CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > SKYPE a vse okolo nej
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 17 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 21.02.2005 v 18:22
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 18 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 21.02.2005 v 18:37
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Příspěvek č. 19 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 21.02.2005 v 18:59
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 20 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 21.02.2005 v 19:11

Old Post 21.02.2005 v 19:04
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 21 

Old Post 21.02.2005 v 20:14
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 22 

slaby procesor/vela procesov

nemas nejaky agresivny antivir na pozadi ?

Old Post 21.02.2005 v 20:21
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 23 

Old Post 21.02.2005 v 21:11
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

vykon? Příspěvek č. 24 

__________________

Provozovatel bezdrátové sítě Tucnak.org (nejen Olomouc) http://bloguje.tucnak.org/

Old Post 21.02.2005 v 21:20
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 25 

Co se tyce vykonu tak sem pri tom hral i wolfika ET a nepozoroval sem snizeni FPS.

(co kdyby nejaky MOD predelal nazev vlakna na "SKYPE a vse okolo nej" )

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 21.02.2005 v 21:59
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: vykon? Příspěvek č. 26 

Old Post 21.02.2005 v 22:59
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzavy
Junior Member

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 174

Příspěvek č. 27 

Tak taky přispěju svou troškou:
- komp: Duron 1G s 128MB paměti, XPčka
- link: chello easy 256/64

Zkoušel jsem to včera o půlnoci s kamarádkou (komp nevim, ale linka tuším chello classic, cca 2 hopy ode mě). Komp se choval naprosto normálně, dělal jsem u toho plno dalších věcí, žádných vytuhávání jsem si nevšim. Oba jsme zřejmě passive, já za NAT, ona za firewallem a nic jsme nesosali. Ji jsem slyšel naprosto v pohodě, ona mě skoro vůbec. Dneska jsem zkoušel volat na echo123 a docela v klidu jsem se slyšel Takže nevim, kde to vázlo.

Jinak program to je podle mě docela dobrej.

Old Post 22.02.2005 v 10:59
Dzavy je offline   Click Here to See the Profile for Dzavy   Find more posts by Dzavy   Click here to Send Dzavy a Private Message     Visit Dzavy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

skype Příspěvek č. 28 

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 22.02.2005 v 12:51
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Old Post 22.02.2005 16:52
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 29 
dj-bobr
Debugger

Registrován: 24.11.2002
Příspěvků: 814

Příspěvek č. 30 

SKYPE je zajimavy. Fakt skoda, ze je proprietarni a nejsou od toho zdrojaky. Z vlastni zkusenosti vim, ze i na WiFine s packetlossem 5-10% se to da pouzivat, akorat obcas vypadne pul slova, ale rozhodne to je lepsi, nez H323, ktera se pri tomto packetlossu stava nepouzitelnym.
Narocnost na CPU... na P75 se to nedalo pouzivat, ale na Cyrixu MII - PR300 uz v pohode.
Proleze to vsema moznejma firewallama, ale stalo se mi, ze kdyz byla jedna strana za dvema NATama, tak to proste nechodilo. Ale jenom nekdy. Fakt zvlastni...

__________________

B!

Old Post 22.02.2005 v 19:16
dj-bobr je offline   Click Here to See the Profile for dj-bobr   Find more posts by dj-bobr   Click here to Send dj-bobr a Private Message   Click Here to Email dj-bobr   Visit dj-bobr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2WY
Junior Member

Registrován: 01.04.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 31 

Jaky konekty?? Pouziva to protokol UDP..
Skype si prubezne testuje rychlost linky a podle toho voli kodek. Na rychlejch linkach si ukousne vic, prenos jede v lepsi kvalite, na pomalejch linkach si ukousne min za cenu horsi kvality a delsi odezvy, protoze si toho musi vic bufferovat aby nekoktal.

Old Post 22.02.2005 v 21:49
2WY je offline   Click Here to See the Profile for 2WY   Find more posts by 2WY   Click here to Send 2WY a Private Message   Click Here to Email 2WY     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 32 

Me to s vetsinou lidi i na CZF funguje slusne, ale nekdy se stane, ze lidem co jsou ode me jeden hop nerozumim ani slovo. Pingy do 10ms a PL nula.
Nevim cim to je, ale tipuju , ze muj pocitac bude v pohode.

Zasekavani mysi a Skypu se mi delo pri prichozim hovoru jen u starsi verze.

__________________

Old Post 04.03.2005 v 10:15
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz