CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > TX Power patch pro madwifi (Atheros)
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17 

Naposledy upravil p.salek 13.12.2004 v 15:13

Old Post 13.12.2004 v 14:48
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 18 

dalsi moznost mrknout do zdrojaku FBSD current na ath driver
Sam Leffler (vyvojar ath driveru) ted nedavno commitoval
tyhle veci (i nejakej novej HAL)

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 13.12.2004 v 15:29
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19 

Super, dik za info,
kazdopadne zkuste nekdo verzi madwifi 20040523, ta se tvari jip nez ta nejnovejsi co se tyka regulace.

Old Post 13.12.2004 v 15:51
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Příspěvek č. 20 

__________________

i4 support personnel

Old Post 13.12.2004 v 18:26
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 21 

NDIS Wrapper mám na kartě Realtek 8180L (nebo tak nějak) chodí to obstojně, ale myslím že to je jen jednoúčelové.

Jako AP to asi s ovladačem z windows chodit nebude. Každopádně to je další možnost, kterou jsem chtěl zkusit v případě neúspěchu.

Problém je v tom, že windows, jestli se nepletu umí regulovat jen do těch 15%, nebo kolika, což je těch 8dB a mi potřebujeme ještě méně, ale aspoň něco

Momentálně mám školu, další větší testy spolu s přenosovými rychlostmi a stabilitou mohu provést až ve čtvrtek večer.

Old Post 13.12.2004 v 19:00
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22 

Naposledy upravil p.salek 13.12.2004 v 20:44

Old Post 13.12.2004 v 20:14
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChemiK
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 47

regulace v madwifi Příspěvek č. 23 

Zkusim taky prispet troskou, mozna k necemu pomuze:

madwifi pouzivam jiz asi pul roku, a jsem si jist, ze cca 3-4 mesice zpatky vykon sel regulovat (bohuzel ovladace mely jine problemy). Zkousel jsem, jak se nastaveni na managed karte projevi na druhe strane a prekvapilo me, ze pokud dam iwconfig ath0 txpower 0 tak signal stale na druhe strane byl (ackoliv by to melo udelat off) ale byl fakt nizky, odhad jsem ho na -25dB vuci puvodnimu nastaveni.
V novejsich verzich bohuzel nereguluje vubec.

Chemik

Old Post 14.12.2004 v 20:22
ChemiK je offline   Click Here to See the Profile for ChemiK   Find more posts by ChemiK   Click here to Send ChemiK a Private Message   Click Here to Email ChemiK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
explorer
Newbie

Registrován: 18.04.2004
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 24 

To bude tym ze 0dB neznamena 0W a teda nulovy signal ... Ktora verzia to bola ? slo vykon aj zvysit ?

Old Post 15.12.2004 v 19:45
explorer je offline   Click Here to See the Profile for explorer   Find more posts by explorer   Click here to Send explorer a Private Message   Click Here to Email explorer   Visit explorer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChemiK
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 47

Příspěvek č. 25 

Old Post 15.12.2004 v 19:59
ChemiK je offline   Click Here to See the Profile for ChemiK   Find more posts by ChemiK   Click here to Send ChemiK a Private Message   Click Here to Email ChemiK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 26 

Zkoušel jsem ndiswrapper driver, novější verze mi nějak blbla, starší (0,11) chodí obstojně, ale i tak nemohu přijít na to jak některé vlastnosti nastavit, v podstatě mohu měnit jen essid, key a tím to myslím končí. Ap nastavit nemohu a výkon také nevím kde měnit.

Rychlost ani mod turbo mi také nejde změnit, NDIS ovladače z i4 napsaly při převodu spoustu chyb

Ale zdá se že karta funguje jako klient normálně, frekvence to proscanuje všechny, od 2,4 do 5,8GHz.

Old Post 17.12.2004 v 12:14
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27 

v /etc/ndiswrapper/nazevdriveru
mas soubor s priponou .conf ve ktery muzes nastavovat parametry ndis ovladace jako by jsi to delal ve woknech v spravci hardware
polozka TPC je regulace, 0 je nejvic, 5 nejmin

Old Post 17.12.2004 v 15:51
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 28 

Naposledy upravil Thunder.m 17.12.2004 v 16:16

Old Post 17.12.2004 v 16:00
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 29 

Old Post 18.12.2004 v 21:12
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30 

Dneska jsem si hral s zmenou registratory domain v eeprom na AR5212 a pri pokusech jsem zjistil ze je tam i nejaka moznost zmeny txpower, takze se pokusim o tom zjistit vic, zatim jsem nic nenastavoval, az to vic prozkoumam tak to otestuju.

Jinak zapis do eeprom na karte je mozny softwarove, ale je to mozny pouze ve starsich verzich halu, v novejch je to zablokovany.

Pravdepodobne pujde menit i mac a dalsich par veci.

Old Post 26.12.2004 v 20:53
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 31 

Old Post 26.12.2004 v 22:14
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32 

Zatim se to netvari nejak moc funkcne, zatim jsem se odvazil udelat do eeprom jenom par zmen, nemate nekdo programator abych kdyz si tu kartu znicim tak aby se dala opravit??

Old Post 27.12.2004 v 15:55
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz