CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Rada k HW
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bestial
Junior Member

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 168

Rada k HW Příspěvek č. 1 

Ahoj všichni, chci stavět bezdrátovou sí? a pro začátek bych chtěl zvolit jeden hw ap(kvuli velikosti a nízké spotřebě) a nevím který si mám vybrat. Prohledával jsem internet a vybral jsem si 3:
Planet WAP 1960 cca.7300Kč vč.DPH
Micronet SP 918 cca.5600Kč vč.DPH
Compex WP11A+WAP cca.5400Kč vč.DPH
Přičemž první dva by se měli dát ovládat Planet software a měli by být shodné a třetí by měl mít velmi podobné vlastnosti a hlavně mají regulaci výkonu)) .
Chtěl bych poradit jestli s nima máte zkušenosti a který z nich by jste mi doporučili.
Dále bych na tento ap chtěl připojit pc router/ap(asi 2x XI-626 + sí?ovka na lanku).
A taky bych potřeboval vytvořit mezi těmito ap(hw+pc) šifrovaný tunel aby to bylo bezpečné. Hw ap bude v jedné firmě a potřebuji zajistit 99,99%(100%) bezpečnost, aby se nikdo nedostal do jejich sí?e a přitom abychom se mohli dělit o internet (u nich to bude zapojeno do pcrouteru).
Asi se ptáte proč tam chci ten hw ap: kvůli velké vzdálenosti od pcrouteru a kvůli napájení.
Budu vám vděčný za jakékoliv nápady a připomínky.
A poslední věc:máte někdo možnost nějaký z nich sehnat za lepší cenu?
Dík Bestial :O))

Old Post 02.05.2003 v 21:02
bestial je offline   Click Here to See the Profile for bestial   Find more posts by bestial   Click here to Send bestial a Private Message   Click Here to Email bestial     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz