CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > HostAP > HostAP 0.1.3
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
matony
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 7

Question HostAP 0.1.3 Příspěvek č. 1 

Zkoušeli jste už 0.1.3 ? Na stole mi zatím jede OK.. tak uvidíme ;-)

Bye, Matony.

Old Post 14.02.2004 v 00:57
matony je offline   Click Here to See the Profile for matony   Find more posts by matony   Click here to Send matony a Private Message   Click Here to Email matony   Visit matony's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 2 

No kdyz jsem se dival do changelogu, tak tam nebyly zadne pro nas podstane zmeny, takze by to asi nemela byt skoro zadna zmena ve stabilite oproti 0.1.2 A 0.1.2 se u me zda byt dostatecne stabilni.

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 14.02.2004 v 14:01
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunder.m
Junior Member

Registrován: 23.03.2003
Příspěvků: 197

Příspěvek č. 3 

Old Post 14.02.2004 v 22:36
Thunder.m je offline   Click Here to See the Profile for Thunder.m   Find more posts by Thunder.m   Click here to Send Thunder.m a Private Message   Click Here to Email Thunder.m     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 4 

Mno vic nez STA fw dela svoje PRI verze. Od chvile co jsem napalil PRI 1.1.1, tak jsem nemel ani jeden problem. STA mam taky 1.8.0, ale od verze 1.5.6 s tim nebyl jedinny problem. Hlavni mi prislo zupdatovat PRI

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 15.02.2004 v 13:49
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz