CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Co je vyzkouseno??
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 1 

Muzete nekdo napsat nejake konkretni reseni jak AP uz beha i z komponentama a na kolik to vyslo. Jasne ze anteny ma asi kazdej jiny atd. treba domaci ale je tu ten ostatni HW. Nejak se toho nemohu dopatrat a mozna by i bylo zajimavy si to porovnat. Dik moc

Old Post 08.11.2002 v 23:31
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 2 

Ok, jelikoz tu nekdo neodpovida, tak odpovim alespon neco sam :-9
Rozhodnul jsem se pro reseni na foru doporucovane karty:
Z-COM XI-626 PCI
objednal jsem ji pres 4i,
tak snad bude v pohode.
Dal jsem na doporuceni Lazny, ktery tu stavi nod opodal.
Ohledne anteny, prave se mi podarilo ziskat antenu
po kabelovce ktera tu zustala:
Jeste nevim jestli bude vhodna. Resi se to na tomhle foru:
Fórum > Ústředna > Směrová anténa levně
Jekekoli informace ohledne toho uvitam.
Vse. Napiste taky nekdo vase reseni!
U.

Old Post 22.11.2002 v 13:37
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janstrcula
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 16

Smile Příspěvek č. 3 

Ahoj s kamosem jsme poridili xi626 smerovku 24dBi 20m kabelu vsesmer 7dBi a pristupovej bod comax 1500 a prislo nas to na 30 000 Kc. Ted mame jeden problem , ze data ode me k nemu chodej pomalu.

Old Post 26.11.2002 v 09:32
janstrcula je offline   Click Here to See the Profile for janstrcula   Find more posts by janstrcula   Click here to Send janstrcula a Private Message   Click Here to Email janstrcula     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Hm,mmm Příspěvek č. 4 

A kde je zakopanej pes asi??
Mam antenu zisk 32dB kabel chci hodit okolo15-20m
- tz. nastavit kartu na -8dB.
Je to spis ve vzduchu nebo po dratech.
?
U.
- Co stuho satlo tech 30papiru. Moje naklady jsou ted asi na 5000,- Pravda comp. uz jsem tu nejakej mel.

Old Post 26.11.2002 v 10:59
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Hm,mmm Příspěvek č. 5 

Old Post 26.11.2002 v 13:38
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Smile Hola Příspěvek č. 6 

no ftip je vtom ze je
to ta co pouzivala kabelovka KabelNet ci co
na svoje prenosy nez prisla o licenci.
No a konkretne tu antenu mam upne zdarma.
-se jentak nepostesti
No a teda doufam ze ma te 32dB je to na ni napsany
ale i kdyby min. Prave probiha testovaci rezim.
U.

Old Post 26.11.2002 v 16:08
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Hola Příspěvek č. 7 

Old Post 26.11.2002 v 18:14
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Ok Příspěvek č. 8 

Jo jasne...
zdalo se mi to podezrele ale jeden clovek mi rikal OK,
ta m a32dB druhej je to kravina. Ale je to napsany na convertoru takze to asi bude zisk s tim convertorem - kterej jsem uz stejne sundal. Tak tu jenom blbe machruju...
No ale podle toho co je na ty strance se blizi ty ze ziskem
21dB. Nastaveni je mi jasny. Diky.
U.

Old Post 26.11.2002 v 23:43
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz