CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Problém s přenosovou rychlostí
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

Re: oper_rates Příspěvek č. 17 

Ide o to, ze to nepodporuju bud wireless tools, alebo wireless extensions alebo samotny driver.. Ak mas HostAP > z decembra 2002, tak je to v tools alebo extensions.. -> stiahnut a prekompilovat.

__________________

Lukic

Old Post 29.06.2003 v 19:55
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

realita Příspěvek č. 18 

Tak ted jsem vse doladil, snad,
takze prenos client ap client, 11M fixed vsude
tak to taha 210Kb/s.
Takze jsem spokojen.

Old Post 08.07.2003 v 15:49
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perplextor
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 19 

Zdravim.
Vzhuru k problemu Poridili jsem na AP novy HDD o slusne velikosti 80GB za ucelem skladovani vseho mozneho od downloadu sikovnych vecicek z webu az po mohutne uploady. Problem je opet s rychlosti. Z AP je download 500-700kb - no problem upload na AP ma tendenci vytuhavat. :( Pokud se pripojim na AP a zkusim download z nejake Wlan stanice download je tak kolem 300Kb ale opet ma znacne tendence degradovat az nakonec STALLne. Kdo bude mit nejakou zkusenost ci radu, dejte bez vahani vedet... Ah jooo vono je s tim stale necoooo, co casu uz to sezralo

P.

Old Post 10.07.2003 v 12:06
perplextor je offline   Click Here to See the Profile for perplextor   Find more posts by perplextor   Click here to Send perplextor a Private Message   Click Here to Email perplextor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Signal, prenosy atd.. Příspěvek č. 20 

Podle mne to, co tu popisujete souvisi s jednou neprijemnou vlastnosti Wi-Fi a to je, ze pokud se zatizi "linka" velkym datovym prenosem, tak jde do haje kvalita signalu, coz ma za nasledek snizeni prostupnosti trasy. Takze pokud jede AP<->Klient, tak to pomerne slape v pohode a necini problemy 3-4Mbity/s, situace prenosu Klient<->Klient na jednom AP je horsi, protoze signal zacnou srazet dva zdroje najednou a tim se bohuzel dostava prenosova rychlost na mene nez polovinu, coz si pro zmenu vysvetluji tim, ze karta zkratka v jednom okamziku muze bud vysilat nebo prijimat a to stiha proste jen jednou..)))

Plysak

__________________

Old Post 10.07.2003 v 20:09
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perplextor
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 21 

Klient -> AP -> Klient je dle meho soudu nutne delen 2. Tedy vysledna hodnota bude tech 200-300 podle toho jak to komu kde funguje. Download z AP bude skoro full rychlost celeho zarizeni, to take funguje. S rychlostmi 250-300 jsem u Klient -> AP -> Klient spokojen. Ale problem co jsem popsal je o necem jinem. Situace : jsem sam nikdo jiny nema pustenou wifinu a prostor je nezarusen. Downloaduji z AP - vsechno perfektni. Snazim se uploadnou na AP a uz to lita od 10-400kb a vetsinou se to nakonec zasekne a vytuhne. Zkusim to tedy naopak a taham z AP neco od Klienta a hle, situce stejna.... Cim to?

Old Post 10.07.2003 v 21:55
perplextor je offline   Click Here to See the Profile for perplextor   Find more posts by perplextor   Click here to Send perplextor a Private Message   Click Here to Email perplextor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz