CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Dobre zelezo na 54 Mbit
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zokl
Newbie

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 31

Dobre zelezo na 54 Mbit Příspěvek č. 1 

nemel by nekdo solidni doporuceni na dobre HW AP pro rychlost 54 Mbit, cili standard 802.11g? Toto AP by melo byt umisteno v budove, takze bude potreba prekonat nekoli zdi, takze, aby melo pokud mozno co nejlepsi zisk. Dale musi byt dost stabilni a taky slusne konfigurovatelne. Nema nekdo overeny typ, nebo znacku? Sam jsem zjistil, ze D-linky jsou na 54 Mbitech v budovach nepouzitelne...

Old Post 13.04.2004 v 14:43
zokl je offline   Click Here to See the Profile for zokl   Find more posts by zokl   Click here to Send zokl a Private Message   Click Here to Email zokl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arne
Newbie

Registrován: 04.03.2004
Příspěvků: 4

Re: Dobre zelezo na 54 Mbit Příspěvek č. 2 

Old Post 21.04.2004 v 08:29
Arne je offline   Click Here to See the Profile for Arne   Find more posts by Arne   Click here to Send Arne a Private Message     Visit Arne's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zokl
Newbie

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 3 

HP 420 kdo to dela?

Old Post 21.04.2004 v 09:03
zokl je offline   Click Here to See the Profile for zokl   Find more posts by zokl   Click here to Send zokl a Private Message   Click Here to Email zokl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zokl
Newbie

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 4 

Jaka je vubec cena toho packardu? V cenicich ho nikde neumim najit :-(

Old Post 21.04.2004 v 09:39
zokl je offline   Click Here to See the Profile for zokl   Find more posts by zokl   Click here to Send zokl a Private Message   Click Here to Email zokl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arne
Newbie

Registrován: 04.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Old Post 23.04.2004 v 21:29
Arne je offline   Click Here to See the Profile for Arne   Find more posts by Arne   Click here to Send Arne a Private Message     Visit Arne's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zokl
Newbie

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 6 

Diky moc :-)

Old Post 23.04.2004 v 23:22
zokl je offline   Click Here to See the Profile for zokl   Find more posts by zokl   Click here to Send zokl a Private Message   Click Here to Email zokl     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

to Arne Příspěvek č. 7 

Bylo by možno blíže specifikovat problémy s US Robotics ? Mám Wireless Turbo Multi-Function Access Point (USR805450) s nahranym firmwarem 1.41 a zda se mi velmi stabilní a spolehlivé (je pravda, že s dodávaným firmwarem 1.31 nefungovala regulace výkonu a AP se nepochopitelně restartovalo /restartovalo, netuhlo, nemělo to většinou ani vliv na aktivní spojení/, ale vše vyřešil mail na podporu USR, která mi zaslala firmware 1.41, ktery všechny problémy vyřešil a od té doby si lebedím). Můžu ze strany hw AP USR čekat ještě nějakou zradu ?

Old Post 23.04.2004 v 23:29
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 8 

No já ti nevim, já ho mám taky a s firmwarem 1.41 se mi ukazaly nove chyby predtim nevidane. Napriklad se obcas zobrazi nabidka k ladeni ve webove administraci. Ale ja proti nim nic nemam. US Robotics povazuji za nejlepsi na trhu. Uz pro jejich novy firmware s 125mb/s.

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 03.06.2004 v 18:51
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arne
Newbie

Registrován: 04.03.2004
Příspěvků: 4

Re: to Arne Příspěvek č. 9 

Old Post 10.06.2004 v 21:32
Arne je offline   Click Here to See the Profile for Arne   Find more posts by Arne   Click here to Send Arne a Private Message     Visit Arne's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz