CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Uhříněves
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 97 

je možno napsat sem zda czfree někde v Uhr běhá?

nemám moc času něco velkého organizovat, ale pokud je někde AP tak bych se pripojil a případně něco přispěl

bohužel nemám vůbec žádný výhled :-( , jinak bych to AP udělal u sebe.




radekter

Old Post 17.01.2004 v 16:46
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Red face pripojeni Příspěvek č. 98 

No ono to neni ani zadna slava s czfree tady v centru, jsou tu asi silene ruchy neboco, mam ztratu i 16% paketu na k2, coz strasne zpomaluje prenos. Muzu se z toho zblaznit. A to mam jen par set metru primou viditelnost na K2ku, nemluve o tom, ze uz asi tyden vubec nemuzu posilat maily nad 10kb :-/ a nejak se to zpomalilo. A to zkousim smtp.czfree.net i seznam a volny a tiscali. Musim s tim neco udelat :(
Neumite mi nekdo poradit? Byla bych moc hppy. Dik.

Jinak sem koukala na ten cenik toho Thundernetu, a neni to tak strasny. Spis je prusvih, ze nejede :(((
Ja jen doufam, ze muj druhej nod, v Uhrinevsi - Singa, se mi podari nejak spojit na APcko na jiznaku, mam problem s viditelnosti, protoze predemnou sou ty veliky panelaky v Petrovicich :-/
Vocko ty to mas lepci, ses vejs na kopecku. Ad zkouskovy, jo souhlasim, taky sem na tom s casem zle, uz aby bylo po! :-))

Old Post 17.01.2004 v 17:04
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

no tak Příspěvek č. 99 

no tak to skutecne nikdo necte tuto diskuzi? ozvete se lidi at se to muze trochu pohnout. :-)

Old Post 21.01.2004 v 21:11
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Red face Příspěvek č. 100 

Mas pravdu, vypada to tu pekne umrele :((( achjo.

Old Post 22.01.2004 v 13:30
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Lightbulb Nardarek umrlici... Příspěvek č. 101 

...tak pokud se mrknete na cas kdy je tento prispevek napsany, zjistite ze je nejspis psan odemne a to ....Z DOMOVA

Konecne jsaëm na netu z tepla domu

Aby jste to nevideli tak cerne vezte, ze me vysnene AP je jiz na svete, vsak ne jeste u me na pude. Zatim ho ma kamos doma v testovani.

Meli by jsme se dohodnou a hodit nekde rec v realnem case, pac mame co projednavat.

Mame nekolik moznosti, jak dopravit signal do Uhri... alespon ty co me pripadaji realne...Thundernet(placeny signal),Horni Mecholupy(nevim jeste jak jsou daleko se svyma AP,ale zda se ze celekem daleko) a pak vlastni spoj(mluvil jsem o tom zatim jen s bolenem,ktery uvadel,ze potrebuje nekoho kdo ma vyhled na Malesickou spalovnu, aby mu tam dal repeater na strechu)
...takze timto vezte, ze to tady v te riti neuhnilo,ale naopak se to tu poradne ROZSVITI ....

K dokonalosti mi chyby uz jen dalsi XI-626 a chvilka trpelivosti na stavbu kabelu a ...eeeech ... vrtani dalsi diry do strechy...

Takze tak ... LEPIK S VAMA decka

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 22.01.2004 v 22:00
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Thumbs up Příspěvek č. 102 

Super!
Jo, sem pro-zvazit odkud pripojeni do Netu... (muzu se tady uvztekat) tady na Vinohradech lehla linka do Transgasnetu cico... (anebo ty Freegate-ja tomu jeste moc nerozumim) na grafech to vypadalo cely rude=unreachable, takze taky skvely -a ne poprvy :-// Jelo jenom czfree. Co sem cetla o Thundernetu, tak to taky neni ruzovy... opravdu mozna nakou jinou komercni a nak se na to slozit.... ?! Ale to s sebou zase nese problem asi nakej technickej-jak to rozdelit/rozdistribuovat...?

Old Post 23.01.2004 v 08:23
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekter
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 56

Příspěvek č. 103 

cau Vocko !

dnes jsem byl náhodou ve vaší ulici a viděl jsem tvou antenu namířenou na Prahu :-)
bohužel jsme asi jenom tři co čtou tohle forum a to je fakt zoufale malo. vy dva, ty a Singa na sebe vidite tak se určitě domluvite. já jsem bohužel na druhý straně Uhr. takže asi nic :-(

půjčil jsem si kartu tak zkusím zítra proměřit jestli tu nepřibyla nějaká sí? za ten rok co jsem neměřil :-) dám vědět výsledky


radekter

Old Post 23.01.2004 v 22:08
radekter je offline   Click Here to See the Profile for radekter   Find more posts by radekter   Click here to Send radekter a Private Message   Click Here to Email radekter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Příspěvek č. 104 

Mno vono to zas s tim primym videnim Ja-Vocko taky neni zadny slavny, spis by se melo rici, ze kdyz vylezu o ulici vejs za ty 2 rady baracku, tak ze na nej vidim... pres to pole(kde maj vyrust mimochodem taky baraky je to k tomu urceny, majitel dela snad na urade...hmm...) ale mozna ze ze strechy.. mno uvidime, musi se to vozkouset. Navrhuju az v unoru, je zkouskovy a sem docela bussy :(

Old Post 24.01.2004 v 07:19
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 105 

Zdravim...

Jsem kousek od vas (vzdusnou carou) jinak jsem v Hornich Mecholupech, mame tu zatim jedno AP a budem se pripojovat na Haje a na Procek, za par tejdnu budem pres vas strilet na Ricany takze link na vas by nebyl spatnej... jinak si ted hodlame vyjednat s DEUem spravovani IPcek pro Horni Mecholupy a Petrovice a mozna i pro vas takze jestli nejste proti tak vam rovnou vyhradim jednu Bckovou tridu....

zatim G

__________________

Old Post 26.01.2004 v 13:54
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz962424
Newbie

Registrován: 28.01.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 106 

ja jsem taky z Uhrinevsi - ulice V Bytovkach - pripojeni zatim nemam :-(

Old Post 28.01.2004 v 18:27
cz962424 je offline   Click Here to See the Profile for cz962424   Find more posts by cz962424   Click here to Send cz962424 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Hellou... Příspěvek č. 107 

Co je potreba a po cem patram je druha sitovka... jsme ochotni se slozit na druhou XI-626 ? Ja bych do toho sel akorat AP nerozbehnu driv jak pristi tyden.
Nemate nekdo nejakou wifinu na vic (do PCI)?
Bez ni to nepujde a jestli ji mam koupit, tak mi napiste kdo je ochoten prispet nejakou tou korunou.
Zatal...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 28.01.2004 v 21:57
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Hellou... Příspěvek č. 108 

__________________

Old Post 29.01.2004 v 17:29
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Singa
Junior Member

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 123

Unhappy XI-626 Příspěvek č. 109 

Tak pruser, uz nejsou prej v CR k sehnani... rikal mi muj "zvyhodnenej" zdroj.... (resp. ze je vubec nemaj a ze uz sem 2. kdo se na ne pta) dohaaaaajicka, nevypada to dobre. Qvuli ty casovy deadline. Prej by ale snad mela dojit do CR dalsi dodavka... a bude mi to oznameno. Nabizeli mi misto toho PCMCIAovou, a redukci... anebo at si koupim cely AP.

Mno jaxme na tom s HW Vocko plz....?

Old Post 29.01.2004 v 17:39
Singa je offline   Click Here to See the Profile for Singa   Find more posts by Singa   Click here to Send Singa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: XI-626 Příspěvek č. 110 

Old Post 29.01.2004 v 17:52
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vocko
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 87

Hellou jak to je s AP Příspěvek č. 111 

Tak kompa uz mam doma... dneska jsem koupil disk a zitra to budem s kamosem rozbehavat..... mam porat problem s uchycenim anteny na stozar.... ale snad do patku to bude.....
Bohuzel mam v tydnu 2 zkousky tak nevim jak stihnu...

__________________

... jestlize mi nemas cim rucit, budu ti muset zprerazet obe nohy !!!

Old Post 07.02.2004 v 20:12
vocko je offline   Click Here to See the Profile for vocko   Find more posts by vocko   Click here to Send vocko a Private Message   Click Here to Email vocko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackobb
Newbie

Registrován: 07.03.2003
Příspěvků: 60

AP super Příspěvek č. 112 

táák,
budu se sem mrkat pravidelně
zatim to vypadá že Vočko sežene bolena a proměřej u mě signál jestli bude kvalitní spojení na melšickou spalovnu nebo co sem tu vypozoroval...
ke mě by šel reapeter pro bolenovo ap ? a pak zas zpět do líhně uhříněvského udolíčka??
jinak pro ty co mě neznají sem strategicky položen /až na ten zkruvenej kostel/
v polovině ulice rozdělená

Old Post 09.02.2004 v 12:12
jackobb je offline   Click Here to See the Profile for jackobb   Find more posts by jackobb   Click here to Send jackobb a Private Message   Click Here to Email jackobb   Visit jackobb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz