CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Klonovani MAC - dostupnost ze strany serveru
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Great Man
Newbie

Registrován: 19.04.2003
Příspěvků: 32

Klonovani MAC - dostupnost ze strany serveru Příspěvek č. 1 

Zdravim, mam problem dostat se na AP4 a AP5 ze serveru a ostatnich klientu, kteri jsou pred AP3 a kteri jsou napojeni na server z druhe strany. Problematicka strana site:

server <-eth-> AP1(DLink900+) --> AP2client(Ovis1120) <-eth-> AP3(CompexWPE54G) --> AP4ethernet_adapter(Compex WPE54G) <-eth-> AP5(CompexWPE54G) --> AP6client(Ovis1120) <-eth-> AP7(Ovis1120/DLink900+) --> klientke PC

Na AP3 Compex se dostanu, kdyz nastavim APclient, ale to pak funguje net vzdy jen jednomu uzivateli, ktery je pripojen na AP7, nebo kdyz tam dam Ethernet Adapter a nezapinam klonovani MAC. Na AP 4 se dostanu pouze kdyz na AP3 je APclient. Ovis klonuje MAC vzdy (nechavam tam standardne vyplnene same 0 - pouzije to MAC samotneho Ovise), DLink je transparentni.

No a o co mi jde? Abych se dostal na AP14 a lidem sla sit :-) Nesmirne zajimave mi prijde nastaveni AP client a Ethernet Adapter u Compexe. Pokud dam Eth. Adapter na LAN, jde net stridave vzdy jen jednomu, naopak kdyz za nej dam dalsi AP, musim nastavit vzdy APclient A pokud ho dam do switche kde je AP i ethernetovi klienti, tak mi to funguje s APclient (ath.adapter jsem nezkousel).

Old Post 07.03.2005 v 17:45
Great Man je offline   Click Here to See the Profile for Great Man   Find more posts by Great Man   Click here to Send Great Man a Private Message   Click Here to Email Great Man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz