CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Internet > Limet.CZ - opravdu stavnate kousky....
« 1617181920212223
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 337 

__________________

Old Post 08.12.2005 v 12:23
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 338 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 08.12.2005 v 12:43
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 339 

__________________

critter

Old Post 08.12.2005 v 13:28
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 340 

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 10.12.2005 v 13:20
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 341 

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 10.12.2005 v 14:04
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 342 

__________________

critter

Old Post 10.12.2005 v 17:20
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Old Post 27.08.2006 07:39
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by frodo) Příspěvek č. 343 
frodo
Old Post 27.08.2006 12:42
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by frodo) Příspěvek č. 344 
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Re: jenom info o limet.cz Příspěvek č. 345 

__________________

Old Post 27.08.2006 v 20:36
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Re: Re: jenom info o limet.cz Příspěvek č. 346 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 28.08.2006 v 16:43
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Old Post 29.08.2006 19:12
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 347 
drzhor
Old Post 30.08.2006 12:33
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 348 
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: jenom info o limet.cz Příspěvek č. 349 

Old Post 31.08.2006 v 06:13
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: Re: Re: jenom info o limet.cz Příspěvek č. 350 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 06.09.2006 v 00:25
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

Re: Re: Re: Re: jenom info o limet.cz Příspěvek č. 351 

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 06.09.2006 v 06:03
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickac
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 37

Kurva, jde mi to na nervy Příspěvek č. 352 

Tak jsem si počet... dobře, Deu a spol je někdy příliš rychlej. Před pár lety by většina řekla: "Zaplat pánbůh".

Snad jen tolik. Když jsem pod vlivem tohoto (tehdy mladého) fóra obcházel v naší vsi na okraji Prahy lidi a hledal zájem pro založení lokální sítě CzFree, řekli - chci internet, až to budeš mít, připojím se.
Financování tedy muselo být založené na internetu. Do stavby sítě jsem dal hodně přes sto tisíc a jen obtížně se to vracelo a vrací. Nakonec byla sí? začleněna do Pe3ny, protože jen tak se dala udržet odpovídající cena internetu i kvalita. Dnes je z této sítě dostupný levný, kvalitní a alternativní internet a také přístup do CzFree pro toho, kdo chce. /B CzFree tak využívá komerční sí? pro svou komunikaci. To jste tu nikdo nezmínil. /B
Jsou mi ukradené moralistické kecy některých. Až mi Limet bude dělat konkrétní problémy, budu je řešit. Zatím bych řekl, že koexistence komerčních malých sítí vzniklých na CzFree a CzFree je ku prospěchu obou. Jednou komerce využije CzFree, jindy zase naopak. Není co řešit.
Zdar

Old Post 01.10.2006 v 02:29
nickac je offline   Click Here to See the Profile for nickac   Find more posts by nickac   Click here to Send nickac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1617181920212223  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz