CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > lamani WEP
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lim
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 40

SITXX Příspěvek č. 17 

Zkousel uz se nekdo podivat do wep siti ktere maji ESSID SITXX?
co tam lita za informace ..
preci jenom je jich vsude dost a jsou o tom zatim jen dohady jestli policie,sazka,nebo dopravaci atd atd

dik za info

LiM

Old Post 25.06.2004 v 19:54
lim je offline   Click Here to See the Profile for lim   Find more posts by lim   Click here to Send lim a Private Message   Click Here to Email lim   Visit lim's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spec-cz
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 52

Prism 2.5/3 - XI-626 louskani WEP Příspěvek č. 18 

Ohledně louskání WEP je hlavní problém ten, že karta musí být v monitor modu, což je mod ve kterém lze odchytávat packety bez nutnosti asociace,bez znalosti SSID. Stačí zadat kanál na kterém běží WEP šifrovaná komunikace. Je jen málo karet, které jsou do monitor modu přepnout (pzn. monitor mod a promiskuitní mod jsou dvě odlišné věci...). Jsou to třeba karty orinoco(atheos chipset), prism 2/2.5/3 to umí taky, jenže je to složitější...
V Linuxu stačí použít patchnuté hostap drivery resp. patchnutý libpcap pro monitor mod. Ve Windows je nutné kartu přepnout do monitor modu pomocí PrismTest util.

Airopeek nefunguje prozatím s Prism 2/2.5/3 drivery, takže je nutné použít třeba packetyzer + karta v monitor modu nebo lépe použít Sniffer Pro 4.7 a novější registrovanou versi s podporou 802.11b
Odchycené packety jdou pak analyzovat buď windows airsnort nebo wepcrack (stačí si nainstalovat active perl a ty pl soubory zkompilovat pomocí perl2exe).

Ale nevidím důvod proč nepoužít třeba Knopix(Danix), spouští se z CD, nemusí se instalovat na HDD a lámání WEP je mnohem snazší.
Jinak ten Sniffer Pro 4.7 umí najít i AP s hidden SSID ( no broadcast), což Netstumbler neumí. Ale Kismet rulezz...

Old Post 25.06.2004 v 20:18
spec-cz je offline   Click Here to See the Profile for spec-cz   Find more posts by spec-cz   Click here to Send spec-cz a Private Message   Click Here to Email spec-cz   Visit spec-cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Re: Prism 2.5/3 - XI-626 louskani WEP Příspěvek č. 19 

Old Post 25.06.2004 v 22:56
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spec-cz
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 20 

Old Post 25.06.2004 v 23:58
spec-cz je offline   Click Here to See the Profile for spec-cz   Find more posts by spec-cz   Click here to Send spec-cz a Private Message   Click Here to Email spec-cz   Visit spec-cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spec-cz
Newbie

Registrován: 13.05.2003
Příspěvků: 52

Lamani WEP vwWindows Příspěvek č. 21 

Old Post 26.06.2004 v 18:59
spec-cz je offline   Click Here to See the Profile for spec-cz   Find more posts by spec-cz   Click here to Send spec-cz a Private Message   Click Here to Email spec-cz   Visit spec-cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyled
Newbie

Registrován: 21.12.2002
Příspěvků: 68

a jak je to s 256bit? Příspěvek č. 22 

Dá se nějak poznat, že klient používá 256bit WEP? Mám tady jednu sí?, a u té jsem zatím nechytil jediný interesting packet. Někde jsem četl, že se to dá na AP opravit tak, aby ani 56 a 128 bit nepouštěl int. packety.
A jak je to s šifrováním u 5GHz?

Old Post 30.06.2004 v 08:45
kyled je offline   Click Here to See the Profile for kyled   Find more posts by kyled   Click here to Send kyled a Private Message   Click Here to Email kyled     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin2
Junior Member

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 278

WEP Příspěvek č. 23 

Vybiram prvni format, co se tyce poctu pajetu tak jsem si vyrobil filtr kdyz jsem se koukal do zdrojaku tak jsem zjistil ze to chce datovy paket, kde sedi CRC, a IVV cast je nasledujici prostredni bit 255 a prvni nebo osledni v rozsahu 3-13 ale na airsnort jsem se vykaslal strasne pada, takze pouzivam WEP crack kterej jsem upravil aby zral pcap soubory, ale chtelo by to zkompilovat pod windows weptools.

PS zatim jsem crackoval WEP pouze na svem AP a tak jsem si vygeneroval dostatecny traffic v realu to muze trvat hode dlouho nez nasnifujete dost paketu

Old Post 30.06.2004 v 15:47
Martin2 je offline   Click Here to See the Profile for Martin2   Find more posts by Martin2   Click here to Send Martin2 a Private Message   Click Here to Email Martin2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruxman
Member

Registrován: 14.06.2004
Příspěvků: 344

Příspěvek č. 24 

co to znamená dost dlouho?
týden?
měsíc?

Old Post 30.06.2004 v 17:56
bruxman je offline   Click Here to See the Profile for bruxman   Find more posts by bruxman   Click here to Send bruxman a Private Message   Click Here to Email bruxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin2
Junior Member

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 278

maximalne hodinu Příspěvek č. 25 

ty pakety chodi v serii za sebou

Old Post 30.06.2004 v 21:29
Martin2 je offline   Click Here to See the Profile for Martin2   Find more posts by Martin2   Click here to Send Martin2 a Private Message   Click Here to Email Martin2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoppik
Newbie

Registrován: 17.09.2006
Příspěvků: 2

PCMCIA karta Příspěvek č. 26 

Ahoj!
Mohl by mi nekdo poradit s koupí PCMCIA karty, se kterou by se dalo podivat na cizí WEP. Vím že je k tomu potřeba aby karta uměla mód monitor. To by měli umožňovat chipsety Atheros, nebo Prism.
Potřeboval bych od Vás poradit konkrétní typ karty, která je v současnosti na trhu.

Předem díky za info!

Old Post 19.09.2006 v 18:07
hoppik je offline   Click Here to See the Profile for hoppik   Find more posts by hoppik   Click here to Send hoppik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 27 

aaaaa... zacinajici hacker prvni prispevek do fora a hned by lamal wep...

Old Post 19.09.2006 v 19:48
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoppik
Newbie

Registrován: 17.09.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 28 

To zase tolik ne-e.
Ja nemam potrebu bejt hacker. Ale toto tema by me zajimalo. Takze se snazim jak se da

Old Post 20.09.2006 v 20:48
hoppik je offline   Click Here to See the Profile for hoppik   Find more posts by hoppik   Click here to Send hoppik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 29 

Old Post 21.09.2006 v 06:12
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 30 

__________________

Naposledy upravil lazna 22.09.2006 v 11:57

Old Post 21.09.2006 v 15:59
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wondra
Junior Member

Registrován: 22.12.2002
Příspěvků: 227

Příspěvek č. 31 

AIRCRACK je jedine, co me pod windows fungovalo. A funguje to zatracene dobre >:->.
Zachytavani sifrovanych siti jsem pod Windows neresil. Do pole chodim s Linuxem a doma na silnem stroji dekoduji.

__________________

Be smart, use TROSCs!
T.R.O.S.C. ... The Really Old yet Sufficient Computer

Old Post 22.09.2006 v 12:46
wondra je offline   Click Here to See the Profile for wondra   Find more posts by wondra   Click here to Send wondra a Private Message   Click Here to Email wondra   Visit wondra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz