CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > pomoc s netstumblerem
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
icw
Newbie

Registrován: 19.07.2005
Příspěvků: 1

pomoc s netstumblerem Příspěvek č. 1 

Situace je takováto:mám ntb compaq nx9105.V nem je integrovana wifi karta broadcom.Pokudpod ji aktivuju(pomoci tlacitka na strane ntb) tak mi widle oznameji,ze v dosahu jsou dve site.U jedne ukazuje jednu a u druhe dve carky na signalu.Potud v pohode.Ja osobne vim presne,kde se v mem okoli ty dve AP nachazeji.Pak ale zkusim pustit netstumbler,aby mi povedel neco vice o nich,ale on mi po pusteni scanu a(samosebou urceni ktere zarizeni ma pouzivat) a prikazu "net stop wzcsvc"(zastaveni sluzby Wireless Zero Conf) stale tupe hlasi,ze zadne AP v dosahu neni.Co je teda na vine??Slaba integrovana antena?(To je blbost,kdyz signal zachytila) Nebo moc zdi a domu mezi mnou a tim AP??(Jak to,ze widle teda oznamily,ze dane site sou v dosahu?)Nebo stumbler nepodporuje kartu Broadcom?(dival sem se do compatibility listu,a tam Broadcom 802.11b/g je).Nevite nekdo,kdee by mohl onen "pes" zakopan??Dekuju za Vase pripadne napady a rady,jak tento problem vyresit - dodatek operační systém je Win XP Prof SP2 - netstumbler 0.4.0

Naposledy upravil icw 20.07.2005 v 06:16

Old Post 19.07.2005 v 20:10
icw je offline   Click Here to See the Profile for icw   Find more posts by icw   Click here to Send icw a Private Message   Click Here to Email icw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 2 

1. Nekompatibilita chipsetu Broadcom s programom NetStumbler
2. Nemas instalovany WinPcap. Bez neho si neskrtnes

Inak by som sa nedivil ak by ta karta nesla prepnut ani do promiskuitneho rezimu.

eZ.

Naposledy upravil 3epox 22.07.2005 v 13:04

Old Post 22.07.2005 v 12:59
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 23.07.2005 v 09:45
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 4 

Promiskuitni mod s tim nema co delat..
## Preto je to napisane dole mimo vycet.

WinPcap je na zachytavani paketu..
## Nefunguje nahodou detekcia AP cez netsumbler tak, ze zachytava pakety??

eZ.

Old Post 23.07.2005 v 09:52
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 23.07.2005 v 12:56
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 6 

# Motam to sem preto, ze skor ci neskor pride i na "zbytok" a mozno zahresi na to co kupil
Ak nebude spokojny zacne samostatne hladat nakolko mu utkvie v pamati "promiskuitny rezim" bez toho aby cakal az sa mu niekto uraci odpovedat.
Cakanie na odpoved by nebolo nikterak dramaticke ak by sa tak nestalo vlastne len preto, ze niekto napise niejaku blbost a ty ho budes chciet utriet a cez to sa dostane do finale mozno az na riesenie podstaty veci. Moc komplikovane. Napisem to rovno a mrkne sa na to.. ak uz nic aspon bude chytrejsi.

Ten zbytok..
# ..proste presne 2x som osobne zazil ked popisane veci "ustali" prave po instalacii Pcap (v ramci inst. ineho programu).
Do suvislosti som si to dal az po tom co sa Pcap odinstaloval ako nezelana sucast a zbytok po programe ktory siel prec a znovu "to" zacalo haprovat.

Ps:
Myslim, ze v ramci veci ktorych vyskusanie neuskodi ani ich nik nevydava za pravdu nieje zapotrebi zotieranie ani verejne lyncovanie Tym ti samozrejme nechcem kecat do tvojho vystupovania a prejavu.
eZ.

Old Post 23.07.2005 v 13:15
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 23.07.2005 v 21:14
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3epox
Junior Member

Registrován: 19.11.2004
Příspěvků: 242

Příspěvek č. 8 

Nebudem to uz komentovat.
eZ.

Old Post 23.07.2005 v 21:50
3epox je offline   Click Here to See the Profile for 3epox   Find more posts by 3epox   Click here to Send 3epox a Private Message   Click Here to Email 3epox     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 9 

netstumbler je zvláštní ....
nějakou dobu mi to také tak dělalo ....
pak to zase přestalo....
snažil jsem se vypozorovat nějakou souvislost mezi měřením v netstumbleru a nastaveném připojení ve wireless manageru, ale taky bez nějakého valného efektu ...
nějakou dobu to fungovalo několik minut po resetu karty v manageru ....
teď to funguje naprosto bez problémů ...
a to jsem nic neměnil :-)

teda, vlastně jedna změna jo, když jsem normálně připojen a vypadne AP, tak musím v manageru změnit profil na jiný a zase tam dát původní, aby se to rekonektlo :-)

takže asi tak ....

zkus přeinstalovat ovladače, win, ....

Old Post 23.07.2005 v 23:00
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz