CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > SW podobny Netstumbleru (pod Win2000) pro wireless enviroment
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
valec
Newbie

Registrován: 27.06.2003
Příspěvků: 9

SW podobny Netstumbleru (pod Win2000) pro wireless enviroment Příspěvek č. 1 

cau,
muzete mi nekdo poradit SW, ktery bude umet stejne jako NetStumbler wireless okoli a zaroven frci pod Win2000?

A nema nekdo z vas nahodou crack na NetIO Chariot?

diik
valec

Old Post 27.06.2003 v 13:08
valec je offline   Click Here to See the Profile for valec   Find more posts by valec   Click here to Send valec a Private Message   Click Here to Email valec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdrake2
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 26

netiQ chariot Příspěvek č. 2 

Aj ty by si ho potreboval. Tak to sme dvaja... Neviem ci vies o netIQ Qcheck - tiez pre testovanie siete ...

Old Post 28.06.2003 v 10:19
netdrake2 je offline   Click Here to See the Profile for netdrake2   Find more posts by netdrake2   Click here to Send netdrake2 a Private Message   Click Here to Email netdrake2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valec
Newbie

Registrován: 27.06.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 3 

cau,
ja znam pouze NetIQ Chariot. On existuje i nejaky QCheck? A k v cem je jiny nez Chariot?
valec

Old Post 01.07.2003 v 09:54
valec je offline   Click Here to See the Profile for valec   Find more posts by valec   Click here to Send valec a Private Message   Click Here to Email valec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdrake2
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 26

Qcheck Příspěvek č. 4 

Ano, existuje tiez netIQ Qcheck - freeware tiez meria priepustnost siete, ..... nema vsak grafy

Old Post 16.07.2003 v 19:20
netdrake2 je offline   Click Here to See the Profile for netdrake2   Find more posts by netdrake2   Click here to Send netdrake2 a Private Message   Click Here to Email netdrake2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza V.
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 134

NS a W2K Příspěvek č. 5 

pánové,

mně NetStumbler pod Win 2000 normálně funguje... kde je problém?

__________________

Co shoří, neshnije. hell.jspoj.czf

Old Post 25.07.2003 v 15:49
Honza V. je offline   Click Here to See the Profile for Honza V.   Find more posts by Honza V.   Click here to Send Honza V. a Private Message   Click Here to Email Honza V.   Visit Honza V.'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paka
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 90

xp Příspěvek č. 6 

me zas normalne funguje v XP

ale jen v pripade, ze si zatrhnu "Konfigurovat nastaveni bezdratove site pomoci windows"
tahle volba v dvoulitrech myslim ale neni. nebo jo?

Old Post 25.07.2003 v 16:07
paka je offline   Click Here to See the Profile for paka   Find more posts by paka   Click here to Send paka a Private Message   Click Here to Email paka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdrake2
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 26

Netstumbler - 2000/XP Příspěvek č. 7 

Ano netstumbler beha aj mne v pohode na systemoch Windows 2000 Server / XP Home / XP Profesional / a 2003 Server.

Ale netIQ Chariot je skvely program na meranie priepustnosti siete s velmy podrobnym nastavenim, robi pekne grafy ...... je pouzivany profesionalmi. Je tam aj skusobna verzia ale ta je tusim na 2 dni musi sa nejak registrovat po internete (nato sa tak vy.....) a potom tam je normalny licencni serial.

Old Post 25.07.2003 v 19:18
netdrake2 je offline   Click Here to See the Profile for netdrake2   Find more posts by netdrake2   Click here to Send netdrake2 a Private Message   Click Here to Email netdrake2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valec
Newbie

Registrován: 27.06.2003
Příspěvků: 9

netstumbler Příspěvek č. 8 

cau,

delal jsem nejaky testy a pouzival jsem freewarovou verzi NetIQ Chariotu (freeware na 3 dny). Je to celkem pekny nastroj, ale vzhledem k tomu, kolik stoji, bych ho za ty prachy nekoupil (kolem 2.500 $).
K netstumbleru: problem neni v OS ale v PCMCIA kartach, ktere podporuje. Na webu muzete najit jejich seznam, ale treba takova znama karta jak Cisco 802.11b nebo trena nove 802.11g Linksysi a D-Linky supportovane nejsou. Ja uzivam interni Intel WiFi chip v laptopu IBM T30 a po tom, co jsem upgradoval na vyssi verzi SW mi prestal taky chodit. Takze zalezi...
Valec

Old Post 29.07.2003 v 14:22
valec je offline   Click Here to See the Profile for valec   Find more posts by valec   Click here to Send valec a Private Message   Click Here to Email valec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RenePce
Newbie

Registrován: 04.08.2003
Příspěvků: 1

netstumbler a D-link G520 Příspěvek č. 9 

Cau,
Mam D-link G520 na Wpeckach home a netstumbler mi jede.Je to verze 3.30 s podporou novyh D-linku 54Mb od mariuse Milnera

Old Post 04.08.2003 v 14:07
RenePce je offline   Click Here to See the Profile for RenePce   Find more posts by RenePce   Click here to Send RenePce a Private Message   Click Here to Email RenePce     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz