
Vidim, ze mas do toho elan, tak zacni shanet lidi, ktery do toho pudou - letaky ... a nekoho z nejakyho panelaku z Krocehlav, kterej muze dat na strechu antenu ... a pripojilo by se to pres nej. (pokud jsou Krocehlavy skutecne z Dediny-JavaII videt.)
Nejdriv by se mela na Kladne vytvorit lokalni sit a az bude funkci tak ji pripojit na Prahu. Tak s chuti do toho a pul je hotovo.

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 25.08.2002 v 16:14
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

nene Příspěvek č. 5 

Ja myslim, ze nejdriv je treba vedet, ze je moznost pripojeni z Prahy. Pak do toho lidi pujdou. Mozna bych dsehnal i nejaky prachy z radnice. Takze jak budeme postupovat?

Old Post 25.08.2002 v 16:43
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Thumbs up Příspěvek č. 6 

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 25.08.2002 v 22:44
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeryk
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 3

Question Okoli Kladna Příspěvek č. 7 

Ahoj,
budu bydlet v Bustehrade. Dalo by se pocitat i se mnou ?

__________________

.. J<

Old Post 27.08.2002 v 07:15
jeryk je offline   Click Here to See the Profile for jeryk   Find more posts by jeryk   Click here to Send jeryk a Private Message   Click Here to Email jeryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakonos
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 109

Talking Bustehrad Příspěvek č. 8 

2jeryk> vidis nejakej panelka v Krocehlavech - pokud ano - tak se modli aby to byl ten na kterym bude antena a je to v pohode
Od kdy budes v Bustehrade? - kdyby jsi tam totiz sehnal vic lidi, ktery by se slozili na vlastni node, tak by to bylo lepsi

__________________

Kladno to je to mesto! www.klfree.net

Old Post 27.08.2002 v 14:47
krakonos je offline   Click Here to See the Profile for krakonos   Find more posts by krakonos   Click here to Send krakonos a Private Message   Click Here to Email krakonos   Visit krakonos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kok
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 1

Re: Kladno Příspěvek č. 9 

Jenom 75000? Nekdo se vodstehoval? Dyk uz to bylo skoro 80k (teda kdyz jsem naposled cetl vyrocni zpravu CSU).
Jsem pro Kladno je treba pripojit tez!!!

__________________

...Kok...

Old Post 27.08.2002 v 15:53
Kok je offline   Click Here to See the Profile for Kok   Find more posts by Kok         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

... Příspěvek č. 10 

Dejte mi chvilku cas, ucim se ted na zkousky.... diiiky

Old Post 27.08.2002 v 18:35
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeryk
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 3

Re: Bustehrad Příspěvek č. 11 

__________________

.. J<

Old Post 28.08.2002 v 11:09
jeryk je offline   Click Here to See the Profile for jeryk   Find more posts by jeryk   Click here to Send jeryk a Private Message   Click Here to Email jeryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar004
Newbie

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 12 

O urady na Kladne se postaram. Davam to i do programu CSSd, jelikoz kandiduji do mestskeho zastupitelstva na kandidatce CSSD.

Dnes vecer zacnu davat inzeraty na shaneni lidi do site. Byl bych rad, kdyby se mi ozval hardwarove zdatny clovek, ktery by se nou probral osobne technicke zabezpeceni site.... a alespon zhruba mi vysvetlil, jak to vlastne funguje.


moje cislo k jednani je 0606 843638


Cus Radek

Old Post 28.08.2002 v 13:22
Jaguar004 je offline   Click Here to See the Profile for Jaguar004   Find more posts by Jaguar004   Click here to Send Jaguar004 a Private Message   Click Here to Email Jaguar004     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Krocehlavy Příspěvek č. 13 

Bydlim v Kladne uz 3 roky a mame vybudovanou u nas v panelaku vlastni sit 100 Mb s pripojkou ISDN 64 kbit/s, ja mam na dome CB antenu a prima viditelnost je na letiste a dal na TESCO je to ale cca 20 km. U nas na dome by se dala umistit antena: jeden sektor na Kladno smer Sitna a druha smerova napr Repy, ta Dedina nepujde protoze je schovana za letistem. Prostuduju jeste nejake dalsi technicke veci a urcite se zapojim i s ostatnimi od nas.
Jestli nas bude v Krocehlavech vic tak se muzeme nekde sejit a probrat to. Tel: 0603/410336

Old Post 29.08.2002 v 09:45
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Kročehlavy Příspěvek č. 14 

Ahoj, já jsem taky v Kročehlavech, bydlím ve Wednesbury v šestipatrovým paneláku. Mám tři kámoše v Litevský, ti by do toho možná taky šli, dva jsou ve dvanáctipatráku(výhled na letiště) a jeden z nich dokonce bydlí pod střechou a je důvěrníkem. Pak mám dalšího člověka v Holandský, stejnej barák jako já, a jednoho v Bulharský(jeho dům vidím i z okna :-).
Tak co podniknem?

Old Post 29.08.2002 v 12:34
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mila
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 45

Sraz Příspěvek č. 15 

No ja jsem prave v Holandsky v tom dlouhem panelaku byvala ubytovna. Takze kdy ?

Old Post 29.08.2002 v 12:45
Mila je offline   Click Here to See the Profile for Mila   Find more posts by Mila   Click here to Send Mila a Private Message   Click Here to Email Mila     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alnagon
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 16 

Už blbnu, asi ze sluníčka, on nebydlí v Holandský, ale v Havanský, nicméně na věci to nic nemění.
Jaká je vlastně finanční náročnost? A jak to vypadá s tím připojením na Prahu?

Alnagon

Old Post 29.08.2002 v 14:05
Alnagon je offline   Click Here to See the Profile for Alnagon   Find more posts by Alnagon   Click here to Send Alnagon a Private Message   Click Here to Email Alnagon   Visit Alnagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz