CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Prodám: Z-COM XI-626, anténu 19/23 dBi, bleskojistku, pigtail...
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Prodám: Z-COM XI-626, anténu 19/23 dBi, bleskojistku, pigtail... Příspěvek č. 1 

Prodám následující (vyvolávací cena):
Z-COM XI-626..........................1000,-
anténu 19/23 dBi - síto............1500,-
bleskojistku - zkratovou ..........400,-
pigtail........................................100,-

A kdo si to vezme najednou, tomu přidám zadarmo PC Pentium 133 MHz, 32 MB RAM, CD ROM, mini case, 14" monitor, + dva HDD, jeden 120 MB, druhý 650... oba funkční.

Vítězí ten, kdo dá nejvíce a může si to vyzvednout v Praze...

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 27.09.2004 v 21:08
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

hele ja bych si vzal tu bleskojistku... prodas ji samotnou za 300?

__________________

critter

Old Post 27.09.2004 v 23:02
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JiMo
Newbie

Registrován: 09.04.2003
Příspěvků: 83

pigtail Příspěvek č. 3 

jak dlouhy je ten pigtail?

__________________

JiMo
JiMo@sandbox.cz
http://jimo.hyperlink.cz

Old Post 28.09.2004 v 01:37
JiMo je offline   Click Here to See the Profile for JiMo   Find more posts by JiMo   Click here to Send JiMo a Private Message   Click Here to Email JiMo   Visit JiMo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Re: pigtail Příspěvek č. 4 

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 28.09.2004 v 08:38
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

co takhle za 450 bleskojistku i s pigtailem?

__________________

critter

Old Post 28.09.2004 v 11:00
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarekBrezik
Junior Member

Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 156

Příspěvek č. 6 

626 za tech 1.000 + postovne jestli je komplet vcetne puvodni antenky ...

Old Post 28.09.2004 v 16:56
MarekBrezik je offline   Click Here to See the Profile for MarekBrezik   Find more posts by MarekBrezik   Click here to Send MarekBrezik a Private Message   Click Here to Email MarekBrezik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Hi Příspěvek č. 7 

1050,- za 626.Vyzvednu kdekoli.A mas jeste zaruku na ni ?Potreboval bych ji minimalne aspon rok.

Dikec

__________________

...::: Bye bye :::...

*_*_* ReS5pecT_er *_*_*

Old Post 29.09.2004 v 00:10
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virtusak
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 27

Znacka anteny?? Příspěvek č. 8 

Cus,
moh bys prosim, specifikovat tu antenu? Myslim tim znacku, pripadne napis link. Pokud bude dobra, beru to vsecko. Potreboval bych s ni totiz prostelit nejake listi...
Nemas k tomu jeste koax?
Predem Dik

Old Post 29.09.2004 v 00:21
Virtusak je offline   Click Here to See the Profile for Virtusak   Find more posts by Virtusak   Click here to Send Virtusak a Private Message     Visit Virtusak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Příspěvek č. 9 

__________________

...::: Bye bye :::...

*_*_* ReS5pecT_er *_*_*

Old Post 29.09.2004 v 00:24
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Odpovědi na dotazy Příspěvek č. 10 

Pro všechny: Nabídky vyhodnotím tento pátek a kdo si toho vezme nejvíc, tak tomu přidám i to PC (změna oproti původní informaci).
Jinak jak řikám, nejvyšší nabídka vyhrává. Posílání poštou bych se chtěl vyhnout - rád bych, aby si to každý vyzkoušel, než si to koupí.


-> MarekBrezik: Nekde tu původní antenku mám (předpokládám, že ve stejné krabici, jako kartu) - podívám se a napíšu.

-> SimonX_69: Řekl bych, že už je bez záruky, nebo? jsem skoro dva roky laboroval, jestli si přidělám či nepřidělám anténu na střechu a zapojím se do CZFree.Net jako aktivní člen. Nakonec jsem se odstěhoval = kartu jsem použil jen na pár hokus pokusů, kdy jsem se spojoval s kámošem přes ulici (ten už se odstěhoval taky). Karta nemá přeflashnutý firmware na novější.

-> Virtusak: Značku zjistím a vyfotím i anténu - může se to zdát nepochopitelné, ale fakt ji nevim. Mám jí ješte ve starém bydlišti - dostanu se tam zítra. Jinak, když jsem s ni vylezl na střechu a zkoušel jsem hledat AP-čka v Praze, tak jsem chytil kde co, včetně několika z jižniho města (bydlel jsem na rozhranní Radlic, Smíchova a Košíř - cca 800m od AP Bakulák).
Koax jsem měl a nevím, kam přišel - bylo to asi 10 m kabelu, který byl kvalitativně roven kabelu Belden H1000.

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 29.09.2004 v 16:41
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leary
Newbie

Registrován: 28.08.2002
Příspěvků: 6

Nabidka Příspěvek č. 11 

__________________

Leary

Old Post 29.09.2004 v 18:34
Leary je offline   Click Here to See the Profile for Leary   Find more posts by Leary   Click here to Send Leary a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12 

__________________

critter

Old Post 29.09.2004 v 23:16
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

GHi Příspěvek č. 13 

Tak bych mel zajem jen o tu antenu.Taky bych ji chtel videt > link nebo foto

__________________

...::: Bye bye :::...

*_*_* ReS5pecT_er *_*_*

Old Post 30.09.2004 v 14:01
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Re: GHi Příspěvek č. 14 

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 30.09.2004 v 15:30
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virtusak
Newbie

Registrován: 02.02.2004
Příspěvků: 27

Komplet Příspěvek č. 15 

Ok dik za odpoved,
pokud se rozhodnes prodat to komplet me, tak napis/zavolej 603554493. dneska mi konci neta budu nejaky cas jenom vytacet :(
dik

Old Post 01.10.2004 v 11:40
Virtusak je offline   Click Here to See the Profile for Virtusak   Find more posts by Virtusak   Click here to Send Virtusak a Private Message     Visit Virtusak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Příspěvek č. 16 

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 04.10.2004 v 00:27
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz