CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > pomoc s nastavenim PC-AP-air-AP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

pomoc s nastavenim PC-AP-air-AP Příspěvek č. 1 

mam prosbu, jsem beginer
chtel jsem pres czfree pripojeni k netu
mam zapojene PC s intergrovanou sitovkou pres UTP do AP /linksys WAP54G/, jenom antenu do wifi karty jsem nezapojoval kvuli vzdalenosti PC od okna
ziskal jsem od majitele remote wireless AP /asi 220m prima viditelnost z okna/: IP, mask, Gw, dns, dle rady jsem do AP narval IP, mask a Gw, do PC: IP /prvni tri cisla ponechal, posledni mirne pozmenil/, mask a Gw ponechal a zadal dns, vse bylo akceptovano, PC komunikuje s AP /v rozhrani prohlizece se da AP konfigurovat, mistni sit se hlasi/
ale nemuzu se pripojit k netu....
:(
jeste nejaky mezikrok, ktery mi unikl?
jak zjistit jestli AP komunikuje s tim druhym? /mam zmereny signal notebookem s pokojovou antenou se zcela dostatecnym signalem/
mam konfiguraci AP jako standartni AP, nastavit jako bridge? jak?
pro vas to je zrejme rutina, ale pro me prozatim problem
dik

Old Post 02.05.2005 v 06:51
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RPELKA
Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 331

Příspěvek č. 2 

a pripichnuls sve AP na AP-cko "majitele site" ?
Pokud natluces jen TCP/IP nastaveni tak to nestaci, musus se jeste conektnout na vysilaci AP.
Pro zjisteni komunikace tveho AP s vysilacim AP ti staci PING

Old Post 02.05.2005 v 13:11
RPELKA je offline   Click Here to See the Profile for RPELKA   Find more posts by RPELKA   Click here to Send RPELKA a Private Message     Visit RPELKA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weru
Newbie

Registrován: 11.11.2004
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 3 

jo v pohode, uz jsem asi zjistil kde je chyba..., a pingnu si urcite taky

Old Post 02.05.2005 v 14:00
weru je offline   Click Here to See the Profile for weru   Find more posts by weru   Click here to Send weru a Private Message   Click Here to Email weru     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz