CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > wifi vs. Windows
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ideal
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 2

Angry wifi vs. Windows XP Příspěvek č. 1 

Máte nějaká doporučení jak vyladit Windows XP pro provoz wifi? Co kde povypínat a přenastavit?
Já jsem si například stáhnul z Windows update aktualizaci pro lepší zabezpečení provozu wifi. Zabezpečení Microsoftu ale zpočívá v tom, že to přestane fungovat.
Nejsem si teda úplně jistý, že to souvisí, ale vypadá to tak. Karta naváže spojení a Windows to po dvou vteřinách shodí. Před tím chodilo vše O.K.

Naposledy upravil ideal 10.02.2004 v 18:10

Old Post 10.02.2004 v 13:57
ideal je offline   Click Here to See the Profile for ideal   Find more posts by ideal   Click here to Send ideal a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ideal
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 2

Pozor! Příspěvek č. 2 

Je to skutečně tak! Problémem byla ona aktualizace(KB826942). Dejte si na ní pozor!

Naposledy upravil ideal 10.02.2004 v 18:18

Old Post 10.02.2004 v 18:14
ideal je offline   Click Here to See the Profile for ideal   Find more posts by ideal   Click here to Send ideal a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jm666
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 22

Příspěvek č. 3 

To jako když mám windows XP SP-1 tak mě wifi nepojede? Mám totiž problém s připojením k AP routeru a jiným počítačům v síti.

Old Post 28.02.2004 v 09:05
jm666 je offline   Click Here to See the Profile for jm666   Find more posts by jm666   Click here to Send jm666 a Private Message   Click Here to Email jm666   Visit jm666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pe3k "lama"
Newbie

Registrován: 05.03.2004
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 4 

A co starší aktualizace z 31.3.03 Q815485_WXP_SP2_x86_CSY ?

Old Post 10.03.2004 v 14:59
Pe3k "lama" je offline   Click Here to See the Profile for Pe3k "lama"   Find more posts by Pe3k "lama"   Click here to Send Pe3k "lama" a Private Message     Visit Pe3k "lama"'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jm666
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 22

Wink Už to jede Příspěvek č. 5 

Nevím, jestli se mi nebudete smá, ale nakonec jsem ten problém vyřeřil umístěním antény o 20 cm výš, ale spojení mě jede jenom na 5,5 MBit na 11 MBit mě jede připojení kolem 6-30kb asi by to chtělo ještě zvednout. Je to kvůli jednomu volovi, co má všesměrovou anténu a má ji umístěnou dost nízko vůči mě. Ospravedlňuje ho jenom to, že nemají na baráku hromosvod.

Old Post 10.03.2004 v 15:08
jm666 je offline   Click Here to See the Profile for jm666   Find more posts by jm666   Click here to Send jm666 a Private Message   Click Here to Email jm666   Visit jm666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz