CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Horní Počernice
« 121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 273 

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 22.05.2005 v 21:56
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 274 

Nejde o neosobní přístup jde o to že, ten link inplanning je jakési alibi k tomu že jsi v monitoru. Jde o to že, te nejde pingnout aEdoras mne již tenkrát když jsem te dával do statusu APčka upozornil že mohu přijít o mappera prptože nejsi pingnutelný. Protože jsem s tebou mluvil jak jsem psal tak jsem nemohl tušit že k tomu došlo omylem. No na ICQ mne moc neodpovídáš
Co se týká inetu nabídl jsem ti 5 GHz rádio a stejnou cenu za neagregovanou 512 na 1 HOP do optiky.
Když ti to upadne tak mne to napiš. dík. dávám ti to zpet.
Ještě dotaz přečísloval jsis rozsah? použij 10.41.0.41
zdravím Karel

__________________

Old Post 22.05.2005 v 23:42
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johikC
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 2

Angry Běchorská Příspěvek č. 275 

nazdar lidi, hele už mě ten dial-up fakt sere, chci si pořídit wi-fi...Pokud je tu jen trochu ochotný človíček z mého okolí, a? se mi ozve díky

Old Post 29.05.2005 v 10:08
johikC je offline   Click Here to See the Profile for johikC   Find more posts by johikC   Click here to Send johikC a Private Message   Click Here to Email johikC   Visit johikC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johikC
Newbie

Registrován: 29.05.2005
Příspěvků: 2

Běchorská Příspěvek č. 276 

někdo z mého okolí se tu najde wifáci?

Old Post 29.05.2005 v 10:10
johikC je offline   Click Here to See the Profile for johikC   Find more posts by johikC   Click here to Send johikC a Private Message   Click Here to Email johikC   Visit johikC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wich
Newbie

Registrován: 17.10.2004
Příspěvků: 48

Re: Běchorská Příspěvek č. 277 

Old Post 29.05.2005 v 12:31
wich je offline   Click Here to See the Profile for wich   Find more posts by wich   Click here to Send wich a Private Message     Visit wich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 278 

__________________

Old Post 02.06.2005 v 16:20
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

upozorneni na e-mail Příspěvek č. 279 

Co se stalo? nechodi upozorneni na maily? :-(

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 17.07.2005 v 09:58
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 280 

čas od času to chce se připojit. mám totiž pocit že, pokud po nejakou dobu nenavštívíš stránky tak ti to přestane posílat upozornění.
jinak hodně záleží i na nastavení. Zdravím Karel

__________________

Old Post 18.07.2005 v 02:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iguaner
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 27

Ruseni Příspěvek č. 281 

Hi

jsem pripojen pres WiFi (ale pres jednu firmu) z domku kousek od Gymnazia az na Novak (sidliste u Plusu). VSe bylo OK, ale pred nedavnem zacala mit linka chvilkove vypadky. Pry by to mohlo byt tim, ze nekdo po ceste meho signalu lidove receno "prepaluje".
Tak by me zajimalo, jestli o tom neco nevite a jestli to muze byt pravda, nebo je to zpusobeno treba nejakymi atmosferickymi vlivy. A hlavne co by se s tim balo delat.

BTW: Mozna je to trochu offtopic, ale az bude czfree v HP, tak se to bude taky resit, a proto se muzete pripravit rovnou.

Old Post 03.09.2005 v 22:30
iguaner je offline   Click Here to See the Profile for iguaner   Find more posts by iguaner   Click here to Send iguaner a Private Message   Click Here to Email iguaner     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirkaF
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 97

Re: Ruseni Příspěvek č. 282 

__________________

ICQ: 100003314

Old Post 04.09.2005 v 00:43
JirkaF je offline   Click Here to See the Profile for JirkaF   Find more posts by JirkaF   Click here to Send JirkaF a Private Message   Click Here to Email JirkaF     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 283 

Mam ten samý problém v kyjích. jenže pokud máte čas a chcese vám což vetšinou musí tak zjistíte to co já u mne to dělá LAM+ nebo taky Vaše sít na 11 kanále mne ruší link na Laktos "a52578" Lehovec-šterboholy dále ted hledám AP "AC byt" jede mne cíleně na 2 kanále kde jsem dal dokrývací AP kvůli gumování LAM+. zajímavé je že, tyto aktivitky se dějí co jsem vytkl technikum LAMu že, spustili ten link i když viděli a věděli že budou rušit.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 04.09.2005 v 02:10
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:styx:.
Newbie

Registrován: 21.11.2003
Příspěvků: 15

Node Styx a Horni Pocernice Příspěvek č. 284 

Old Post 20.10.2005 v 12:02
.:styx:. je offline   Click Here to See the Profile for .:styx:.   Find more posts by .:styx:.   Click here to Send .:styx:. a Private Message   Click Here to Email .:styx:.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:styx:.
Newbie

Registrován: 21.11.2003
Příspěvků: 15

styx Příspěvek č. 285 

Samozrejme, ze tym by sme aj riesili pripojenie Hornich Pocernc kvalitnou linkou do Czfree.net Potrebujeme ale nejaku moznost umiestnenia HW na strechu s dobrou viditelnostou na nas node styx

Old Post 20.10.2005 v 13:40
.:styx:. je offline   Click Here to See the Profile for .:styx:.   Find more posts by .:styx:.   Click here to Send .:styx:. a Private Message   Click Here to Email .:styx:.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wich
Newbie

Registrován: 17.10.2004
Příspěvků: 48

Re: styx Příspěvek č. 286 

Tendle proble uz taky resime. Na kraj pocerni by se asi dostat dalo, ale vetsi problem bude asi se spojem dal do pocernic. Jedine ze by se nasel nekdo, kdo bydli v nejakem vysokem dome nebo panelaku.

Old Post 20.10.2005 v 14:27
wich je offline   Click Here to See the Profile for wich   Find more posts by wich   Click here to Send wich a Private Message     Visit wich's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:styx:.
Newbie

Registrován: 21.11.2003
Příspěvků: 15

Spoj styx Příspěvek č. 287 

Kedze akosi na tom sam makosim a ten spoj nutne potrebujem, je pravdepodobne ze Pocernice poriesime, nejake riesenie sa uz crta, akurat ze to je balkon a nie strecha. Kazdopadne ak sa nam to podari, prevelice radi budeme sirit silu czfree.net-u do Pocernic zadarmo. pokial ovsem niekto bude schopny vyriesit fajnovu strechu s dobrym vyhladom, nech sa ozve. Za seba upozornujem, ze nie som ziadna komercna firma a czfree.net rad zadotujem, sam ani ziadnu komerciu v poskytovani WiFi a podobne neprovozujem :-). Inak primarne budeme lajnu s node styx riesit na 5Ghz.

Old Post 20.10.2005 v 14:39
.:styx:. je offline   Click Here to See the Profile for .:styx:.   Find more posts by .:styx:.   Click here to Send .:styx:. a Private Message   Click Here to Email .:styx:.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 288 

Vyřešeno kontakty mam a spojení by bylo teoreticky možné. Otázka je jestli 5 GHz do kyjí dále pak GHz do HP nebo jinak nicméně bych byl rád aby v HP byla dodržována cloudová politika cloudu Jihovýchod za to předem děkuji. Zdravím Karel

__________________

Old Post 21.10.2005 v 13:28
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz