CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Na jaké urovni komunikuji AP???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bierman
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 6

Exclamation Na jaké urovni komunikuji AP??? Příspěvek č. 1 

Zdravim všechny. Mám dva dotazy. Víte někdo na jaké urovni spolu komunikuji AP? Na fyzické (ping) si to umi vysvetlit asi každý, ale musi byt jeste nejaká uroven, na které ty AP spolu komunikuji. Jaká to je? To odpovídá i rychlosti AP (11Mbit) za idealních podmínek (na stole) stejně přenesou jen 250kB což odpovídá 2Mbitu. Proč? Mluvil jsem s kamaradem a ten mi jen řekl, že ví, že nějaká uroven existuje. A druhý dotaz, máte nekdo zkušenosti s APéčkama 54Mbit??? Jak to funguje? Potřebuju to spojit na vzdálenost asi 5km - upozornuji, že chci dodržet limit ČTU a že jsem na vesnici a žádne zahlušení tu neni, jsem tady sam. Výhled z bodu na bod je idealní asi 100m nad urovní terénu.

Old Post 23.10.2003 v 07:37
bierman je offline   Click Here to See the Profile for bierman   Find more posts by bierman   Click here to Send bierman a Private Message   Click Here to Email bierman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Supík
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 75

Re: Na jaké urovni komunikuji AP??? Příspěvek č. 2 

__________________

V pekle je krasne horko....

Old Post 24.10.2003 v 21:15
Supík je offline   Click Here to See the Profile for Supík   Find more posts by Supík   Click here to Send Supík a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Re: Na jaké urovni komunikuji AP??? Příspěvek č. 3 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 24.10.2003 v 22:00
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ech00ff
Senior Member

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 690

Re: Na jaké urovni komunikuji AP??? Příspěvek č. 4 

Old Post 25.10.2003 v 09:23
ech00ff je offline   Click Here to See the Profile for ech00ff   Find more posts by ech00ff         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bierman
Newbie

Registrován: 11.08.2003
Příspěvků: 6

Re: Na jaké urovni komunikuji AP??? Příspěvek č. 5 

To: Supík

A na jakou vzdálenost jsi těch 8Mbit přenesl?

Old Post 27.10.2003 v 10:30
bierman je offline   Click Here to See the Profile for bierman   Find more posts by bierman   Click here to Send bierman a Private Message   Click Here to Email bierman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz