CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Z-Com XI-325 (PCMCIA) + Windoze98SE + NetStumbler
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cupy
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 43

Z-Com XI-325 (PCMCIA) + Windoze98SE + NetStumbler Příspěvek č. 1 

Old Post 23.04.2003 v 21:49
cupy je offline   Click Here to See the Profile for cupy   Find more posts by cupy   Click here to Send cupy a Private Message   Click Here to Email cupy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlv
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 2 

A neni to treba problem stumbler vs. win98?

jadro se da stahnout i modemem. 25 mb se da vydrzet

Old Post 23.04.2003 v 22:12
karlv je offline   Click Here to See the Profile for karlv   Find more posts by karlv   Click here to Send karlv a Private Message   Click Here to Email karlv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cupy
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 3 

Old Post 23.04.2003 v 22:29
cupy je offline   Click Here to See the Profile for cupy   Find more posts by cupy   Click here to Send cupy a Private Message   Click Here to Email cupy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Malá citlivost Příspěvek č. 4 

Mám s touhle kartou trochu jiný problém. S W2K se rozběhla v pohodě na první zapnutí (no druhé - to první bylo naivní s jakýmsi podstrčenými default ovladači).

Mám ale pocit, že je nějak přííííšerně náročná na kvalitu signálu při navazování spojení. Příklad: anténa od AP na střeše, snažím se s orig. anténkou připojit. Přízemí - nic, 1. patro - nic, 2. patro - nic, půda - connected, kvalita excellent 11MB/s. Jdu zpátky - 2. patro OK, 1. patro - kvalita good, přízemí - kvalita poor ale pořád ještě solidních a trvalých (půlhodina práce) 2MB/s ....

Nevíte někdo co s tím? Přeci nebudu při každým zapnutí notebooku běhat na půdu :( ....

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 30.04.2003 v 00:38
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz