CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Dlink 900+ C2 po zmene vykonu pres wifi rozhrani
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tulas
Newbie

Registrován: 24.07.2003
Příspěvků: 56

Dlink 900+ C2 po zmene vykonu pres wifi rozhrani Příspěvek č. 1 

Byl jsem pripojen k tomuto AP (firmware 3.02), ktere bezi v rezimu AP, pomoci jine wifi sitovky. Zmenil jsem na dalku pres wifi rozhrani vykon. Na AP jsem se uz nedopingnul. Vzal jsem ho k PC a chtel ho nakonfigurovat pres eth rozhrani. Nedostal jsem se do nej. Vyresetoval jsem ho a konfiguracni utilita dlinku to APcko vubec nenasla. Zkousel jsem se do neho dostat pomoci prohlizece, protoze na adresu 192.168.0.50 jsem pingal. Ukazala se me www stranka, ktera me vyzvala, abych nahral firmware. Firmware 3.02 se nahraval nekolik hodin, ale nenahral. Pri pristupu k APcku me to vzdy vyzve k upgrade firmwaru. Zkousel jsem tam dat vsechny firmware, ktere jsou, ale pokazde bezuspesne. Neuspesne byli take dalsi resety.
Moje chyba - nemel jsem nic menit pres wifi rozhrani.
Da se s tim neco delat, nebo mam vec za 3,5 tisice vyhodit?
Dekuji

Old Post 04.04.2004 v 19:08
tulas je offline   Click Here to See the Profile for tulas   Find more posts by tulas   Click here to Send tulas a Private Message   Click Here to Email tulas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

Reklamace nebo najit nekoho kdo ma programator a vyletovat flashku a prepsat natvrdo v progrmamtoru.
Pravdepodobne to ale stejne bude vadnej kus, zmenou parametru se s tim NESMI NIC STAT, pokud ano tak je to smejd a je na reklamaci.

Old Post 04.04.2004 v 20:07
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Příspěvek č. 3 

Old Post 05.04.2004 v 20:12
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Příspěvek č. 4 

Old Post 05.04.2004 v 20:40
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smudla13
Newbie

Registrován: 05.04.2004
Příspěvků: 4

Programator Příspěvek č. 5 

Old Post 10.04.2004 v 12:40
smudla13 je offline   Click Here to See the Profile for smudla13   Find more posts by smudla13   Click here to Send smudla13 a Private Message   Click Here to Email smudla13     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tulas
Newbie

Registrován: 24.07.2003
Příspěvků: 56

reklamace Příspěvek č. 6 

Podle prodejce ma udajne kazdy dvacaty kus dlinku 900plus C2 revize problem, kdyz se neco nastavuje pres wifi rozhrani. (Nemysli se tim zmena firmware pres wifi, ale napr. zmena kanalu.)
Prodejce mi zarizeni vymeni.
Doporucuji, obratit se na prodejce.

Old Post 10.04.2004 v 13:04
tulas je offline   Click Here to See the Profile for tulas   Find more posts by tulas   Click here to Send tulas a Private Message   Click Here to Email tulas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smudla13
Newbie

Registrován: 05.04.2004
Příspěvků: 4

Re: reklamace Příspěvek č. 7 

Old Post 10.04.2004 v 13:11
smudla13 je offline   Click Here to See the Profile for smudla13   Find more posts by smudla13   Click here to Send smudla13 a Private Message   Click Here to Email smudla13     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
net man
Newbie

Registrován: 02.09.2003
Příspěvků: 50

Re: Re: reklamace Příspěvek č. 8 

Old Post 14.04.2004 v 14:34
net man je offline   Click Here to See the Profile for net man   Find more posts by net man   Click here to Send net man a Private Message   Click Here to Email net man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz