CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 118119120121122123124
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mac
Newbie

Příspěvek č. 1969 

quote:
Originally posted by lazna
Nejak mi nedochazi, jak mohla Jablonka "zrusit" czfree na Proseku?? Czfree je tohle forum a adresni rozsahy 10.x/8, forum funguje a volnych adres je k dispozici spousta.

L.

Pokud vypnou po 5letech v Jablonecké v 2008 AP na které jsem nebyl připojen jenom já a Šimandl vám nabídne, že do CZfree sítě mohu za předpokladu odebírání internetu z Jablonky, tak je to co ? Já tomu říkám zrušení CZfree na Proseku. Bohužel na Vysočanské jsem neměl jinou možnost se připojit do komunitní sítě než do Jablonecké.
Nakonec z toho bylo velké téma na foru. Pak tedy přišla nabídka v roce 2008, že za 50,-Kč/měsíčně mohu bez internetu opět do CZfree. Pro představu Internet od UPC mě tehdy stál 199,-Kč

I když 3 roky nebydlím už na Proseku, zajímalo by mne kolik si dnes účtují možnost se připojit do sítě CZFree i když internet člověk nechce Na jejich stránkách se píše pouze o internetu ale CZFree není přeci jenom o internetu. Oslovil jsem pár ISP kolem sebe, který tzv. vyrostli na CZFree ale nyní prodávají pouze internet a do komutní sítě už peering nedělají.

mac

Old Post 28.07.2016 v 18:09
mac je offline   Click Here to See the Profile for mac   Find more posts by mac   Click here to Send mac a Private Message   Click Here to Email mac   Visit mac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 1970 

quote:
Originally posted by mac
Pokud vypnou po 5letech v Jablonecké v 2008 AP na které jsem nebyl připojen jenom já a Šimandl vám nabídne, že do CZfree sítě mohu za předpokladu odebírání internetu z Jablonky, tak je to co ? Já tomu říkám zrušení CZfree na Proseku. Bohužel na Vysočanské jsem neměl jinou možnost se připojit do komunitní sítě než do Jablonecké.
Nakonec z toho bylo velké téma na foru. Pak tedy přišla nabídka v roce 2008, že za 50,-Kč/měsíčně mohu bez internetu opět do CZfree. Pro představu Internet od UPC mě tehdy stál 199,-Kč

I když 3 roky nebydlím už na Proseku, zajímalo by mne kolik si dnes účtují možnost se připojit do sítě CZFree i když internet člověk nechce Na jejich stránkách se píše pouze o internetu ale CZFree není přeci jenom o internetu. Oslovil jsem pár ISP kolem sebe, který tzv. vyrostli na CZFree ale nyní prodávají pouze internet a do komutní sítě už peering nedělají.

Ja si teď nejsem jistý, na webu není aní čárka o tom, že by se šlo připojit do CZFree přes Jablonku úplně gratis... Nicméně ti nic nebrání se optat, případně se do CZF protunelovat odkudkoliv :-). Případně v Klecanech vytvořit nový Hotspot u tebe a budeš v CZF síti jen za cenu proudu.

.:: node Unreal "kdesi" na okraji Kobylis ::.
Žiju v Unreal světě, ale můj život je CZFree.Net . Sorry, no beige ;-)
http://www.jklir.net - programátor, šílenec a možná i blázen v jedné osobě. Všechno jde... ;-)

Old Post 28.07.2016 v 18:26
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac
Newbie

Příspěvek č. 1971 

quote:
Originally posted by JKLIR
Ja si teď nejsem jistý, na webu není aní čárka o tom, že by se šlo připojit do CZFree přes Jablonku úplně gratis... Nicméně ti nic nebrání se optat, případně se do CZF protunelovat odkudkoliv :-). Případně v Klecanech vytvořit nový Hotspot u tebe a budeš v CZF síti jen za cenu proudu.

Nejsem si jistý úspěchem Hotspotu, kolem Klecan jsou spoje z Jablonka.cz a jeden je asi 400m ode mne.

V roce 2003 jsem jako člen CZFree na provoz AP v Jablonecký přispěl 1000,-Kč a hardwarem, tak jak se píše ve stanovách.
Rok 2008 za 50,- měsíčně za rychlost připojeni do CZFree (bez internetu) se stropem 64kbit bylo opravdu moc, dnes je to sranda.
A to se dá odkudkoliv z internetu VPNkem dostat do pražský CZFree ?

Cituji z http://www.jklir.net Síť je hlavně o svobodě a je pro lidi, kteří mají dost Telekomu a chtějí spolu komunikovat (nejlépe zadarmo). Uživatel sítě si vše platí sám. Většinou svému AP musí zaplatit jednorázový příspěvek a pak částečně dotovat seškvařený, zničený a zastaralý Hardware. Další poplatky si hradí za připojení do internetu.

Platí to ještě dnes ? Kolik stojí se např. připojit v Kobylisích pouze do CZFree.

mac

Old Post 29.07.2016 v 15:19
mac je offline   Click Here to See the Profile for mac   Find more posts by mac   Click here to Send mac a Private Message   Click Here to Email mac   Visit mac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

User is Mapper

Příspěvek č. 1972 

quote:
Originally posted by mac
Pokud vypnou po 5letech v Jablonecké v 2008 AP na které jsem nebyl připojen jenom já

Nejaky problem rozjet si sve vlastni AP? CZfree je tusim hlavne o aktivite....

L.

Old Post 29.07.2016 v 16:49
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

User is Mapper

Příspěvek č. 1973 

quote:
Originally posted by mac
V roce 2003 jsem jako člen CZFree na provoz AP v Jablonecký přispěl 1000,-Kč a hardwarem, tak jak se píše ve stanovách.
Rok 2008 za 50,- měsíčně za rychlost připojeni do CZFree (bez internetu) se stropem 64kbit bylo opravdu moc, dnes je to sranda.
A to se dá odkudkoliv z internetu VPNkem dostat do pražský CZFree ?

Cituji z http://www.jklir.net Síť je hlavně o svobodě a je pro lidi, kteří mají dost Telekomu a chtějí spolu komunikovat (nejlépe zadarmo). Uživatel sítě si vše platí sám. Většinou svému AP musí zaplatit jednorázový příspěvek a pak částečně dotovat seškvařený, zničený a zastaralý Hardware. Další poplatky si hradí za připojení do internetu.

Platí to ještě dnes ? Kolik stojí se např. připojit v Kobylisích pouze do CZFree.

Na začátku fungování jablonky se platil vstupní příspěvek do sdružení. Ti, kdo se v minulosti finančně podíleli na poplatku AP, kam se připojovali, byli od vstupního příspěvku osvobozeni. Dnes se již vstupní poplatek nehradí - pouze za pracovníka, když není v možnostech klienta se připojit sám. Ono CZF prošlo velkou změnou od dob svého vzniku, bez sdružování bychom se těžko dostávali na ceny konektivity, které dnes platíme

Kobylisy jsou celé pod Jablonkou, nepočítám-li CZNet, který snad dnes už CZF nepeeruje. Kdyby šlo jen o mě, tak bych tě klidně připojil, nedělá mi to problém. Říkám - optej se v Jablonce a uvidíš...

http://www.jklir.net - programátor, šílenec a možná i blázen v jedné osobě. Všechno jde... ;-)

Old Post 29.07.2016 v 17:24
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

User is Mapper

Příspěvek č. 1974 

quote:
Originally posted by lazna
Nejaky problem rozjet si sve vlastni AP? CZfree je tusim hlavne o aktivite....

L.

jako za starých časů :-). Pak stejně následovala dohoda s protistranou (AP) na podmínách připojení... a protistrana je v tomto případě Jablonka. Nebo si s někym v síti dohodnout to VPNko

Old Post 29.07.2016 v 17:29
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 118119120121122123124  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás